Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

W nowym odcinku nie dzieje się zbyt wiele (choć na początku miałem niezłego zonka jak zobaczyłem Guba), za to w szczególności przypadła mi do gustu scena z muzyką pod koniec odcinka, która mocna zalatywała mi klimatem z BB. Ogólnie atmosfera gęstnieje coraz bardziej tylko szkoda, że nie było nic o Tajrisie (nie wiem nawet jak napisać to imię). Sam przebieg negocjacji jakiś taki bez jajec. Mogli to zrobić lepiej, żeby bardziej trzymało w napięciu. Tu nawet broń pod blatem za dużo nie dała bo rozmowa była dosyć monotonna i jakoś byłem przekonany, że Gub z niej nie skorzysta. Za to Glenn i Maggie mają wpier.dol za odpuszczenie warty i robienie seksów. Imbecyle.

 

 

Odnośnik do komentarza

ja jeszcze wroce do zwierzat.

szkoda ze nich zrezygnowali, bo jako zombie mogli by sie naprawde popisac w kwesti desingnu. Czasem jak ogladam to mam wrazenie ze brak im pomyslow :/ a takie stado pedzacych bizonow moglo by nie zle narozrabiac.

 

Edit.

w ost. odcinku bylo cos o przepraszani.. pamietasz Alex?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

 

Nowy odcinek  całkiem dobry jak na brak akcji. Negocjacje do jakiegoś czasu trzymały  w napięciu ale potem tak jak napisał Alex już wiedziałem, że Gubernator nie użyje broni. Podobało mi się jak Hershel i Daryl zakumplowali się z  latynosem i jajogłowym. Ciągle na minus becząca Andrea. Swoją drogą Gub ładnie ją robi w huya. Ale to się chyba skończy w przyszłym odcinku.

Bardzo podobała mi się ostatnia scena z muzyką i gitarką w tle podczas gdy dowódcy Woodbury i więzienia mówili o tym co ugodzili i wydawali dalsze rozkazy.

 

Odnośnik do komentarza

Andrea do zabicia. Źle poprowadzona postać, której nie da się lubić. I jeszcze chciałbym żeby cały sezon kończył się analogicznie do komiksu, tylko w miejsce Lori była Beth. No i serial by za dużo nie stracił jakby odstrzelili Carla. Merle musi przeżyć, bo to najlepszy aktor/najciekawsza postać.

Edytowane przez noxious33
Odnośnik do komentarza

Andrea z tego co widzę w następnym odcinku podejmie jakieś radykalne kroki więc jest nadzieja. A jak tą szansę zmarnuje to niech ginie. BTW brakuje mi jakiejś charyzmatycznej postaci po stronie Gova. Kogoś, kto by zastąpił Merle'a. Zobaczymy jak scenarzysci poprowadzą ekipę Tyreese'a, ale zakładam, że nie będą długo po stronie Woodbury.

Odnośnik do komentarza

No, w komiksie. Andrea w komiksie też jest spoko. W serialu każda scena traci, gdy Carl w niej bierze udział, więc jak dla mnie może ginąć. W ogóle, sytuacja Carol zaczyna mi przypominać to, co działo się z T-Dogiem. W każdym odcinku jej mniej, więc nie zdziwiłbym się, gdyby na koniec sezonu właśnie ona i Andrea zostały zabite.

Edytowane przez noxious33
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Dla mnie najciekawszą postacią w komiksie jest

 

 

 

Negan

 

Ciekawe czy scenarzyści serialowi będą mieli jaja wprowadzić go w niezmienionej formie w którymś sezonie?

 

 

Już governor jest ugrzeczniony w serialu więc pewnie nie. Co nie zmienia faktu, że postać gubernatora jest o wiele ciekawsza w serialu niż w komiksie

 

Odnośnik do komentarza

I znowu Andrea zaskoczyła brakiem mózgu, no bo jak można było

nie wziąć furgonetki Governora tylko na autonogach zapier.dalała do więzienia XDDDD

 

 

Odcinek taki 6/10

 

też na poczatku z tego miałem beke, potem pomyślałem że może zabrał klucze. No ale w takim wypadku to chociażby opony przebiła or smth no ale spoko to kobieta. Wybaczam

 

Odnośnik do komentarza

 

I znowu Andrea zaskoczyła brakiem mózgu, no bo jak można było

nie wziąć furgonetki Governora tylko na autonogach zapier.dalała do więzienia XDDDD

 

 

Odcinek taki 6/10

 

też na poczatku z tego miałem beke, potem pomyślałem że może zabrał klucze. No ale w takim wypadku to chociażby opony przebiła or smth no ale spoko to kobieta. Wybaczam

 

 

W dodatku blondynka ;)

 

 

Odcinek taki sobie. W zasadzie taki trochę zapychacz, bo to co się w nim działo mogłoby się zmieścić spokojnie w 20min. W każdym razie, czekam na ostatnie 2 odc tego sezonu. Mam nadzieję, że będzie konkretna akcja.

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Mnie z kolei dziwi sytuacja z magazynu, kiedy Andrea wchodzi przez drzwi i na schodach widzi bandę zombiakow, oni tez ja widza i co robią? Stoją dalej na schodach, imo normalnie powinni zacząć na(pipi)iac w te drzwi ale tego nie robią. I pózniej dochodzi do sytuacji ze Andrea wraca, widzi Governora i wpada na pomysł ze wejdzie tam znów, schowa się za drzwiami i stado zombiakow elegancko zaatakuje Governora.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...