Skocz do zawartości

WipEout HD Event


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

SLQ: Amphi r / Phantom / G-45

 

1. QjonPL 23.79

2. phaeton_pl 23.99

3. triboy 24.18

4. Tiduch 24.22

5. Wreckedge 24.55

6. gigant84 25.22

 

Witamy w klubie gigant, miłego pobytu ;)

 

Nie musisz nic podsyłać/wklejać, latamy 4 fun, c'nie? ... C'NIE??? :lol:

 

A co do SLQ, to o ile się nie mylę, pisałem już kiedyś, że jest to trasa z WZ. Tak jest łatwiej ;) i przynajmniej nikt nie wybiera pod siebie ;) no i co najważniejsze - jest możliwość skonfrontowania czasów z resztą świata ;)

 

I tak jak LEGO napisałeś, sierotka w tym tygodniu wylosowała:

SLQ: Anulpha Pass reverse / Flash / Icaras

1. QjonPL 26.50

2.

3.

 

 

A właśnie, nikomu nie spodobały się fotki?

http://www.psxextreme.info/topic/48920-wipeout-hd/page__pid__2203071__st__980entry2203071

:unsure:

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza

Ja poleciałem ;)

 

26.89 / 4 br's / 13 sp / fury

Niestety raczej nie poprawię, za kilka godzin zmykam do PL :banana::bunny: . Wrócę za kilka dni, więc spokojnie ;)

Mam nadzieje że pamietasz o jednej rzeczy, którą masz zabrać :D

 

Postaram się dzisiaj cos polecieć na AP, a i może nadrobie poprzedni SLQ.

 

Edit:

28:60 2BR 12SP

Jak wyczaje gdzie sie robi BRy to powinienem pobic.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że można jeszcze jedną beczkę wykręcić na małym wzniesieniu zaraz jak na prostej przed ostatnim zakrętem są 3 SP po skosie wtedy jest małe i duże wzniesienie [po dużym robimy beczkę i jest zakręt]. Wydaje mi się, że tam można zrobić 2 beczki, a póżniej wejść w zakręt. Próbowałem i mało brakowało [na tym filmiku ten kolo nie robi dwóch, a czas ma bardzo dobry], żebym wykręcił.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Jak wiadomo fatalną mam linię

 

27,38 6BR 11SP Boost-BR start i druga prosta.

 

Ale robię 6 beczek - Start, BostBR, 2xBR na ostrym zakręcie z górką (trza trafić na pada żeby drugi wszedł), Br z SP na przed ostatniej prostej (tej z trzema SP), i oczywiście na zakręcie w dół przed ostatnią prostą.

2 BR wyszło mi raz - i z tąd ten czas. Minąłem dwa SP na ostatnim zakręcie.

 

( to metoda Tarquin'a - on jakoś lepszy czas wycisnął)

Odnośnik do komentarza

26.95 6 BR 13 (?) SP 13 Global (400 laps potem - bez zmian - Tri : chyba ci odpuszczę)

 

Próbowałem ostatno latać na widoku zewnętrzym - nie da się :

Bo obraz się nie odchyla i w ogóle ni czuję ruchów statku.

 

Grałem ze skanix'em. Tournament. W pierwszych 4 rejsach dostałem po 1 turbo na tor.... wyszedłem.

Za to Ic_2 ... miał prawie tylko turbo i quake. Porażka

 

Ps: przy podwójnym BR Tarquin robi SS do wewnątrz zakrętu - ja nie umiem. Muszę wziąć SS na zewnątrz po mi tylko statkiem majtnie a nie zroluje. :confused: <_< :mellow: Jakieś podpowiedzi ? (Nos mam w górę zakręt biorę szeroko)

Odnośnik do komentarza

Wreck latasz Ikarem hd czy gt? Hd łatwiej kręci beczki. Mi ani razu nie weszło to 2x br :/

gigant- boostbr start robi sie tak, że dojeżdżając do mety lecimy z pochylonym nosem, tuż przed metą szybko unosimy go na full w górę i w momencie gdy jest na maksa wycelowany w górę wciskamy kwadrat, boost powinien nas wybić na tyle by wykręcić beczkę

Odnośnik do komentarza

Wczoraj trochę polatałem. Udało się zrobić 4 beczki w jednym przejeździe. Trochę mam linie na początku kiepską wieć myślę, że jeszcze mogę coś wyrwać na tej trasie. Mój czas na dziś to 27,73 13 speed pads no i 4 beczki. Jestem z siebie dumny, zszedłem poniżej 28 sekund :D Próbowałem robić to beczkę na starcie.... nie kumam tego. Coś tam silniki czasem wyły tzn, że beczka wchodziła ale mało miejsca było :/ Postaram się dzisiaj o 2xBR na zakręcie to wtedy może coś jeszcze skubnę na czasie.

 

 

"gigant- boostbr start robi sie tak, że dojeżdżając do mety lecimy z pochylonym nosem, tuż przed metą szybko unosimy go na full w górę i w momencie gdy jest na maksa wycelowany w górę wciskamy kwadrat, boost powinien nas wybić na tyle by wykręcić beczkę" tzn że przed metą nos daję w dół a później do góry, czy lecę normalnie i nos do góry na max i wtedy turbo????

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy komuś to pomoże -

Boost-BR : Zasady :

 

1. Żeby się wybić, trzeba najpierw obniżyć nos, a potem go podnieść.

2. Jakieś 0,25 s po podniesieniu nosa wciskamy Turbo.

 

Teraz - ja latam na motion sensorze, więc żeby unieść nos wciskam dolną strzałkę krzyżaka. Grający na sticku nie mają problemów.

 

3. U mnie działa jeżeli zaraz po odpaleniu Turbo wykonam LPL albo PLP. Zaraz tzn . wciskam X i wykonuję ruchy.

Nie czekam na wzbicie się statku - bo mi tylko drgnie.

 

Jak mówię, nie wiem czy u was zadziała - ja niektóre BR wykonuję zanim statek jeszcze w ogóle się wzniesie - MS ma opóźnienie.

 

4. Podczas wykonywania Boost BR nie należy wciskać hamulców aerodynamicznych - BR nie wyjdzie- co najwyżej zaraz po - ale manewrowanie jest zwiększone i zazwyczaj wali się od razu w ścianę - oprócz kilku map gdzie trzeba zakręcić.

 

5. Im większa prędkość tym wcześniej należy rozpocząć Boost BR

Venom - z lini startu

Flash - 2 linia pola startowego

Rapier - 3 linia

Phantom 4 linia i dalej

 

Realnie na obecnym SLQ wykonuję wszystkie ruchy po kolei bez żadnej przerwy :Nos w dół (0,5 s), nos w górę i Turbo, PLP lub LPL od razu po Turbo.

 

Mam nadzieję, że komuś to pomoże.

Powodzienia

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...