Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Takie mam spostrzeżenia. Każdy kto nie lubi CoD'a to osoby nie potrafiące sobie poradzić z camperami którzy są jednak w każdej grze lecz każdy ślepeo patrzy na CoD'a.

Serdecznie nienawidze tej gry, A uwierz ,ze umiem sobie radzic z Camperami. ;P

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Takie mam spostrzeżenia. Każdy kto nie lubi CoD'a to osoby nie potrafiące sobie poradzić z camperami którzy są jednak w każdej grze lecz każdy ślepeo patrzy na CoD'a.

 

A czy napisalem gdziekolwiek, ze nie lubie Coda? W Coda 4 zagrywam sie po dzien dzisiejszy,bo jest dla mnie gra rewelacyjna,MW2 sprzedalem,bo multi jest przekombinowane,a camperzy to camperzy,sa i beda. Ale jesli ktos pisze,ze rozgrywka w KZ2 jest dnem,bo jest mapka pod "camperow" to rece opadaja.

Edytowane przez Faranell
Odnośnik do komentarza

Takie mam spostrzeżenia. Każdy kto nie lubi CoD'a to osoby nie potrafiące sobie poradzić z camperami którzy są jednak w każdej grze lecz każdy ślepeo patrzy na CoD'a.

 

Nie w każdej grze są kamperzy bo np. w KZ2 :D ich nie ma. Nie ma tam też beznadziejnych perków takich jak komandos, jednoosobowa armia, map które nie mają zbytnio ze zbalansowaniem nic wspólnego, snajperek strzelających ciągłym ogniem, pistoletów dla których nie ma znaczenia czy strzelamy z M5PK czy AK-47 bo i tak za(pipi)iemy przeciwnika ze znacznej odległości oraz miliarda gówna latającego nad głową jak helikoptery, samoloty i innego typu wynalazki. Pomijam już akimbo itp, bo to zasługuje na odrębny opis.

 

No ale teraz w BO dostaniemy kuszę, idealną broń dla kamperów siedzących w krzakach i jeżdżącą wrotki z ładunkiem C4. Aż chce się krzyknąć: "odpal wrotki!" :|

Chyba zapomniałem o strzelających nożach....

 

CoD - śmieszna gra z akcjami typu 360 noscope i innymi śmiesznymi zagrywkami z dupy. Nie zapomnijmy też o killcamie który pokazuje różne dziwne rzeczy, niekoniecznie zgodne z tym co miało w grze miejsce.

 

Ja rozumiem wszystko, ale porównywać CoD MW2 do KZ2 to zakrawa o kpinę...

Edytowane przez rydziu87
Odnośnik do komentarza

Nie da się grać tylko po to by zabijać camperów redundantor,no chyba że ustawisz sobie mecz 1vs1,do okoła biegają ludzie i czasami uda się ukarać taka łajze,ale na ogół biegnąc po takiego typka zbierasz kule od kogoś innego,to nie BC2 że czmychniesz"boczkiem"bo mapy są tak duże i zakosisz .

Odnośnik do komentarza

@ Yabollek007

 

Nad gustami się nie dyskutuje.

Tyle, ze ja nie dyskutowalem o gustach, nawet napisalem "Komus moze to nie odpowiadac, ktos moze wolec inny tryb rozgrywki - ale nie przesadzajmy..". Jedyne co krytykowalem to pelne ingorancji teksty zrownujace KZ2 z blotem.

To tak jakby fan wyscigow arcadowych mowil, ze GT5 / Forza 4 to shit - przeciez to bylby absurd, jako ze to sa dwie zupelnie inne gry.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Nie no wszyscy macie rację. Jedno jest pewne - jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził :)

 

Może kiedyś powstanie gra, w którą zagramy wspólnie. Może COD:BO ;) Co Wy na to, robimy ustawki po 11 listopada?

 

@Słupek PL dzięki za linka - może wrócimy do tematu z wątku :)

 

Dla mnie nie różni się zbytnio od MW2 i MW. Chociaż zauważyłem, że są rozpryski ziemi od strzałów.

Odnośnik do komentarza

Mi się wydaję troszkę ładniejszy ale to może przez ta kolorystykę (zieleń) ;]. Fajnie faluje ta roślinność no i wybuchy (choćby wspomniane przez Ciebie rozpryski ziemi).

 

Kocham dwa krajobrazy szczególnie w grach mianowicie: dżunglę - zieleń - roślinność i zimę - śnieg. Dlatego z jedną rzeczą BO - singiel mnie ma, z dżunglą heh.

 

Za to nie podoba mi się, że znowu będziemy rzucani po świecie, miejscówkach a nawet po latach. Od razu boję żeby nie wyszła papka - mw2 ;/.

 

No ja byłbym chętny na tą ustawkę ;]. I oczywiście na misje w co-opie jeżeli takowe będą.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Hehehe no właśnie kompletnie nie ;]. Też tak myślałem po trailerach ale wyszło średnio słabo - czujnik pulsu, zjazd na skuterach, motywy alpinistyczne..... :confused:

 

A odnośnie trailerów CoD-a to jest absolutny mistrz, za każdym razem gdy oglądam ciarki ;]

 

 

Wtedy to był dopiero hype. Teraz te wszystkie trailery CoD-ów wymiękają.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Hehehe no właśnie kompletnie nie ;]. Też tak myślałem po trailerach ale wyszło średnio słabo - czujnik pulsu, zjazd na skuterach, motywy alpinistyczne..... :confused:

 

A odnośnie trailerów CoD-a to jest absolutny mistrz, za każdym razem gdy oglądam ciarki ;]

 

 

Wtedy to był dopiero hype. Teraz te wszystkie trailery CoD-ów wymiękają.

Jeśli chodzi o trailery to ten z MW2 w którym Makarov gada jest moim zdaniem najlepszy:

Odnośnik do komentarza

Hehehe no właśnie kompletnie nie ;]. Też tak myślałem po trailerach ale wyszło średnio słabo - czujnik pulsu, zjazd na skuterach, motywy alpinistyczne..... :confused:

 

A odnośnie trailerów CoD-a to jest absolutny mistrz, za każdym razem gdy oglądam ciarki ;]

 

 

Wtedy to był dopiero hype. Teraz te wszystkie trailery CoD-ów wymiękają.

 

Jedna z najlepszych misji w całej serii jest dla ciebie słaba :mellow:

 

Zrobili coś nowego (vide wspinanie się) to już jest marudzenie. A potem na forach piszą że wszystko już było i odcinanie kuponów bo każda kolejna część jest taka sama.

Odnośnik do komentarza

Z trailerami z COD mam tak,że z MW1 robiły mnie strasznie i gra okazała sie wciągająca(singiel i multi),w MW2 średnio mnie podniecały(szybko znudził mi się multi,a w singlu kilka misji mi się podobało),teraz gdy patrze na BO znowu mam podobną zajawke jak w MW1,może nie aż tak mocną ale większą niż w MW2 i się łudze że coś z tego wyjdziie

Odnośnik do komentarza

Hehehe no właśnie kompletnie nie ;]. Też tak myślałem po trailerach ale wyszło średnio słabo - czujnik pulsu, zjazd na skuterach, motywy alpinistyczne..... :confused:

 

A odnośnie trailerów CoD-a to jest absolutny mistrz, za każdym razem gdy oglądam ciarki ;]

 

 

Wtedy to był dopiero hype. Teraz te wszystkie trailery CoD-ów wymiękają.

 

Jedna z najlepszych misji w całej serii jest dla ciebie słaba :mellow:

 

Zrobili coś nowego (vide wspinanie się) to już jest marudzenie. A potem na forach piszą że wszystko już było i odcinanie kuponów bo każda kolejna część jest taka sama.

 

Infamy Trailer z MW2 był przezaje.bisty. Jeszcze ta muza. Tak podkręcił u mnie hype, że złożyłem pre-order.

 

cały czas żałuje tego.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=PXkW9tLIOI4&feature=recentu

 

może byś się tak wysilił i opisał czego dotyczy link ...

 

Ma skilla gość. Ja w najnowszej część postawie jednak na snajperkę + karabin.

 

Wprawdzie jestem z forum o xboxie, ale u Was się więcej dzieje w tym temacie, więc sobie z wami popiszę :P

Co do tych filmików, to faktycznie sporo ich jest na youtube, ale acti kasuje je jak szybko tylko może, poza tym wyciekły już do neta pliki z betą BO wprawdzie na xa (musi być przerobiony), ale zawsze coś. Aaaa i tak w ramach tego filmiku: Dużo osób uważa już tą snajperkę za OP, ponieważ "podobno" sciąga jednym strzałem w byle jaką cześć ciała. Oraz mam jeszcze jedno pytanie: Wiadomo co z paczkami w S&D? Nadal będą i będą pierdzielić rozgrywkę, czy je wywalili?

Edytowane przez Ferris71
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...