Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj grałem w BO na xboxie w multi ^^ i dropshoty są smieszne że sie skacze do przodu . Mapki fajne wiecej małych ale za to piętrowe . Duzo broni ( ak 74u Wymiata :D) graficznie troszke wygląda jak cod 5 ale zato Rc czy ten samochodzik bomba wymiata ^^. Tylko kijowe troszke aby miec bron to czeba najpierw odblokowac za lvl a potem mozna dopiero kupic. początkowe bronie to m16 i mp5k (te fajne)

Edytowane przez KrychOo
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Masz jakieś konkretne dane na ten temat? Bo wydaje mi się że gadasz głupoty.

 

Dzisiaj grałem w BO na xboxie w multi ^^ i dropshoty są smieszne że sie skacze do przodu . Mapki fajne wiecej małych ale za to piętrowe . Duzo broni ( ak 74u Wymiata :D) graficznie troszke wygląda jak cod 5 ale zato Rc czy ten samochodzik bomba wymiata ^^. Tylko kijowe troszke aby miec bron to czeba najpierw odblokowac za lvl a potem mozna dopiero kupic. początkowe bronie to m16 i mp5k (te fajne)

 

czyli gimbusy są wniebowzięte, CHECKED!

Odnośnik do komentarza
Teraz tu się przybłąkałeś jak na onlinecenter zamkneli CI temat ????

 

Tak się składa ze bardzo wiele osób gra z kropą w FPS na konsoli .Rozwiązanie z myszką to dla tych bogatszych desperatów co to nie mogą trafić nikogo grając padem.

 

Wydaje mi się, że zamknęli tamten temat, bo tacy jak ty najeżdżali na ludzi kompletnie bez sensu. Jasne, wiele osób tak gra...zdziwiłbym się, jeżeli cheaterzy stanowiliby chociaż 10% populacji CoD

Odnośnik do komentarza

To też. Ale qs jest lame. Wpada do pomieszczenia dwóch gości: jeden ma intervention, drugi AK. Koleś z AK żeby zabić jednym strzałem musi się przymierzyć, walnąć heda (a zazwyczaj dwa). Ale nie ma szans bo koleś pierwszy dzięki kropce nie celując zabije go pierwszym strzałem, wystarczy że trafi w klate.

 

No i?

 

Weź mi wytłumacz bo chyba nie trybię - dlaczego niemożliwością jest wypracowanie sobie wzrokiem gdzie jest środek ekranu bez naklejania kropki na tv?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...