Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

to było chyba nawet to samo "stado" które spotkali na autostradzie tylko wzbogacone o nowe osobniki. własnie mniej więcej tak to wygląda - idą bezmyślnie wielką grupą ciągnięte kolejnymi impulsami w postaci mocniejszych dźwięków co może oznaczać pożywienie. w pierwszy odcinku tego sezonu jak planowali dalsze działania nad mapą to chyba nawet ktoś wspominał, że mają wykminione dwa "stada" w niedalekiej odległości, które najpewniej niedługo się połączą i dlatego nie mogą iść gdzieśtam (zbyt niebezpieczne).

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie motyw ze zwidami Rick'a odpada jeśli chodzi o helikopter. Zresztą ten wojskowy co ocalał z helikoptera mówił, że przez pare miesięcy mieli osadę i nagle zaczęła się rozpierducha. Więc dalej podtrzymuję wersję, że to mógł być ich helikopter. Pilot helikoptera jak zaczęły się turbulencję powiedział zresztą, że w przeszłości z większych opresji wychodzili. Seems legit jak dla mnie. :P

Edytowane przez Plamek
Odnośnik do komentarza

Fakt.. muszę to sprawdzić.. btw.. dalej mam jakieś chvjowe przeczucie ze Lori wyskoczy z nikąd.. -.- Ślad krwi był dosyć długi.. co zombie ją taszczył i żarł po drodze razem z kośćmi..? Pamiętać trzeba o Carol.. może wróciła po Lori jakimś cudem i zaszyła ją i coś podrzuciła zombiakowi do wpierdzielenia. Wkvrwia mnie ten serial, a szczególnie myśl, że Lori może wrócić -.-

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

W którym momencie zanosiło się na dłużyznę? Przecież ten sezon od początku jest świetny.

 

 

Schizy Ricka na plus, mimo, że nie lubię tego typu motywów w filmach. Tutaj załamanie psychiczne dotknęło twardego glinę, głównego bohatera, przywódcę grupy, kolesia który przez 2 sezony wyciągał wszystkich z opresji. Mam nadzieję, że scenarzyści dalej pociągną temat.

 

Pościg za Michonne też ciekawy. Aż się boję co się stanie jak Merle zderzy się z grupą a przede wszystkim z bratem. Wszystko będzie w rękach Daryl'a. Ale Michonne dołączyła do grupy z więzienia więc są silniejsi. Uwielbiam takie przetasowania :D

 

Najsłabszym motywem jest IMO zapatrzona w gubernatora Andrea. Nie lubię jej rozmarzonego wyrazu twarzy i zachwytów nad Govem. Na pewno Gov wykorzysta ją aby wyciągnąć od Glenna informacje o lokalizacji grupy.

 

No i brakowało trochę żula. Przynajmniej Murzyn okazał się sympatyczną postacią. :D

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...