Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

http://callofduty.com/blackops

 

Jutro o godzinie 10 czasu polskiego będzie dostępny trailer na GT. Czekacie?

 

Ja w sumie jestem dość ciekaw tego CoD'a, bo to zupełnie inne czasy niż IIWŚ czy współczesność. Według plotek akcja będzie rozgrywać się w czasie zimnej wojny (lata 50te - do końca lat 80tych).

 

Na pewno zagram, ale też na pewno nie kupię. Jeśli będzie okazja to pożyczę od kogoś. Jestem zawiedziony po ostatnich dwóch CoDa'ch, tak jak już wspominałem interesuje mnie otoczka CoD'a nr 7. Nie będe nabijał kabzy dla pastuchów z Activi$ion.

Odnośnik do komentarza

I będą latały urwane kończyny. 0.29 s

 

Jest scena w której strzelamy chyba z miniguna do żołnierzy którzy wyglądają na Wietnamczyków, ale za chwilę widzimy dwóch ludków którzy mają na plecach SPAS 12 (produkcja 1979) a wojna w Wietnamie skończyła się w 75.

 

I wreszcie będzie w multi można postrzelać z RPK a nie z dziadowskiego RPD.

Edytowane przez ksztyrix
Odnośnik do komentarza

I będą latały urwane kończyny. 0.29 s

 

Jest scena w której strzelamy chyba z miniguna do żołnierzy którzy wyglądają na Wietnamczyków, ale za chwilę widzimy dwóch ludków którzy mają na plecach SPAS 12 (produkcja 1979) a wojna w Wietnamie skończyła się w 75.

 

I wreszcie będzie w multi można postrzelać z RPK a nie z dziadowskiego RPD.

Wojna oficjalnie skończyła się w 75 ale działania militarne trwały jeszcze kilka lat .

Może będziemy odbijać jakiś jeńców z obozu itp sprawy .

Ogólnie ślinka mi cieknie na klimat wojny w Wietnamie ,więc zagram na pewno ,a czy kupie na premierę to za wczesnie o tym mówić jeszcze .

 

Czekamy na klatkową recke trajlera

Odnośnik do komentarza

Mnie jeszcze nigdy nie zawiodło żadne COD i jestem pewien, ze gra będzie bardzo dobra. Oczywiście jak zawsze znajdą sie tacy, ktorzy będą krytykowali grę prawie na kazdym kroku, a to tryb multiplayer, a to takie nooby grają, a to ta misja jest zbyt łatwa, ta zbyt trudna itp. Jakiś niedociągnięć nie da się ominąć w takiej grze ;)

Edytowane przez Norbi13
Odnośnik do komentarza

Trailer całkiem fajny, jestem ciekawy singla bo to będzie taka nowość w serii jakim była czwóreczka. No i jest gwarancja że nie ujrzymy kretyńskiej fabuły jak w MW2, bo wszystko oparte na faktach.

 

Ale i tak nie kupię tej gry, będe szukał żeby pożyczyć od kogoś, bo yebać activi$ion na 100%...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Fuck Yea, są nowe skany:

http://weplaycod.blogspot.com/2010/05/oxm-call-of-duty-black-ops-scans.html

 

Bigger, better, more badass. Ma być latanie chopperem, SR 71, kusza z wybuchowymi bełtami, shotgun z pociskami zapalającymi, akcje skradankowe, a w multi kustomizacja 2.0 a więc prawdopodobnie będzie też można dopasować wygląd naszego sołdata.

Edytowane przez ksztyrix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...