Skocz do zawartości

WipEout HD Event


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

Qjon - brawo. Za cholerę jasną nie ma pojęcia jak to lepiej polecieć.

Jutro zamieszczę wam filmik jak to u mnie wygląda. Bo to masakra jest. Goteki 45 w ogóle nawet na zakrętach nie zwalnia. Masakryczna prędkość.

 

A takie mam pytnie - Phi, Tri, Q, .Dariusz, Tide, GrześPL, Kundoks i Wreckedge..... Liga Avalon ?

Czemu my jeszcze znimi nie gramy...? Ja wiem, że yeldar kosi akcję.... ale też nie zawsze. Co na youtube widać.

Choć skrót glitch na sol2 wykorzystuje nawet w single race (??? Wtf), boli....ale reszta ? Phi, Tri wy chyba powinniście na to naciskać.... :blink:

Odnośnik do komentarza

SLQ: Amphi r / Phantom / G-45

 

1. QjonPL 23.89

2. phaeton_pl 23.99

3. triboy 24.18

4. Tiduch 24.44

5. Wreckedge 24.55

 

 

Co do Avalonu, to nie tyle liga co wspólne latanie przez cały weekend. W wyznaczonym terminie spotyka się grupa z WZ i wziuuuu. Już bardziej interesujące może być to: http://wipeoutzone.c...read.php?t=7658 . Naciski naciski, wiem dlaczego Phi nie naciska :drinks:, a ja jakoś średnio wierzę w udane wspólne latanie ;) Pamiętacie jeszcze Event ?:ph34r:

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza

Ja nigdy nie interesowałem się takimi eventami bo nigdy nie chciało mi się specjalnie ustawiać na latanie (oprócz eventów z wami :*), tylko randomowo włączam konsole i latam; w wakacje natomiast nie mam neta w konsoli itd ale jak będą nasi chętni to od października budziet frywał :)

No i kręćcie czasy na Amphi bo nie mam motywacji by się poprawić, a wiem że da radę :P

Co to glitch skrót na sol2? (Opis, nie link yt plis xD)

Odnośnik do komentarza

Phi i Tri - wam ten skrót w race'ach wychodzi? Bo mi w ogóle na SL rzadko wchodzi, a co dopiero w race'ach - podejrzewam widok z wewnątrz - któory w ogóle część ścin bierze za wypadek - na metropi rev skok nad przedostatnią prostą nad zacienieniami - uderzenie w ścianę na torze daje mi reset statku.

 

Qjon, ja nie wiem jak 2xbr robić na zakręcie - nic przecież nie widzę jak BR robię :/:turned::teehee::pinch::wacko: 8)

Odnośnik do komentarza

Da radę, da, rzecz w tym, że chęci do śrubowania brak ;)

...

 

Skrót na sol2 to ten pod skrzydłem. Otwarta sekcja, ścinasz (z turbo) pierwszy zakręt w lewo tak, żeby przelecieć pod skrzydłem , robisz br, lądujesz i robisz drugiego br'a :whistling:

 

Właśnie skrót to jest a nie glitch.

W czasie wyścigu wątpie żeby Tri, Phi wykorzystywali ten skrót chodź kto tam wie ;)

Sam tego nie robiłem.

Na sol2 jest inny glitch ponoć, ale pewnie tylko Phi - sol2Maniac - wie wiecej na ten temat.

Edytowane przez pajacyk
Odnośnik do komentarza

Phi i Tri - wam ten skrót w race'ach wychodzi? Bo mi w ogóle na SL rzadko wchodzi, a co dopiero w race'ach - podejrzewam widok z wewnątrz - któory w ogóle część ścin bierze za wypadek - na metropi rev skok nad przedostatnią prostą nad zacienieniami - uderzenie w ścianę na torze daje mi reset statku.

 

Qjon, ja nie wiem jak 2xbr robić na zakręcie - nic przecież nie widzę jak BR robię :/:turned::teehee::pinch::wacko: 8)

Bez urazy Wreck, ale czyja to jest wina że Ci nie wychodzi ? Ktoś ci kazał latać na takim settingu ? Skoro nie dajesz teraz rady to spróbuj komba: krzyżak (analog) + normalny widok.

Taa wiem trzeba się nauczyć od nowa, ale co chwile piszesz: bo ten MS to nie pomocny do pobijania czasów, widok ograniczony itd.

 

Nudne to już. Peace :whistling:

Odnośnik do komentarza

Phi i Tri - wam ten skrót w race'ach wychodzi? Bo mi w ogóle na SL rzadko wchodzi, a co dopiero w race'ach - podejrzewam widok z wewnątrz - któory w ogóle część ścin bierze za wypadek - na metropi rev skok nad przedostatnią prostą nad zacienieniami - uderzenie w ścianę na torze daje mi reset statku.

 

Qjon, ja nie wiem jak 2xbr robić na zakręcie - nic przecież nie widzę jak BR robię :/:turned::teehee::pinch::wacko: 8)

Bez urazy Wreck, ale czyja to jest wina że Ci nie wychodzi ? Ktoś ci kazał latać na takim settingu ? Skoro nie dajesz teraz rady to spróbuj komba: krzyżak (analog) + normalny widok.

Taa wiem trzeba się nauczyć od nowa, ale co chwile piszesz: bo ten MS to nie pomocny do pobijania czasów, widok ograniczony itd.

 

Nudne to już. Peace :whistling:

 

Aaaa.... masz rację. Przepraszam. Już nie będę - poprostu zawsze mam nadzieję, że coś poprawią.... a tu nic.

Dzięki, za uwagę.

Odnośnik do komentarza

Witam! Chciałbym pograć z wami w Wipeout'a powykręcać czasy itd ale niestety nie mam internetu od pewnego czasu (Jakiś czas temu grywałem z chłopakami po sieci klocki_lego i reszta ekipy). Mógłbym wrzucać zdjęcia swoich czasów lub po prostu pisać jaki wykręciłem. Oszukiwać nie mam zamiaru, co to za zabawa latać jak pierdoła, a robić z siebie kozaka:D Wytłumaczcie mi proszę jakie są zasady [statek pod konkretną trasę] Dzięki i pozdrawiam.

 

A i jeszcze jedno jeśli podacie trasę to proszę o małą podpowiedź ile na tej trasie można wykręcić beczek, tylko tyle. Przedłuży mi to "żywotność" gry nie mam kasy na nic nowego, nie mam netu [brak kasy] a w Wipeout HD fury wyrwałem platynke.

Odnośnik do komentarza

Mój czas to tylko 25.22 zrobiłem 4 beczki ale zaliczyłem tylko 3 speed pads. Taki sam czasu wykręciłem tj. 25.22 zaliczając 2 beczki i 10 speed pads. Masakra raz tylko zaliczyłem czysty przejazd ale beczki mi nie wchodziły. Myślę, że stać mnie na więcej na tej trasie:D Miałem problem z pierwszym łukiem w prawo, tam najwięcej czasu traciłem. Czekam na nową trasę. To już dzisiaj podajecie wskazówki tak??? Dzięki za zabawę. Teraz jestem w pracy i ledwo na oczy widzę, ale było warto.

Odnośnik do komentarza

...raz tylko zaliczyłem czysty przejazd ale beczki mi nie wchodziły. Myślę, że stać mnie na więcej na tej trasie:D

Zadbaj o linie a czasy na pewno poprawisz, dopiero później zwróć większą uwagę na beczki.

 

...Teraz jestem w pracy i ledwo na oczy widzę, ale było warto.

i'm lovin it.

 

P.S.

Możliwe jest że trasa na której bd kolejny SLQ została już wybrana :whistling::no:

wiecej na:

http://www.wipeoutzone.com/forum/showthread.php?p=179013#post179013

Edytowane przez pajacyk
Odnośnik do komentarza

Żeby zachęcić wszystkich do zmożonego wysiłku fundnę zwycięzcy [tego tygodnia] nagrodę! A co jak się bawić to się bawić:D Nagrodą będzie naklejka z waszym ulubionym teamem z Wipeout'a. Do wyboru do koloru. Wielkość do 30 cm długości + może jakiś bonus. Po tygodniu latania zwycięzca skontaktuje się ze mną na prv i poda swój adres, na który wyślę mu nagrodę. Co by potweirdzić, że nie jest to ściema wrzucam link do naklejki, którą kiedyś zrobiłem dla siebie [była kiedyś w Pchlim Targu do zgarnięcia] http://patrz.pl/zdjecia/naklejka-wipeout

Odnośnik do komentarza

Proszę podajcie trasę do godziny 15.55 bo kończę pracę a w domu nie będę miał jak sprawdzić [brak internetu]. Nie chcę tracić jednego dnia na śrubowanie swoich i doganianie waszych [taaaa jasne :D] wyników.

 

Wszystkie gwiazdy na niebie wskazują na:

 

SPEED LAP/ANULPHA PASS (REVERSE)/FLASH/ICARAS

 

Mysle, że Tri tak wybierze :pinch:

Ale to jest nasz SLQ, więc nic nie stoi na przeszkodzie abyś sam zaproponował wytyczne na nowy tydzień.

Peace.

 

EDIT:

Elegancka ta wlepa :thumbsup:

Edytowane przez pajacyk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...