Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj mialem fajny mecz. Ogrywalem goscia 4;0 i zaczal walic samoboje. Chcialem mu zrobic po zlosci i udalo mi sie zabrac mu pilke. Podawalem sobie przez cala druga polowe do 88 minuty, az w koncu stracilem i znowu walnal 3 swojaki. w 90 minucie anulowalo mecz przy wyniku 9;0 dla mnie. W rezultatach rozegranych meczy widnieje jednak 3;0. Kolejn fail :<

Edytowane przez Matinx
Odnośnik do komentarza

wczoraj mialem fajny mecz. Ogrywalem goscia 4;0 i zaczal walic samoboje. Chcialem mu zrobic po zlosci i udalo mi sie zabrac mu pilke. Podawalem sobie przez cala druga polowe do 88 minuty, az w koncu stracilem i znowu walnal 3 swojaki. w 90 minucie meczu anulowalo mecz przy wyniku 9;0 dla mnie. W rezultatach rozegranych meczy widnieje jednak 3;0. Kolejn fail :<

Zabawa z samobójami była w PES 2010. Jak widzę, niestety nic nie zmienili w tej kwestii. Bardziej się opłacało nie strzelać za dużo bramek, bo od np. 4:0 zaczynało się masowe samobójstwo. :).

Edytowane przez Gun
Odnośnik do komentarza

Wczoraj grałem competition w MLO zagralem 7 meczy (4zwyciestwa 3 remisy)

grałem tylko grajkami których dostajemy na starcie . Tak myślałem ze nkenawansuje ale myślałem ze w pierwszej setce sie znajdę , ale sie zawiodlem

Skończyłem na 151 miejscu . Jeden koleś strzelał samobuje i nas rozlaczylo. Żeby dostać sie do 16 to nie wiem co trzeba zrobić :P

Mam nadzieje ze konami usunie tego buga z samobujami.

 

Teraz jestem na 112 miejscu w 5 dywizji za "oszczędności" kupiłem nasriego

suareza i malonge

Odnośnik do komentarza

No ale wy się tu sprzeczaliście że 128 upu raulosa wystarcza.

 

Zresztą,ja grę mam i problemów online nie mam żadnych na piecu.

raulos ma 1 mbs z telekomuny a tam ma 256 kbs . Obowiązkowo powinna byc tu emotka " potter" ale pisze z konsoli i mi ja zle wstawic, ale oczyma wobraźni ją dostrzeż : -) : -) : -)

Odnośnik do komentarza

Rozegrałem dzisiaj 4 mecze na mega lagu - nawet z niemcami.. Czy da mi coś jak na dniach łącze 1MB neo, przejdze na 6MB.. Niestety również neo. Przy 1MB mam 1 kreske.. Grając przykładowo w WOW'a problemów nie było w ogóle - wiem, wiem Blizzard etc.

Bardzo bym prosił o odpowiedź.

 

 

zawsze to 4 razy szybciej (256 kbs- 1mbs) ale gwarancji nikt ci nie da, wiele czynnikow w gre wchodzi -od samych parametrów tego łacza ( tłumienie, szumy , powodujace katastrofalne pingi) po czynniki zwiazane z grą- od serwerów po losowanych przeciwników.

 

Np kilkanascie postów temu Wełna napisał, ze on ma 64 mbs (nie wiem jaki up, ale na pewno nie mały) i ma lagi , tak że...

 

 

z drugiej strony niektórzy grali tu na 1mbs (czyli jak u ciebie) i nie narzekaja, tak ze hooj wie- zreszta instrukcja głosi 9jak Ader napisał) ze wystarczy 198 uploadu- ty masz 256 a wiec jak widzisz- w teori powiniennes grac spokojnie.

 

 

aha- jak masz to przez wii-fii to koniecznie podepnij kablem

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Rozegrałem dzisiaj 4 mecze na mega lagu - nawet z niemcami.. Czy da mi coś jak na dniach łącze 1MB neo, przejdze na 6MB.. Niestety również neo. Przy 1MB mam 1 kreske.. Grając przykładowo w WOW'a problemów nie było w ogóle - wiem, wiem Blizzard etc.

Bardzo bym prosił o odpowiedź.

 

 

zawsze to 4 razy szybciej (256 kbs- 1mbs) ale gwarancji nikt ci nie da, wiele czynnikow w gre wchodzi -od samych parametrów tego łacza ( tłumienie, szumy , powodujace katastrofalne pingi) po czynniki zwiazane z grą- od serwerów po losowanych przeciwników.

 

Np kilkanascie postów temu Wełna napisał, ze on ma 64 mbs (nie wiem jaki up, ale na pewno nie mały) i ma lagi , tak że...

 

 

z drugiej strony niektórzy grali tu na 1mbs (czyli jak u ciebie) i nie narzekaja, tak ze hooj wie- zreszta instrukcja głosi 9jak Ader napisał) ze wystarczy 198 uploadu- ty masz 256 a wiec jak widzisz- w teori powiniennes grac spokojnie.

 

 

aha- jak masz to przez wii-fii to koniecznie podepnij kablem

 

Jest przez kabel podłączony - pingi mam bardzo małe 12ms/30ms max. Mieszkam na końcu świata, więc myślę, że to może być powodem. Goście z którymi grałem również narzekali na lagi. Jak jest w przypadku PES online - net przeciwnika ma duże znaczenie na rozgrywkę? W przypadku w3, wow'a pomimo faktu, że przeciwnik miał słaby net nie wpływało to na moją rozgrywkę, owszem jemu działy się zapewne cuda - slajdy.

 

PS. Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

30 ms mówisz...ale to zależy od serwera z którym sie łaczysz. Jesli robisz test na www.speedtest.pl to mierzy ci ping od serwera w Polsce, czyli relatywnie blisko. Jelibys wybrał jakis global speed test, gdzie mozesz wybrac sobie kazdy kraj , to np gdybys wybrał finlandie to nie byłoby 30 a 130.

 

A tutaj mówimy o grze wiec: 130 ms (twój ping) + ping przeciwnika (np fin niech ma do ciebie 50 ms ) + ping serwera (jak to serwer konami to może miec duzy ;-) i macie lagi.

 

Nie ma za co ;)

Odnośnik do komentarza

Magiczne podania prostopadłe nadal aktywne i to nie ważne kim podaje się, obrońcy nadal mają problem z wystawieniem palca u stopy aby przeciąć te zagrania, najgorsze w historii gier o tematyce piłki nożnej przełączanie zawodników, debilni bramkarze wbijający sobie piłki do bramki a MLO już zaczyna pokazywać schematy <_< Oprócz tego, że na kilkanaście meczy nie miałem więcej niż 1 kreski to jeszcze w kilku meczach straciłem identyczne bramki, gdy przeciwnik sobie spokojnie klepał piłkę a ja nie mogłem nawet przełączyć na odpowiedniego zawodnika aby zatrzymać atak. Najlepsza taktyka? 5-1-1-3. Żenua jak na tę chwilę. Zakupiłem PESa po wielu dobrych opiniach ludzi z różnych for i jedyne do czego zostanie mi to granie z kumplami przy piwie jak nam się CoD znudzi.

Odnośnik do komentarza

30 ms mówisz...ale to zależy od serwera z którym sie łaczysz. Jesli robisz test na www.speedtest.pl to mierzy ci ping od serwera w Polsce, czyli relatywnie blisko. Jelibys wybrał jakis global speed test, gdzie mozesz wybrac sobie kazdy kraj , to np gdybys wybrał finlandie to nie byłoby 30 a 130.

 

A tutaj mówimy o grze wiec: 130 ms (twój ping) + ping przeciwnika (np fin niech ma do ciebie 50 ms ) + ping serwera (jak to serwer konami to może miec duzy ;-) i macie lagi.

 

Nie ma za co ;)

 

Przetestuje w nocy jeszcze. Z Irlandczykiem było najgorzej.. Straszne spowolnienia. Liczę na te 6MB bo powiem szczerze - nawet na lagu jest power! :) Wygrywając 2:0, w 85 minucie przegrywam 2:3, żeby w 92 wyrównać. Pogadać z gościem po tak zwrotnym i wyrównanym meczu i przeżyć to raz jeszcze - bezcenne! :) Raz jeszcze - dzięki za rady!

Odnośnik do komentarza

hehe wiedziałem że jak poczekam tydzień z kupnem PESa to się szybko okaże jak jest, MLO jest niegrywalnym syfem dzięki exploitowi 3x samobój (ludzie podczas bety już to zauważyli i wysłali info Konami :blush:) , ludzie w 1dzień nabijają 10mln i mają już allstar teamy, Lionele i Zlatany...już nawet nie chodzi o te składy niech sobie grają kim chcą ale rozwalają przez to tury bo to się zdarza nagminnie, chyba nie o to chodziło

 

teraz się w ogóle waham czy brać PESa bo to miała być gra która starczy na cały sezon grania głównie online, no ale online już jest popsute...ehhhh nie wiem czy Konami zrobi coś z tym fantem

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

hehe wiedziałem że jak poczekam tydzień z kupnem PESa to się szybko okaże jak jest, MLO jest niegrywalnym syfem dzięki exploitowi 3x samobój (ludzie podczas bety już to zauważyli i wysłali info Konami :blush:) , ludzie w 1dzień nabijają 10mln i mają już allstar teamy, Lionele i Zlatany...już nawet nie chodzi o te składy niech sobie grają kim chcą ale rozwalają przez to tury bo to się zdarza nagminnie, chyba nie o to chodziło

 

teraz się w ogóle waham czy brać PESa bo to miała być gra która starczy na cały sezon grania głównie online, no ale online już jest popsute...ehhhh nie wiem czy Konami zrobi coś z tym fantem

 

Panowie nie wiem po co tyle narzekacie. Rozumiem, że wkurza Was ta mało przyzwoita wersja gry w MLO, ale nie oszukujmy się, Konami i tak zrobiło kawał dobrej roboty. Są plusy i minusy, ale jak dla mnie gra się i tak rewelacyjnie. 

Odnośnik do komentarza

nie dziw się że grają na pałę, to są 5minutowe mecze i ludziom potrzebny jest przede wszystkim wynik, styl nie dla każdego jest jak widać ważny, dopiero finał dostajesz 10min

 

@johnny jak mam nie narzekać skoro co 2gi mecz w turze to koleś który sam sobie wbija gole? nie zaprzeczam że całe MLO jest zajefajne bo jest ale co z tego? w to się będzie grało przyjemnie jak spatch.ują

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...