Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

:ninja:

I mówisz bez lagów? jakie masz łącze? Ja mam neo 1mb, w pesa 6 nigdy nie mialem lagow w fife 10 tez nie, strasznie przeszkadza to przerywanie:( moze poprawią na poniedziałek

a 1 gol normalnie wola o pomste do nieba, bez komentarza

 

 

raulos, nie odp, chciałem cie zapytac na priv ale masz zapchana skrzynke

 

co masz na mysli poprzez "przerywanie"?

 

 

btw, pytałem w MM o pesa i powiedziano mi...ze premiere cdp przełozył na 20 (gdzies tak, dokładnie nie pamietam). ale kur.wa lol, cały polski rynek sporo b y skorzystał gdyby CDP i Cenega padły, przyszedłby ktos ogarniety i zajął miejsce tych patałachów :diablo:

 

 

ader- do PES 6 to wystarczzało i...dalej do gry wystarcza, do kazdej widocznie oprócz PES'a :ninja: kur.wa najs :diablo:

 

 

ps ptrzrstancie mówic "vectra 8mbs, neostrada 6 mns" bo tu jest Polska i wartosci uploadó mamy z kosmosu...je podawajcie, bo one decyduja o grze przez siec. Np Neo 6 mbs ma up 1 mbs. Zmienia to postac rzeczy nie? Np kumpel ma siec od jakiegos lokalnego providera , ma 2 mbs ale up i download- czyli do gry lepiej niz neo 6 mbs

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dokladnie, zreszta w Polsce sa jeszcze takie warunki, ze nie kazdy moze miec lacze 6, badz powyzej. Ba - w centrum Warszawy mialem problem, bo byl tylko jeden z dupy provider, to stolica... Co do 1MB, w kazdej grze wystarcza - sam na 1 MB przegralem ponad 2 lata na xbox live i nigdy nie lagowalo mi w zadnej grze bez roznicy czy to byla Forza, FIFA, HALO czy jakis inny szpil. Kwestia zrobienia dobrego kodu sieciowego i tyle.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Tak jak Orson napisał,down się nie liczy ,a w neo przy downloadzie 1mb jest 256 upload,a to jest bardzo mało jak na dzisiejsze standardy.

Z PESa 6 też niech nikt nie robi ch.uj wie czego,bo tam lagi(teleporty) też były - zależy z kim się grało.Tylko,że tam był system jedna połowa ja host,druga przeciwnik i stąd wasze złudne wrażenie o braku lagów,bo host miał bezlagową swoją połowę.W PES2010 gdy gram z ludźmi o dobrym łączu ,zielona czy żółta krecha - lagów NIE MA.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

DFL OptionFile 2011

 

Chyba jeden z pierwszych patchy. Dla najbardziej niecierpliwych. Nic wielkiego nie dodaje, ale każdy klub z Anglii, Niemiec, Włoch i Hiszpanii będzie miał licencjonowane stroje. Poza tym każdy puchar będzie miał oficjalne logo ;)

 

E: Polecam zajrzeć TU. Na bierząco nowe patche na PS3.

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

No to ja Ci moge powiedziec, ze w PES'a 6 przegralem 2 lata prawie na swoim laczu od Neo, wlasnie z 256uploudu i naprawde na ponad 1000 meczy nawet sobie nie przypominam teleportow. Zreszta, rozmowa zeszla calkowicie na inny tor, przeciez w nowym PESie lagow nie ma, wiec Konami w koncu ogarnelo kod sieciowy, jak w 6tce.

Odnośnik do komentarza

jasne, ze 256 ksb to mało jak na dzisiejsze standarty ale w Polsce niektórzy są na to skazani- kieprawa infrastruktura kablowa a providerzy nadający z satek -jak UPC...legitymują sie jeszcze gorsza dostepnoscią usługi.

 

O wynalzakach jak limitowany internet z polsatu (do tego podobno sprawiajacy problemy- duze pingi) czy, co gorsza, radiówki nie mówie - bo to sensu nie ma takiego czegos do gry wziąść.

 

Tylko, ze te 256 wystarcza , kwestia kodu:/ dlatego raulos odpowiedz prosze co miałes na mysli

 

bo jesli wezme tego pesa 9a fajny jest tak ze bym chetnie go połknął) to tylko dla online i to w duzej mierze do gry ze znajomymi z Polski...czyli musze liczyc na to ze nie kazdy bedzie miał nawet te 1mbs downoladu.

 

Ader a powiedz jakiemus Niemcowi ,ze masz 1mbs uploadu i zapytaj czy pogra z tobą w PESa :whistling::P

 

easye - w pesa 6 grałes na X360? Bo Ader zapewnie na PC...ja też na pC i lagi sie zdarzały

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

U mnie juz kurier juz byl narazie to jestem po rozegraniu 2meczy Chel$ea w ,ktorych padly dwa remisy.

Oczywiscie to sobie przegladalem sklady i pomine ta "aktualizacje skladow" ,ale zeby miec kluby na licencji takie jak Besikta,Rubin cze Sparte i jeszcze pare innych ,ktore nie maja loga sponsorow tylko same herby :verymad: jak ten dlc tego nie doda to ladny fejl tym bardziej ,ze zaden of tego nie zmieni...

Mecze w UEFA Champions League rozpierda@#$

ps.Ronaldo Luis Nazario de Lima ma przegiete staty :turned:

Edytowane przez masta_g
Odnośnik do komentarza

jasne, ze 256 ksb to mało jak na dzisiejsze standarty ale w Polsce niektórzy są na to skazani- kieprawa infrastruktura kablowa a providerzy nadający z satek -jak UPC...legitymują sie jeszcze gorsza dostepnoscią usługi.

 

O wynalzakach jak limitowany internet z polsatu (do tego podobno sprawiajacy problemy- duze pingi) czy, co gorsza, radiówki nie mówie - bo to sensu nie ma takiego czegos do gry wziąść.

 

Tylko, ze te 256 wystarcza , kwestia kodu:/ dlatego raulos odpowiedz prosze co miałes na mysli

 

bo jesli wezme tego pesa 9a fajny jest tak ze bym chetnie go połknął) to tylko dla online i to w duzej mierze do gry ze znajomymi z Polski...czyli musze liczyc na to ze nie kazdy bedzie miał nawet te 1mbs downoladu.

 

Ader a powiedz jakiemus Niemcowi ,ze masz 1mbs uploadu i zapytaj czy pogra z tobą w PESa :whistling::P

 

easye - w pesa 6 grałes na X360? Bo Ader zapewnie na PC...ja też na pC i lagi sie zdarzały

 

odpowiem ci po 21 jak sie gra na 1mb, od listopada bede mial w koncu porzadną 6mb

Odnośnik do komentarza

U mnie juz kurier juz byl narazie to jestem po rozegraniu 2meczy Chel$ea w ,ktorych padly dwa remisy.

Oczywiscie to sobie przegladalem sklady i pomine ta "aktualizacje skladow" ,ale zeby miec kluby na licencji takie jak Besikta,Rubin cze Sparte i jeszcze pare innych ,ktore nie maja loga sponsorow tylko same herby :verymad: jak ten dlc tego nie doda to ladny fejl tym bardziej ,ze zaden of tego nie zmieni...

Mecze w UEFA Champions League rozpierda@#$

ps.Ronaldo Luis Nazario de Lima ma przegiete staty :turned:

Bzdura,właśnie ,że zmieni.

Ader a powiedz jakiemus Niemcowi ,ze masz 1mbs uploadu i zapytaj czy pogra z tobą w PESa :whistling::P

Z Niemcami i Włochami grają tylko masochiści.

Mają fatalne łącza i potrafią lagować specjalnie,po zdobyciu gola.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Z Niemcami i Włochami grają tylko masochiści.

Mają fatalne łącza i potrafią lagować specjalnie,po zdobyciu gola.

 

 

Niemcy mają fatalne łącza??????? Chyba cos ci sie pomyliło, maja swietne połaczenia , my w Polsce takie bedziemy miec za ruski rok :confused:

 

dobra, bo chaos tu zapanował niesamowity <_<

 

podsumujmy: dwie osoby ograły online, matnix i raulos. Ten pierwszy mówi, ze nie ma problemów , ten drugi mówi cos dziwnego, a juz trzeci raz prosiłem go by wyjasnił co ma na mysli :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

czyli popdsumowanie jest takie: trudno wyciagnąc wniski :potter:

 

pytanie jest takie: jest ta gra w sklepach (ewentualnie edzie jutro) czy rzeczywiscie CDP przesunął premiere ? 9pytam o ogółnopolskie sklepuy jak Empiki czy MM itp)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Z Niemcami i Włochami grają tylko masochiści.

Mają fatalne łącza i potrafią lagować specjalnie,po zdobyciu gola.

 

 

Niemcy mają fatalne łącza??????? Chyba cos ci sie pomyliło, maja swietne połaczenia , my w Polsce takie bedziemy miec za ruski rok :confused:

 

 

Nic mi się nie pomyliło,tak było od zawsze.Zawsze z Niemcami grało się tragicznie online,nie tylko w PESa.

Gra jest dostępna przynajmniej na PC - kupiłem za 106 zł dziś.

P.S Na PC przynajmniej póki co na razie 3 opinie na mojej stronie i zero lagów.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...