Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Nom tylko że jak sobie wrzucisz patcha to przez neta on nie będzie działał i będą deflautowe drużyny. Chyba że wyjdą jakieś online patche. Ale one tylko na PC wychodzą z tego co wiem.

 

Właśnie, że będzie działał i to jest świetna wiadomość.

 

 

 

Potwierdź

Friend of WENB Caniggia from AllsvenskanPES has recently posted this on our boards :

 

"I can confirm that editing kits and names of teams in your optionfile shows in online matches. It is official."

Wystarczy?

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Nom tylko że jak sobie wrzucisz patcha to przez neta on nie będzie działał i będą deflautowe drużyny. Chyba że wyjdą jakieś online patche. Ale one tylko na PC wychodzą z tego co wiem.

 

Właśnie, że będzie działał i to jest świetna wiadomość.

 

 

 

Potwierdź

 

 

Gość na szybko wyedytował ligę angielską oraz część hiszpańskiej. Wstawił loga etc Za 2 tygodnie będą już wielkie patche ze wszystkim od lig po stadiony i chantsy.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

no wlasnie jak z tymi paczami? one dzialaja tylko offline tak? bo jak np. mam patch z liga niemiecka, a w grze nie ma borussi dortmund to nie pogram po sieci nimi prawda?

 

wiec ch.uj z takimi paczami

 

 

Patche będą działać online. Masz np ligę pod nazwą D2 z fake'owimi teamami. Wgrywasz patcha i masz już całą ligę z niemiecki drużynami. Herby, logo ligi etc. Mało tego wgrywasz chantsy np borussi plus masz opcje wgrania patcha by komentator wymieniał nazwiska wszystkich twoich wyedytowanych zawodników, drużyn oraz stadionów.

i to jest info

wrescie bede mogl normalnym Arsenalem pograc :) jest gdzieś pokazana normalna kamera vide?

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pobiorę sobie demko PESa, a jutro kupię FIFE i porównam. Jeśli gameplay mnie przekona to pewnie kupię drugą piłkę.

 

A co do tych patchy online to i tak mi ten filmik nie wystarcza. Dopóki nie dowiem się od kogoś zaufanego, że można grać "zrobionymi" drużynami to nie uwierze.

Odnośnik do komentarza

Grałem w piłeczke Konami od czasów pierwszego ISSa... Potem zmiana na Fifa 09 i 10. Obie były świetne, ale czekałem z niecierpliwością na demko Pesa 2011. Bardzo chciałem go kupić w tym roku(trochę dla odmiany, troche dla tej niezapomnianej radości jaką zawsze dawała mi ta seria). Zachęciły mnie też bardzo pozytywne opinie. Niestety jestem rozczarowany... Dzisiaj ograłem demko i wydaję się jakby ta gra wyszła ze 3 lata za późno.

 

-Straszny chaos na boisku, zawodnicy biegają bez ładu i składu, muszą wracać, dobiegać, gonić proste piłki/podania. Ale to jeszcze pewnie to wytrenowania.

 

-Najgorsze są jednak strzały... Zero dynamiki, siły i kontroli, piłka leci jak worek kartofli. O dziwo bo strzały w każdym pesie były genialne. Tu w ogóle nie czuć piłki.

 

-No i kamera, psuje sporo, bo trudno się połapać czy np podaje na spolonego czy nie, po za tym ta perspektywa cholernie utrudnia drybling przy polu karnym...

 

-Jeśli chodzi to zachowanie zawodników(w ofensywie) to jest bardzoooo statycznie, stoją i czekają aż podasz na dobieg... Zero wychodzenia na pozycje, dołączania się zawodników do akcji...

 

-animacje(bieg, upadki) także nieco zawodzą, liczyłem jednak na większy przeskok od pesa2010

 

-aha i wkurzający brak możliwośći manualnej zmiany zawodników(tylko semi-assisted), przeciez to było zawsze w najlepszych częściach pesa, przez to piłkarze zmieniaja się często nie tak jabym chciał(lecę gościem 20 m za akcją i nie mogę przełączyć na obrońcę który mógłby zabrac piłę przeciwnikowi)

 

+na plus spoko grafa(naturalna), świetne podania(ale już przyjmowanie tych podań nie...),

 

Zaraz ogram nową Fifkę. Alę wciąż mam nadzieję, że jednak w tym roku padnie na Pesa...

 

Aha a wiecie może jak w pełnej wygląda oprawa meczu?? Bo w demku bardzo pusto, nie ma życia na stadionie... Gdzie flagi, banery, race;p? Jakiś lepszy doping, fale czy chociaż jakieś podskakiwanie, ruszanie się kibiców??

Edytowane przez kijek
Odnośnik do komentarza

opraw kibiców raczej nie będzie :) tak mi się wydaje, bo po prostu w PESie raczej niegdy opraw nie widziałem, ani zbliżeń na kibiców. co do dopingu to miały zostac polepszone, dodane nowe chantsy itp.

 

ile można nowych lig wgrac? dwie?

w poczciwym PES5 na ps2 miałeś zarówno oprawy kibiców jak i zbliżenia na kibiców :)

Odnośnik do komentarza

Ja pierdziele z dniem premiery wszystkich krajów mają wydać patch do online. Zaraz podam linki osób co twierdzą bardzo pozytywnie o online. Co to w ogóle za ocena czegoś przez raptem 3 osoby. Jakby online był skopany to by już huczało, a nic takiego nie ma miejsca, kilka osób coś tam pisze. Rozumiem założony temat i wpisów ponad 300, że jest lipa a nie przez 3 osoby :teehee:

 

recenzja eurogamer: 7/10, nie wiem czy sie smiac czy plakac, fifa jest fajna ale tylko na poczatku, pes znow ssie (demo mi nie podeszlo w ogole), kolejny rok bez pozadnej pilki, a jeszcze pare tygodni temu zapowiadalo sie starcie gigantow, jaki dół!

 

Ten sam Eurogamer dał tyle samo FIFA :teehee:

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

dawaj Lons szybko te linki bo juz jestem sklonny kupić dziś Fife :<

 

Zaraz tobie podam. Nie wpadaj w panikę po kilku komentarzach. Pamiętam jak jeden gość mówił,że mu laguje, ale dodał, że mieszka w RPA i grał z gościem z Chile z Ameryki Południowej :turned::teehee: Nie ma jeszcze tak naprawdę otwartych w pełni serwerów bo w pełni otworzą je 8. W tym sam dniu będzie patch. Raulos grałem na Xboxie w Pes 2010 kilka meczy online i było zero, zero laga! Tak samo na PSN. Spokojnie ludzie w tym aspekcie KONAMI na pewno nie zawiedzie. Zresztą ten jeden gość co tam narzeka na lagi twierdzi, że w ogóle nie gra na online bo nie lubi to nie dziwne,że narzeka.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...