Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie filmy z GS wyladaja fajniej bo jest w nich poprawiona grafika i ciut lepsze animacje. Na http://tvgry.pl/ np. wymienili mniej wiecej te same bledy, co w becie, slabe AI, cofanie sie przy kontrze, momentami beznadziejne zachowanie bramkarza i nagrali do wszytskiego film.

Jezeli ktos gral w bete i mu sie nie podoba, przez sama mechanike gry, FULL takze mu sie nie spodoba - proste.

 

Ktos pisal, ze noobki na filmach nie potrafia podawac. Ciekaw jestem, czy nie potrafia podawac, czy jednak system manualnych podan nie dziala do konca tak jak nalezy. Szkoda, ze dema tak pozno. <_<

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

ale ja nie oceniam fulla bo go jeszcze nikt nie widział - pisałem wyraźnie ,ze fulla po ograniu bety na pewno nie kupię jeśli nie wyeliminują jej błędów. Z wyeliminowanymi wymienionymi przeze mnie błędami ten PES z miejsca będzie najlepszym tej generacji i piłką wręcz rewelacyjną.

Odnośnik do komentarza

to pisz bardziej zrozumiale, zamiast zarzucać mi BRAK ZROZUMIENIA. Ja nie jestem wróżką, co czyta w Twoich myślach. NIE KUPIE FULLA = stwierdzenie, "no chyba że" = domysł ze sporą dozą niepewności. Kminisz różnice? Beta = produkt niekompletny. Powtarzam jeszcze raz - oceniasz coś, co konami samo napisało, że jest skopane i wszyscy o tym wszem i wobec wiedzą. Skoro tak pisza - ulegnie to poprawie. Serio takie banały trzeba tłumaczyć jak małemu dziecku? Już Ader raz napisal, ze skoro konami pisze, zeby czyms się nie sugerować, to znaczy żeby się nie sugerować. Dosadniej juz sie chyba nie da Ci tego wyłożyć.

No a jak oceniasz łuki - to ja nie mam pytan smile.gif Raczej polegam na ocenach gosci, ktorzy znaja podstawowe kombinacje przycisków smile.gif

PS. moze jeszcze coś zeby rozjasnic Ci moj punkt widzenia. Czytajac opinie ludzi, ktorzy grali w bete, licze, ze nie beda mi przedstawiac banałów, o których poinformowało mnie konami, tylko ocenią wszystkie inne aspekty gry, które MOŻNA ocenić, bo mają coś wspólnego W JAKIMŚ STOPNIU z finalną wersją.

Edytowane przez Matinx
Odnośnik do komentarza

w pesa gram od czasów iss więc znam kombinacje przycisków i na serio czasem te łuki wychodzą samoistnie :P

 

Choć akurat to może być wina bety - raz mi się bramkarz zawiesił na słupku, parę razy już grałem na drużynę gdzie bramkarz miał ten sam kostium co zawodnicy z pola więc nie wszystko chodzi jak powinno.

 

O fulla się boje bo choć nawet przy pobieraniu widnieje info,że jeszcze dużo rzeczy poprawią to mam obawy czy mimo wszystko nie zostawią czegoś zbugowanego - takich zmian względem zeszłorocznej edycji nie miał żaden PES w historii i podchodzę z rezerwą do tego czy wszystko na czas będzie tip top.

 

Na domiar złego już w poprzednich latach Konami średnie oceny wczesnych wersji gry zwalała na "stary build" a w fullu nie było lepiej.

 

Jeśli bugi wyeliminują to ten PES będzie rządził :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dokladnie, dlatego mnie dziwi tak wielki kredyt zaufania fanow PES'a, "Konami napisalo, ze zmieni, to zmieni" Nie dziw sie Matinx, ze niektorzy podchodza do takich rzeczy bardziej sceptycznie, bez jakiegos hura optymizmu, "bo na nowych filmach wszystko rusza sie lepiej" - i co z tego, trzeba w to zagrac.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja nie mam żadnego kredytu zaufania, zwątpienia czy innych tym podobnych, wobec żadnej ze stron. Po prostu jeśli coś mi ktoś komunikuje, to najzwyczajniej w świecie odbieram te komunikaty. Skoro piszą - zmienimy - to oczekuję, że zmienią. Jak dorwę full wersję i się okaże, że jednak nie zmienili, to kij im w plecy i tyle. Plakal nie bede, mam do wyboru 2 gry. W przeciwienstwie do Ciebie nie przywiazuje sie do zadnej ze stron i nie ufam nikomu bezgranicznie. Spodziewam sie, ze moze byc roznie. Mam jedynie nadzieje, ze bedzie dobrze. A nadzieje są złudne. Jestem zupelnie neutralny.

Odnośnik do komentarza

no i dochodzimy do tego co pisal Ficus. Rozumiem, ze moje wypowiedzi i narzekania w kaciku FIFA na filmy z gamepley'ow odbierasz jako KOMUNIKAT bezgranicznego zaufanie do jednej z firm. LOL. :teehee: Roznica miedzy nami jest tylko taka, ze mi jedna pilka naprawde sie podoba, Tobie, podobnie zreszta jak niektorym, z tego kacika po 4 miesiacach nie podoba sie zadna.

No ale to Ci daje daje prawo do napisania:

Jestem zupelnie neutralny, nie przywiazuje sie do zadnej ze stron

a ze mnie jest "dziecko EA" :thumbsup:

 

Naprawde, chcialbym, zeby w koncu sie ukazaly te dama. Najsmieszniejsze jets to, ze poza HALO:Reach to chyba dema obydwu gier sa dla mnie najbardziej oczekiwane. :turned:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

ogółem to jest wróżenie z fusów - w becie gramy na początku składem z Orsadami,Castolami i Espinasami, a na targach grali najlepszymi drużynami świata więc uważanie,że coś zmienili/ulepszyli po filmikach jest śmiechu warte. Tak samo zresztą jak ocenianie Fify bo na filmikach wogóle nie widać tych zmian.

 

Beta PESa jest fajna- nowy system podań i swobody to zastrzyk świeżości do serii, Master League Online jest kapitalny,a jedyne co mnie bardzo boli to ilość błędów które zbyt często wypaczają wynik spotkania czy też sukces/porażkę jakiejś akcji w meczu.

Odnośnik do komentarza

Izi, sam kiedys przyznales, ze przesiakles FIFĄ, więc nie rozumiem w czym problem? Przeciez to tylko stwierdzenie faktu a ja Ci nie mam tego zupelnie za zle. No kurde, sam mowiles, zanim jakiekolwiek filmy byly, ze PES sie fajnie zapowiada, ale i tak bedziesz gral w FIFE....

A ze nabijam sie z Ciebie na gg i w esach, to inna sprawa - fajnie sie wkurzasz ;)

Tak w ogole - bo widze ze ostatnio nasze malżenskie relacje zostaly zachwiane - i tak Cie kocham i przesylam moc buziakow. Fifossaczu.

Odnośnik do komentarza

Kolejny, który ocenia to, co nie podlega ocenie... Jezu O_O

 

 

lol...mógł z bomby wystawić ocene 10/10 twierdzac : "wprawdzie beta ma kilka błędów ale co z tego, przecież to beta i na bank je poprawią"

 

Mantix, twoje opinie nie są wogóle wiarygodne, brak ci obiektywizmu

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Ja nie kaze mu wystawiac 10/10. Moze dac i 1/10 ale niech ocenie podlega cos, o czym konami samo nie wspominalo ze jest niedorobione. Kapiszi?

 

ps. od kiedy jestes wyrocznią w sprawie obiektywizmu? Skoro gralem przez jakies 10 lat w pesa, potem przez 3 lata w fife, to wydaje mi sie, ze akurat wybieram pozycje lepszą na rynku. Nie znasz mnie, nie oceniaj z łaski swojej, bo bzdury gadasz.

Edytowane przez Matinx
Odnośnik do komentarza

To jest akurat Twoja subiektywna opinia, ktora ma (pipi) wspolnego z obiektywizmem. Chcesz, strzelaj focha na konami, mnie to nie interesuje. Nie interesuje mnie tez, co robili poprzednio. Dla mnie liczy sie terazniejszosc. Owszem, pamietam poprzednie lata, gdzie PES mial byc kozakiem a byl failem. Ale co to ma kur*a wspolnego z rzeczywistoscia? Fifa przez parenascie lat byla niegrywalnym syfem i raptem stala sie mocna pozycja.

Dorosnij, bo obdarzasz te firmy uczuciami niczym wlasna dziewczyne... A prawda jest taka, ze nie wiesz co robia AKTUALNIE, wiec racz nie wmawiac farmazonow wszem i wobec.

Edytowane przez Matinx
Odnośnik do komentarza

Prócz tego tv gry,gdzie wyraźnie widać w co grają na co dzień(wystarczy popatrzeć jak grają w FIFĘ ,a jak w PESa) ci pseudo dziennikarze, nie widziałem krytycznych opinii o PES po Gamescom.Wszyscy raczej przecierali oczy ze zdziwienia.

Jak piszą ,że dotrzymali słowa o zmianach to nie mam co nie wierzyć,skoro największy niedowiarek Koso i fan fify to potwierdza.

A Matinx to raczej był mocno FIFOWY do niedawna i sam się dziwię,że tu tak za PESem jest.

Easye i jego obiektywizm - beuehehe,niezła pokazówka "bo źle pisze o filmikach z FIFY" - chyba nikt się na to nie nabrał? :lol:

Odnośnik do komentarza

Chcesz, strzelaj focha na konami, mnie to nie interesuje. Nie interesuje mnie tez, co robili poprzednio. Dla mnie liczy sie terazniejszosc. Owszem, pamietam poprzednie lata, gdzie PES mial byc kozakiem a byl failem. Ale co to ma kur*a wspolnego z rzeczywistoscia?

 

 

wiesz po co ludzie się ucza histori? Pomijając walory edukacyjne (bo wypada coś wiedziec o swym kraju np) uczą sie jej po to bo dzieje ludzkie są CYKLICZNE. Czyli jeśli coś sie zdarzyło w przeszłości może sie powtórzsyć w TERAŹNIEJSZOŚCI. Umeieć z tego wyciągnąc wnioski jest sztuką.

 

To nie fochy, to racjonalność. Czekamy na demo, mlaskając przy ogladaniu gameplayu ale ostateczne ach wydamy z siebie po ograniu dema (i pełnej wersji). Na razie- zero zaufania na kredyt.

 

I koniec spamu. Mantix jestes tu od niedawna a spamujesz jak najęty.......

Odnośnik do komentarza

To jest gra komputerowa i firma, która ma na niej zarobić, a nie dzieje historyczne i wojna światowa. Chyba powinienes rozrozniac 2 rzeczy: biznes =/= historia.

Tez mi sie nie chce tej pustej dyskusji kontynuowac, bo mamy zupelnie odmienne podejscie do sprawy. Z tym, ze ja nie uwazam, ze moje jest najsluszniejsze, a Ty odwrotnie, niczym w dniu świra: "moja racja jest najmojsza". Mozesz sie ze mna nie zgadzac, ale nie powinienes sie tak obruszać i wmawiac mi czegos na sile.

Ps. skoro jestem tu od niedawna, to masz zamiar dozować mi ilosc postow na dzien? To nie jest spam tylko dyskusja na temat gry, podanej w temacie. Widzisz w tym jakis problem?

Edytowane przez Matinx
Odnośnik do komentarza

Chris zrób z tym kolesiem coś, to chyba alter konto Lonsa :/

 

 

widze jakis problem, to nie dyskusja, to wszystko powinno toczyć się na priv, tema t zaśmiecony, ktoś "z ulicy" tu wbije i opusci te forum po kilku minutach myśląc "ale burdel"

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

ale widzisz Matinx - o becie dyskusji nie ma i nie bylo, bo do poki Black Mamba sie nia podniecal, wszyscy zgodnie pisali - krol wraca, w tym roku po filmach widac, ze jednak PES gora itp. Gdy Raulosowi sie podoba - tez jest luzik, zreszta na innych forach pisza to samo, zas jak wejdzie taki Ficus, ja, Orion i napisze swoja opinie, to wchodzi Ader i niczym Rychu Peja odwoluje dyskusje, bo przeciez KONAMI napisalo, ze wszystko BEDZIE zmienione. To nie jest normalna dyskusja.

 

Jeszcze tylko 2 tygodnie i wszyscy beda mieli jasnosc. Filmy zostaly juz przetrawione, beta opisana, teraz wystarczy tylko czekac na finalny kod i sprawdzic samemu - bo z filmow (pipi) mozna wywnioskowac.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

ale widzisz Matinx - o becie dyskusji nie ma i nie bylo, bo do poki Black Mamba sie nia podniecal, wszyscy zgodnie pisali - krol wraca, w tym roku po filmach widac, ze jednak PES gora itp. Gdy Raulosowi sie podoba - tez jest luzik, zreszta na innych forach pisza to samo, zas jak wejdzie taki Ficus, ja, Orion i napisze swoja opinie, to wchodzi Ader i niczym Rychu Peja odwoluje dyskusje, bo przeciez KONAMI napisalo, ze wszystko BEDZIE zmienione. To nie jest normalna dyskusja.

 

Jeszcze tylko 2 tygodnie i wszyscy beda mieli jasnosc. Filmy zostaly juz przetrawione, beta opisana, teraz wystarczy tylko czekac na finalny kod i sprawdzic samemu - bo z filmow (pipi) mozna wywnioskowac.

 

Nie obchodzi nas wasze zdanie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...