Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź sobie "operating costs" i tam będzie ile kasy na co idzie.

A gdzie to się sprawdza dokładnie?

W tej wersji to się nazywa expected earnings i jest w zakładce finances :)

To mam + 12 milionów a 1 września mam już na minus i mi zwalnia zawodników. Co jest?

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Mam juz 6mb. Jest nieco lepiej. Za 15 min mam puchar D4 :D Przed chwila zagralem kila meczow w D4. 2 remisy 4 wygrane. Chcialbym kupic napasciora za 2 ml EUR. Kogo polecacie. Zbieranie kasy jest takie mozolne :((((( podobal mi sie mecz gdzie mialem 0:0 do 70 min a wygralem 4:0 zrobilem 4 akcjie i wszystko weszlo :D Castollo i Gutierrez spisuja sie swietnie, bedzie roznica jak kupie kogos za banke ? watpie co o tym myslicie

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

Wszyscy kupują tego ruska Petorbenova - ja też go polecam - ok 1 800 000 ojro.

Petorbenov rulzzz :)

Generlanie posiadam obecnie - Petorbenova(CF),Arizmendiego(CF),Aghahowe(CF),Reida(CMF),Alcantarę(CB) i nie ma mocnych na mnie póki co - 7 wygranych z rzędu :)

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Mam juz 6mb. Jest nieco lepiej. Za 15 min mam puchar D4 :D Przed chwila zagralem kila meczow w D4. 2 remisy 4 wygrane. Chcialbym kupic napasciora za 2 ml EUR. Kogo polecacie. Zbieranie kasy jest takie mozolne :((((( podobal mi sie mecz gdzie mialem 0:0 do 70 min a wygralem 4:0 zrobilem 4 akcjie i wszystko weszlo :D Castollo i Gutierrez spisuja sie swietnie, bedzie roznica jak kupie kogos za banke ? watpie co o tym myslicie

Jak możesz to zapodaj sklad i miejsce jakie teraz masz bo mnie ciekawi :P

 

Tez poluje na puchar D4

Odnośnik do komentarza

Wszystko na lev.1 :( Fuck czyżby jakiś bug :/

 

Moze masz 32 zawodnikow,a 3/4 z nich bierze Ci w (pipi) kasy za wynagrodzenie? Np Buffon cos zgarnia 9 baniek.

Mam koło 16 zawodników bo mi zarząd pozwalniał już wcześniej kilku. Zauważyłem że w expected earnings wynagrodzenia pochłaniają 100 milionów ale jak na koniec września jest rozliczenie to już 114 milionów ale i tak miałbym na plusie ale nie wiedzieć czemu mam - 5 milionów. Jakieś cuda się dzieją. 5 sezonów gry w plecy coś czuję :/

Odnośnik do komentarza

Mam juz 6mb. Jest nieco lepiej. Za 15 min mam puchar D4 :D Przed chwila zagralem kila meczow w D4. 2 remisy 4 wygrane. Chcialbym kupic napasciora za 2 ml EUR. Kogo polecacie. Zbieranie kasy jest takie mozolne :((((( podobal mi sie mecz gdzie mialem 0:0 do 70 min a wygralem 4:0 zrobilem 4 akcjie i wszystko weszlo :D Castollo i Gutierrez spisuja sie swietnie, bedzie roznica jak kupie kogos za banke ? watpie co o tym myslicie

Jak możesz to zapodaj sklad i miejsce jakie teraz masz bo mnie ciekawi :P

 

Tez poluje na puchar D4

 

Jest 2,3 str wyl zerknij :) dopiero zaczalem w D4 wiec jestem na 100 ktoryms :) udalo sie pykam pucharek :D

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

A mi długo wyszukuje zawodnika a jak Juz znajdzie to trzeba czekać ze 2 minuty na błąd i dopiero można grać mecz.

W pierwszym meczu wygrywalem 1:0 i w doliczonym mi koleś strzelił :/ Z ciekawości sprawdziłem czy wyelminowali ten błąd z samobojami i nie wyeliminowali ...

Teraz przeciwnik strzela swojaki , konami dzialaj bo to nie ma sensu

Edytowane przez R4V37PL
Odnośnik do komentarza

Kozacko mi sie gra nowym teamem. Kupilem 2 rasowych obroncow jeden spelnia role sergio ramosa drugi jest w srodku ma 190 wzrostu 21 lat i statsy eleganckie, z bani czysci wszystko przepchnac go nie przepchniesz :) . Odrazu poczulem sie pewniej w tylach - duza roznica. Chce jeszcze jednego takiego do srodka dzisiaj po turnieju wieczornym zakupic i mam nadzieje ze pobije moje 6 wygranych z rzedu. Najlepszy pes w historii ma wiele bledow ale togo nie oczernia. Mecze daja tyle frajdy kazdy jest jak LIVE. Strasznie denerwuje przelaczania zawodnikow oraz o dziwo nikt nie wspomnial - mianowicie przy zamieszaniu np roznym jak naciskasz strzal zeby wybic pilke glowa to KURRRRR ZAWSZE, ale to zawsze leci na srodek twojego pola karnego gdzie ZAWSZE niekryty jest przeciwnik. On zawsze albo uderzy z woleja albo nawet ma czas zeby przyjac na kate i strzelic, przewaznie walnie ultra nerealistycznymi nozycami. Na szczescie jeszcze tak bramki nie stracilem, ale gdyby to byli Kristiany i Dinia to pewnie by wykorzystali.

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

Ja czuje ogromną różnicę między Eto'o a Cisse. Samuel wykorzystuje z 2 x wiecej sytuacji sam na sam, ma grozniejsze uderzenia z dystansu, lepszy drybling.. no po prostu wszystko lepsze. Jedynie irytuje mnie fakt, ze za czesto pcha sie do rozgrywania i biega gdzies w srodku pola, no ale to cały Sami, jak na zywo ;p Dopiero przypomnialem sobie o tym jak juz go kupilem ale... nadrabia golami.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja sprzedałem kogo się dało. Jak już się nie dało, kupiłem 4 najtańszych zawodników i sprzedałem 4 kolejnych defaultowych (z powodu konieczności 16 zawodników w zespole). W sumie bez większego wysiłku można mieć kilka milionów na starcie. Teraz mam atak nie do zatrzymania. Razem wymieniłem cały atak i całą pomoc. Jeszcze czas na obronę. W ataku mam 3 napastników: Quarella chyba 2,5 mln, Sverkos (ponad milion) i jeszcze jakiś Bobo czy Bebo (jeden z najczęściej kupowanych przez ludzi). Na pomocy kupiłem dwóch zawodników z ogólną ilością punktów 71 (nie pamiętam jak się zwą). Na razie na chyba 10 meczy mam 1 porażkę i 1 remis, reszta wygrana.

 

Moja ksywka na PSN:GUNEK84

Edytowane przez Gun
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...