Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Raczej tak.. Tydzień temu byłem w podobnym położeniu i dobrze, że się nie wstrzymywałem dłużej z zakupem. :) Zamów sobie najlepiej na allegro. Jak chcesz to na privie rzucę Ci linkiem - 2 dni czekałem, zamówiłem w piątek, a w poniedziałek z rana miałem PES. :)

 

Jak już się zdecyduję zamówić to wezmę z komputronika, mają trochę drożej, ale mam zaufanie do nich. Mimo wszystko dzięki. Wkurza mnie, że w moim jakby nie patrzeć dużym mieście nie ma porządnego sklepu typowo konsolowego.:confused:

Odnośnik do komentarza

@matinx

moze sprobuj kwadrat --> x (tego fake'a)

albo lekki lob, zaraz przed bramkarzem kwadrat--> R1 ;)

 

Kwadrat + L1.

 

Kwadrat + L1 to co innego. Dziala jak bramkarz wyjdzie z bramki. Ale w akcjach 1vs1 dobrze dziala kwadrat--> R1 ;). To taki lekki lob, sprawdz

 

Tak, zgadza się. Myślałem, że mówisz o lekkim lobie. :)

Odnośnik do komentarza

Po rozegraniu ponad 50 meczy online mogę stwierdzić, że:

- na łączu 6 mb neo nie mam praktycznie żadnych problemów z lagami, są raz na jakiś czas małe zwolnienia, ale w ogóle nie przeszkadza w rozgrywce. Nie ważne czy gram z Turkiem, Włochem czy Niemcem wszystko jest ok.

- tylko dwa razy spotkałem się z specjalnymi samobójami, ale za bardzo nie narzekałem bo za walkower dostałem też sporo kasy

- gra dzięki możliwości edycji można mieć własną muzykę w menu, można grać Master Lague Online zespołem jaki sobie wymyślicie od Za(pipi)e pierdziszew po Arsenal London z oryginalnymi koszulkami

- ceny zawodników rosną wraz z naszymi osiągnięciami, więc można zarobić na niektórych. Kupiłem Quagialerę za 2.2 mln euro, teraz jest wart 3 mln.

- można nagrywać bramki z gry online, wcześniej tego chyba nie było

- fajne statystyki w MLO, pokazane jest kto jest najczęściej kupowany przez graczy, prowadzona jest cała nasza historia transferów, można sprawdzić kto ile bramek zdobył. Są to niby pierdołki, ale w grze po necie tego nigdy nie było.

- wbrew temu co piszą niektórzy cały MLO jest bardzo grywalny, do competetion też można się wbić. Może denerwujace jest, ze się nie zbiera normalnie punktów 3 za zwycięstwo i 1 za remis. W competetion liczą się serie 3 meczów. Najlepiej wygrać wszystkie wysoko pod rząd. Mi się jeszcze nie udało.

- w srodę jak kupiłem grę były jakieś problemy, często był error occured. Od piątku wszystko śmiga bez problemu.

- wbrew temu co piszą niektórzy, bardzo szybko można średniej jakości zespół bez Espinasów, Minand i innych. Mój skład jest w miarę wyrównay, a zajęło mi to 4 dni. Dwójka napastników już ma na koncie łączeni ponad 50 bramek. Gorzej jest z rezerwami :).A oto mój skład:

Mój skład

Edytowane przez Gun
Odnośnik do komentarza

Po rozegraniu ponad 50 meczy online mogę stwierdzić, że:

- na łączu 6 mb neo nie mam praktycznie żadnych problemów z lagami, są raz na jakiś czas małe zwolnienia, ale w ogóle nie przeszkadza w rozgrywce. Nie ważne czy gram z Turkiem, Włochem czy Niemcem wszystko jest ok.

- tylko dwa razy spotkałem się z specjalnymi samobójami, ale za bardzo nie narzekałem bo za walkower dostałem też sporo kasy

- gra dzięki możliwości edycji można mieć własną muzykę w menu, można grać Master Lague Online zespołem jaki sobie wymyślicie od Za(pipi)e pierdziszew po Arsenal London z oryginalnymi koszulkami

- ceny zawodników rosną wraz z naszymi osiągnięciami, więc można zarobić na niektórych. Kupiłem Quagialerę za 2.2 mln euro, teraz jest wart 3 mln.

- można nagrywać bramki z gry online, wcześniej tego chyba nie było

- fajne statystyki w MLO, pokazane jest kto jest najczęściej kupowany przez graczy, prowadzona jest cała nasza historia transferów, można sprawdzić kto ile bramek zdobył. Są to niby pierdołki, ale w grze po necie tego nigdy nie było.

- wbrew temu co piszą niektórzy cały MLO jest bardzo grywalny, do competetion też można się wbić. Może denerwujace jest, ze się nie zbiera normalnie punktów 3 za zwycięstwo i 1 za remis. W competetion liczą się serie 3 meczów. Najlepiej wygrać wszystkie wysoko pod rząd. Mi się jeszcze nie udało.

- w srodę jak kupiłem grę były jakieś problemy, często był error occured. Od piątku wszystko śmiga bez problemu.

- wbrew temu co piszą niektórzy, bardzo szybko można średniej jakości zespół bez Espinasów, Minand i innych. Mój skład jest w miarę wyrównay, a zajęło mi to 4 dni. Dwójka napastników już ma na koncie łączeni ponad 50 bramek. Gorzej jest z rezerwami :).A oto mój skład:

Mój skład

 

 

Cieszy mnie to co piszesz, bo akurat gram na 6MB neo z tym, że pingi skaczą. W TP tłumaczą to problemami ze skrzynią i mają to usunąć niebawem..

Napisz mi proszę co masz na myśli pisząc, że nie ma praktycznie żadnych problemów? Rozegrałem ok. 50 meczy i może w ok. 10/15 grałem na szybkości porównywalnej do offline.

 

Mierze ping na: http://pingtest.bigpoint.net/ i http://www.speedtest.pl/ co do tego drugiego nie jestem pewny. Poniżej moje zestawienie z przed 2 minut - szkoda gadać.. :/

 

pinging pingash max:860 min:254 avg:419 dev:91 ms

pinging pingsjc max:4761 min:479 avg:2620 dev:2141 ms

pinging pingnue max:465 min:115 avg:242 dev:81 ms

pinging pingsin max:1377 min:536 avg:715 dev:200 ms

pinging pingaka max:1278 min:507 avg:661 dev:166 ms

pinging pingla max:629 min:225 avg:364 dev:68 ms

pinging ping_rhtec_fra max:361 min:150 avg:236 dev:44 ms

pinging ping_ntt_gru max:967 min:741 avg:825 dev:58 ms

pinging ping_atel_mos max:753 min:119 avg:317 dev:119 ms

download speed: dlash... speed:218 kb/sec

download speed: dlsjc... speed:129 kb/sec

download speed: dlnue... speed:250 kb/sec

download speed: dlsin... speed:153 kb/sec

download speed: dlaka... speed:491 kb/sec

download speed: dl_rhtec_fra... speed:171 kb/sec

download speed: dl_la... speed:51 kb/sec

Odnośnik do komentarza

pinging pingash max:721 min:193 avg:300 dev:90 ms

pinging pingsjc max:926 min:275 avg:374 dev:79 ms

pinging pingnue max:527 min:72 avg:117 dev:41 ms

pinging pingsin max:1321 min:411 avg:543 dev:156 ms

pinging pingaka max:855 min:321 avg:402 dev:103 ms

pinging pingla max:708 min:245 avg:282 dev:50 ms

pinging ping_rhtec_fra max:569 min:65 avg:98 dev:27 ms

pinging ping_ntt_gru max:1128 min:554 avg:663 dev:125 ms

pinging ping_atel_mos max:374 min:137 avg:175 dev:18 ms

download speed: dlash... speed:1022 kb/sec

download speed: dlsjc... speed:345 kb/sec

download speed: dlnue... speed:NaN kb/sec

download speed: dlsin... speed:231 kb/sec

download speed: dlaka... speed:696 kb/sec

download speed: dl_rhtec_fra... speed:7161 kb/sec

download speed: dl_la... speed:55 kb/sec

 

 

Ten sam test u mnie. Jam mam tą skrzynkę od TP kilka metrów do domu, ponoć pingi i prędkości neo często zależą od odległości od tych skrzynek ( chyba to są centrale).

Odnośnik do komentarza

pinging pingash max:721 min:193 avg:300 dev:90 ms

pinging pingsjc max:926 min:275 avg:374 dev:79 ms

pinging pingnue max:527 min:72 avg:117 dev:41 ms

pinging pingsin max:1321 min:411 avg:543 dev:156 ms

pinging pingaka max:855 min:321 avg:402 dev:103 ms

pinging pingla max:708 min:245 avg:282 dev:50 ms

pinging ping_rhtec_fra max:569 min:65 avg:98 dev:27 ms

pinging ping_ntt_gru max:1128 min:554 avg:663 dev:125 ms

pinging ping_atel_mos max:374 min:137 avg:175 dev:18 ms

download speed: dlash... speed:1022 kb/sec

download speed: dlsjc... speed:345 kb/sec

download speed: dlnue... speed:NaN kb/sec

download speed: dlsin... speed:231 kb/sec

download speed: dlaka... speed:696 kb/sec

download speed: dl_rhtec_fra... speed:7161 kb/sec

download speed: dl_la... speed:55 kb/sec

 

 

Ten sam test u mnie. Jam mam tą skrzynkę od TP kilka metrów do domu, ponoć pingi i prędkości neo często zależą od odległości od tych skrzynek ( chyba to są centrale).

 

Niby nie mam daleko do centrali od domu, ale "szpece z tp" podpinali mnie pod 6MB ponad tydzień i do tego mam jakies 4MB w chwili obecnej, więc wiesz.. Widzę, że też ping skacze od - do, więc małe lagi pewnie odczujesz, ale to co mi skacze na ponad 2000 to już przesada. W nocy jest ok. 40ms/100ms u mnie.

Odnośnik do komentarza

Zarzuć ktoś linkiem do tego patcha ze strojami itp. tylko jakiś konkret :turned:

 

Dołączam się do prośby.

http://www.pes-patch.com/category/pes-2011-ps3

Wybierzcie sobie jakiś :)

np. http://www.pes-patch.com/2010/10/pes-2011-ps3-des-optionfile-pes-2011-by-abstruso.html

 

 

Do jakiej wersji sa te patche? Bo nigdzie nie widze.

EDIT: Bless 01022 ;( do 01020 nie ma jeszce??

Edytowane przez Faranell
Odnośnik do komentarza

wciskam r2 + lekkie pacnięcie strzału, tak ze ledwo widac napompowany pasek (bo chce delikatnie w róg uderzyc). I taki Zidan napierdala bombe 2 metry obok bramki. Gdzie tu sens? Naucz mnie ktos strzelac, bo sie zrzygam

 

A czy Zidane jest sam na sam z GK czy ma na karku dwóch obrońców i szarpie się z nimi? Mi w klarownych sytuacjach zawsze wychodzą lekkie techniczne uderzenia. Gorzej jak jest walka w bark w bark i strzał wtedy nawet przy lekkim naciśnięciu leci mocno w górę. Wejdź w opcję treningu i tam poćwicz i sprawdzisz czy to rzeczywiście jest wina gry .

 

Techniczny stzał wychodzi tylko wtedy, gdy tuż po naciśnięciu kwadratu wciśniemy R2 (a nie jednocześnie). W przypadku lekkich strzałów czasu jest naprawdę niewiele, ale działa :)

Odnośnik do komentarza

Zarzuć ktoś linkiem do tego patcha ze strojami itp. tylko jakiś konkret :turned:

 

Dołączam się do prośby.

http://www.pes-patch.com/category/pes-2011-ps3

Wybierzcie sobie jakiś :)

np. http://www.pes-patch.com/2010/10/pes-2011-ps3-des-optionfile-pes-2011-by-abstruso.html

 

 

Do jakiej wersji sa te patche? Bo nigdzie nie widze.

EDIT: Bless 01022 ;( do 01020 nie ma jeszce??

http://www.pes-patch.com/2010/10/w-e-n-b-pes-2011-ps3-option-file-uk-bles-01020.html ten jest do 1020

Odnośnik do komentarza

pinging pingash max:721 min:193 avg:300 dev:90 ms

pinging pingsjc max:926 min:275 avg:374 dev:79 ms

pinging pingnue max:527 min:72 avg:117 dev:41 ms

pinging pingsin max:1321 min:411 avg:543 dev:156 ms

pinging pingaka max:855 min:321 avg:402 dev:103 ms

pinging pingla max:708 min:245 avg:282 dev:50 ms

pinging ping_rhtec_fra max:569 min:65 avg:98 dev:27 ms

pinging ping_ntt_gru max:1128 min:554 avg:663 dev:125 ms

pinging ping_atel_mos max:374 min:137 avg:175 dev:18 ms

download speed: dlash... speed:1022 kb/sec

download speed: dlsjc... speed:345 kb/sec

download speed: dlnue... speed:NaN kb/sec

download speed: dlsin... speed:231 kb/sec

download speed: dlaka... speed:696 kb/sec

download speed: dl_rhtec_fra... speed:7161 kb/sec

download speed: dl_la... speed:55 kb/sec

 

 

Ten sam test u mnie. Jam mam tą skrzynkę od TP kilka metrów do domu, ponoć pingi i prędkości neo często zależą od odległości od tych skrzynek ( chyba to są centrale).

 

Niby nie mam daleko do centrali od domu, ale "szpece z tp" podpinali mnie pod 6MB ponad tydzień i do tego mam jakies 4MB w chwili obecnej, więc wiesz.. Widzę, że też ping skacze od - do, więc małe lagi pewnie odczujesz, ale to co mi skacze na ponad 2000 to już przesada. W nocy jest ok. 40ms/100ms u mnie.

 

 

 

pro tip: jest tu taki user jak Stona. Koles pracuje w TP i czesto pomagał userom służac radą lub czasem podkrecił parametry.

Skontaktuj sie z nim , powie ci przynajmniej co i jak, polecam taka opcje bo nie wiem czy wiesz jak to wyglada w tp ale....

 

...to mega wałkarze i oszusci :potter: (nie mówie ze tylko oni, Netia równiez). Kłamia swoich klientów perfidnie, niektórzy z niewiedzy , inni celowo..najlepsze są momenty gdy próbują zrobic z człowieka kompletnego debila :potter:

 

aha, no i ofkorz polskie piekiełko- płacisz im z 6mbs a masz 4, i nic im nie zrobisz- bo w umowie masz napisane "DO 6 mbs". A pingi...to jest Polska, tu czyms takim to oni sie nie przejmuja :teehee:

Odnośnik do komentarza

Wie, ktoś może jak zmienić w PESie poziom gry online? Mogę grać mecze rankingowe, tylko na regular (nie mogę tego poziomu zmienić w opcjach), ale zdarzyło mi się, że grałem z jakimiś graczami na top playerze. Chodzi mi o to,że na top playerze bramkarze lepiej bronią i nie wypluwają tak często piłki przed siebie. Jak gra się tylko przeciwko realowi czy barcelonie to obojętnie skąd strzał (nawet 35m ) to bramkarz wybija piłkę, lub ją puszcza., no i generalnie bramkarze lepiej się sprawują na topie.

mój psn id to: lipek_lukas jeśli ktoś chce zagrać meczyk :) gram od czasów iss'a 96

Odnośnik do komentarza

pinging pingash max:721 min:193 avg:300 dev:90 ms

pinging pingsjc max:926 min:275 avg:374 dev:79 ms

pinging pingnue max:527 min:72 avg:117 dev:41 ms

pinging pingsin max:1321 min:411 avg:543 dev:156 ms

pinging pingaka max:855 min:321 avg:402 dev:103 ms

pinging pingla max:708 min:245 avg:282 dev:50 ms

pinging ping_rhtec_fra max:569 min:65 avg:98 dev:27 ms

pinging ping_ntt_gru max:1128 min:554 avg:663 dev:125 ms

pinging ping_atel_mos max:374 min:137 avg:175 dev:18 ms

download speed: dlash... speed:1022 kb/sec

download speed: dlsjc... speed:345 kb/sec

download speed: dlnue... speed:NaN kb/sec

download speed: dlsin... speed:231 kb/sec

download speed: dlaka... speed:696 kb/sec

download speed: dl_rhtec_fra... speed:7161 kb/sec

download speed: dl_la... speed:55 kb/sec

 

 

Ten sam test u mnie. Jam mam tą skrzynkę od TP kilka metrów do domu, ponoć pingi i prędkości neo często zależą od odległości od tych skrzynek ( chyba to są centrale).

 

Niby nie mam daleko do centrali od domu, ale "szpece z tp" podpinali mnie pod 6MB ponad tydzień i do tego mam jakies 4MB w chwili obecnej, więc wiesz.. Widzę, że też ping skacze od - do, więc małe lagi pewnie odczujesz, ale to co mi skacze na ponad 2000 to już przesada. W nocy jest ok. 40ms/100ms u mnie.

 

 

 

pro tip: jest tu taki user jak Stona. Koles pracuje w TP i czesto pomagał userom służac radą lub czasem podkrecił parametry.

Skontaktuj sie z nim , powie ci przynajmniej co i jak, polecam taka opcje bo nie wiem czy wiesz jak to wyglada w tp ale....

 

...to mega wałkarze i oszusci :potter: (nie mówie ze tylko oni, Netia równiez). Kłamia swoich klientów perfidnie, niektórzy z niewiedzy , inni celowo..najlepsze są momenty gdy próbują zrobic z człowieka kompletnego debila :potter:

 

aha, no i ofkorz polskie piekiełko- płacisz im z 6mbs a masz 4, i nic im nie zrobisz- bo w umowie masz napisane "DO 6 mbs". A pingi...to jest Polska, tu czyms takim to oni sie nie przejmuja :teehee:

 

 

Dzięki Stary za rady i na pewno skorzystam. Co do tego, że robią wały przekonałem się osobiście przy ok. 30 telefonach (bez ściemy), które wykonałem do tp w przeciągu 6 dni. Pracuję zdalnie, więc internet jest niezbędny w moim przypadku. Zmusiło mnie to do zakupy neta z orange, (pipi) takie, że szkoda gadać. Jak ktoś mieszka w domu prywatnym z dala od cywilizacji, to może pomarzyć o tym, że coś na nim zdziała. Raz jeszcze dzięki! Idę walczyć o swoje.. ;) Pozdr

Odnośnik do komentarza

Nawiązując do tego co napisał Koso o grze obronnej w nowym PES:

 

Rozegrałem bardzo ciekawy mecz vs Hiszpania z FOURTOUNAS. Grał bardzo ofensywnie: 6 napastnikami, jednym środkowym i 3 obrońcami. Praktycznie akcja za akcją, jedna kontra, chyba w 10 minucie i wychodzę na prowadzenie 1:0. Grałem 5 obrońcami, dwoma środkowymi i 3 napastnikami, mocno wysuniętymi.

Do 40 minuty nie oddał strzału na moją bramkę, więc sorry, ale da się grać obroną - śmiem twierdzić, że to właśnie gra obroną ustawia mecz. Nie okłamujmy się na moim obecnym łączu i lagach często mocno irytujących nie mogę sobie pozwolić na zbytnio koronkowe akcje. Jest ok, ale do offline daaleko.

Wracając do tematu - bez dobrze opanowanej gry obroną, praktycznie zawsze biorącej udział w wyprowadzaniu ataku nie ma szans na powodzenie w meczu. Jak ktoś z Was opanuje grę obroną praktycznie nie będzie przegrywał - remis w najgorszym wypadku, jeżeli łącze pozwoli.

Ofensywa jest w tej części mniej znacząca. Zremisowałem z goście z D1 70/12/21 - prowadziłem nawet w tym meczu 2:0 - koleś wbił mi 2 bramki z rzutów rożnych.. Schemat - wrzutka na Krystynę, ale gdyby nie to, to mógłbym być cholernie zadowolony z tego meczu.

Zmiany zawodników, nieudolni bramkarze (mniej niż w poprzedniej odsłonie) w(pipi)iają momentami, ale to właściwie tyle z minusów tej edycji jak dla mnie mocne "9,,

Odnośnik do komentarza

Mocno irytuje zachowanie gracza, gdy przegrywa np. 4:1 - woli wyjść z gry. Pytanie - dlaczego? Wiecie może jak jest wówczas z rozłożeniem punktów? Chyba bardzo podobnie, bo nie odczułem jakiegoś większego przypływu. Powinni tacy delikwenci stracić ok. 30 pkt. lekko. Wiem, że ciężko będzie to ustalić - każdy może wyjąć wtyczkę, ale przy stałym, dobrym połączeniu jest to do ustalenia - kwestia programistyczna.

 

BTW: Zapraszam na sparing - elentario. Chętnych proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...