Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

system mierzenia połączenia "w kreskach" nigdy nie działał za dobrze, w fifie,pes ie i innych grach. Grałem z ludzmi mającymi 20 mbs i mieli czesto mieli 1-2 kresek, a ja mając duzo wolniejsze połączenie miałem trzy (fifa)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

jeszcze jedna fajowa sprawa - w tej grze drewniaki sa drewniakami a gwiazdy są gwiazdami i widać to bardzo

 

- puścisz takiemu leszczowi górna piłke, to typ albo wyleci z nia na aut albo owszem przyjmie ja na klate ale często odleci mu na 5metrów, śmiechowe to jest :rolleyes: puściłem long ball na Nianga, ten sobie puścił klata elegancko piłke do przodu i pognał skrzydłem - różnice w umiejetnościach widac gołym okiem ; trzeba brać pod uwagę kogo masz w drużynie, bo niektórym proste rzeczy sprawiają problemy

 

- rozśmieszają mnie też motywy gdy podaje kiepowi piłke a temu odlatuje przy przyjeciu na 10metrów, poziom polskiej ligi mniej więcej ; ci z ratingiem overall 60-70 po prostu nie potrafią grać w piłkę :>

 

- drewniaki potrafią zepsuć każdą setkę ale potrafią też zaskoczyć niezłym strzałem, i czasem dla nich niemożliwe nie istnieje (Minanda gol w finale turnieju, co z tego że z metra do pustej, jest moim bohaterem)

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

no, mamba mnie tez za(pipi)iscie nakrecił, zwłaszcza tym, że wrócił dąwny feeling....

 

podania prostopadle ...w fifie tez sa trudne do przeciecia bo obrona lubi za bardzo podłazic pod piłke (mimo niskiego presingu, odczucie subiektywne)

Odnośnik do komentarza

Ficus rozumiem pisal w tym temacie zupelnie co innego niz ja ? Czekam teraz na opinie kolejnego, ktory pogral - dzisiaj wstawi swoje 3grosze (Orion) :whistling:

Nadal nie rozumiesz,że grałeś w BETĘ ?

I z tego co pisałeś nie było w niej nawet 360 stopni ruchu?

Opinie na temat BETY możesz zostawić dla siebie.

Na PPE.PL jeszcze tak przychylnie o nowym PESie nie pisali,więc nie wierzę,że gra jest słaba po opinii easye ,który grał w betę online i miał napisane,by się nią nie sugerować.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Ficus rozumiem pisal w tym temacie zupelnie co innego niz ja ? Czekam teraz na opinie kolejnego, ktory pogral - dzisiaj wstawi swoje 3grosze (Orion) :whistling:

Nadal nie rozumiesz,że grałeś w BETĘ ?

I z tego co pisałeś nie było w niej nawet 360 stopni ruchu?

Opinie na temat BETY możesz zostawić dla siebie.

Na PPE.PL jeszcze tak przychylnie o nowym PESie nie pisali,więc nie wierzę,że gra jest słaba po opinii easye ,który grał w betę online i miał napisane,by się nią nie sugerować.

Mialo byc swietnie w 2008, za(pipi)iscie w 2009 a czadzior mial byc w 2010. Nauczony doswiadczeniem poczekam na pelna gre i wtedy ocenie czy nie jest to takie samo (pipi) jak poprzednie czesci

Odnośnik do komentarza

Przeczytalem wlasnie co pisal Ficus. Dla mnie jest to pozytywna opinia. To co wymienił na minus, Konami zaznaczylo, ze bedzie uposledzone i by się tym nie sugerować w zaden sposob. Skoro sami piszą, ze bramkarze sa niedorobieni, to chyba normalną koleją rzeczy jest, ze zaimplementowali cos nieprzygotowanego i to poprawia w jakimś tam stopniu.... Co do tego Twojego "zostawania" i nie ruszania za akcja. Ogladam filmy, ogladam, ogladam i... na tych z gamescom jakos tego nie widze.

 

 

Odnośnik do komentarza

@easye

Ty na podstawie bety wydałeś werdykt i to jest raczej prawdziwy powód do śmiechu :)

Wiem,że Ci głupio i już się nie wycofasz ze swojego zdania,ale miło będzie patrzeć jak dalej będziesz walczył z wiatrakami,mimo,że cały świat mówi co innego.

@Welna

w PSX Extremne wszystkie next genowe części były zjechane raczej przez Kosa,stąd moje zdziwienie tym newsem z gamescom.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Easye podzielisz sie nic nie napisales :) ?

No napisalem, zebys odezwal sie na GG, Orion musi skasowac konto i chcialbym, bys ogral do niedzieli maks, pozniej kolejny jest w kolejce , choc teraz to nie wiem czy jest sens, skoro i tak na temat bety sie wypowiadac juz nie mozna. :teehee:

 

Przeczytalem wlasnie co pisal Ficus. Dla mnie jest to pozytywna opinia. To co wymienił na minus, Konami zaznaczylo, ze bedzie uposledzone i by się tym nie sugerować w zaden sposob. Skoro sami piszą, ze bramkarze sa niedorobieni, to chyba normalną koleją rzeczy jest, ze zaimplementowali cos nieprzygotowanego i to poprawia w jakimś tam stopniu.... Co do tego Twojego "zostawania" i nie ruszania za akcja. Ogladam filmy, ogladam, ogladam i... na tych z gamescom jakos tego nie widze.

irytujące błędy - przenikanie,błędy w kolizacjach, lepsi zawodnicy dalej mijają nas jak tyczki w slalomie, debilni bramkarze i AI naszych zawodników( z naciskiem na obrońców bo atakujących od zawsze trzeba było przez opcje taktyczne zmusić do ataku), dziwna interpretacja siły podania/strzału, spiepszona kamera na wide i sędziowie którzy dalej są tacy jacy byli.

Przed wersjami demo, tez zawsze pisza czy to w FIFA, czy PES, ze to nie finalny produkt i zeby sie nie sugerowac, a pozniej jednak roznice sa nie wielkie.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Bez komentarza... z Toba nie da sie normalnie porozmawiac. Zamykam się, bo zaraz mnie nerwy wezmą.

Dla porównania. Fifa była syfem od roku 98 do 2009. LAT 11. PES dał ciała przez 3 lata, teraz sami sie do tego przyznali. W becie (BECIE!), również sami Ci zaznaczyli, co jest absolutnie różne od tego, co zobaczymy w pozniejszej wersji. Ale nie, Grześ, zaufany klient EA, wie lepiej. Konami samo sobie strzela w stopę a koncowy produkt nie będzie się różnił od BETY!!!! Jeszcze nie widziałem gry, która w BECIE bylaby niewiele rozna od koncowej wersji. Przeważnie były to gigantyczne zmiany (Czy to w wowie, czy d2, czy w3). Mimo wszystko troche sie rozgadalem ale teraz juz serio nie podejmuje z Toba dyskusji, bo masz jakieś klapki na oczach. Cze

Edytowane przez Matinx
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...