Skocz do zawartości

WipEout HD Event


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

Linia chyba najważniejsza w wipku.

Należy ułożyć sobie jak najkrótszą linie przejazdu przed startem w głowie i starać się jej trzymać chyba o to zawsze biegało w wipku :huh::yes:

I podium gwarantowane.

Wszystkie te bR,y strasznie trudne do powtórzenia w multi no chyba ze się ma na imię Yeldar2097

Respect za wyniki w Zone na krzyżaku :thumbsup:

Zone fajne jest ale szkoda mi pada, chyba za mocno wciskam przyciski przy większych prędkościach. <_<

Odnośnik do komentarza

200 okrążeń - 19,80 - triple br niewykonalne, double wyszło 2 razy... ale potem co innego nie wyszło...

Tidek, kurde, szacun. Ja nie wiem jak Ty to wykonałeś ale zajefajny czas Feisar'em.

 

Głównie trzymałem się linii i jak najlepiej ścinałem zakręty + SS co chyba oczywiste ;d z 3 czy tam 4 br'ami nie chciało mi się bawić.

Ogólnie co tak mało czasów? xd

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza

Głównie trzymałem się linii i jak najlepiej ścinałem zakręty + SS co chyba oczywiste ;d z 3 czy tam 4 br'ami nie chciało mi się bawić.

Ogólnie co tak mało czasów? xd

Chyba za dobry czas wykreciłeś na początku tygodnia:P

...

Próbowałem 4 bR'y, ale wpadały same 3ki pożniej już 2ki:P a na linie na koncu to już sił chyba nie starczyło i czasu. Ostatnio mało go na wipka zostaje <_<

Odnośnik do komentarza

Ech, nie myślałem, że kiedykolwiek to napiszę, ale... Taaaaaaaaak bardzo nie chciało mi się lecieć tego SLQ..... Nie lubię Metropii - fakt. Długo nie latałem na phantomie - fakt, ale żeby aż taką pałać niechęcią? Tri......

 

No nic, mało czasów - fakt, dlatego w niedzielę postanowiłem coś wykręcić. Wyszło takie coś:

 

19.40 / 3 lub 4 br's / 8 sp / Feisar fury

 

SLQ: Metropia r / phantom / Feisar

 

1. triboy 19.40

2. Tiduch 19.42

3. QjonPL 19.44

4. Wreckedge 19.80

5. GrzesPL 19.91

Odnośnik do komentarza

Poprawka tri ;]

19.40 // 2br // 10sp

Idę spać, 3 beczek nie zrobię chyba nigdy xD

 

//edit: No dobra, okłamałem was- nie poszedłem spać, ale spróbowałem jeszcze parę okrążeń i udało się:

http://i34.tinypic.com/1jqnvp.jpg

 

19.39 // 2br // 10sp

Myślę, że jeszcze troszkę na 2 beczkach urwę. Jakoś wyjątkowo miło lata mi sie Frezerem, nigdy szczególnie nie interesowałem się tym stateczkiem.:)

Edytowane przez Qjon
Odnośnik do komentarza

No dobra, skoro obiecujesz nie grać, to Komisja uznaje Twój czas ;) Oj na podium znowu ciaśniutko :thumbsup:

 

Metropia rev / phantom / Feisar

 

1. QjonPL 19.39

2. triboy 19.40

3. Tiduch 19.42

4. Wreckedge 19.80

5. GrzesPL 19.91

 

 

SLQ: MOA THERMA (FORWARD)/FLASH/TRIAKIS

 

1.

2.

3.

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza

SLQ: MOA THERMA (FORWARD)/FLASH/TRIAKIS

 

1. phaeton_pl 30.24

2. triboy 30.49

3. QjonPL 30.73

4. GrzesPL 31.32

5. kundox1 31.65

Witamy po długiej przerwie K1 ;)A z lataniem to ostatnio nie wychodziło, ale jeśli będą chętni, to czemu nie ;)

 

Edit: Z 31.04, po 9 okrążeniach zrobiło się 30.97 (2br's/9sp), a po kolejnych 8, zszedłem do 30.95 (2br's/7sp).

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...