Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Andrew Lincoln (Rick) wyjawił w wywiadzie, ile osób (nie szwendaczy) zginie w finale trzeciego sezonu "The Walking Dead". Prezentujemy też kilka nowych zdjęć.

Lincoln obiecuje szalony finał sezonu. Zginie łącznie 27 osób. Nie wiadomo, który z istotniejszych bohaterów polegnie. 

Emisja w USA już 31 marca. W Polsce odcinek obejrzymy 2 kwietnia.

 

źródło: http://hatak.pl/aktualnosci/seriale/30637/Ile_osob_zginie_w_finale_The_Walking_Dead/

 

chyba się będzie działo :D

 

Może wybiją całą obsadę i zrobią restart. <trzyma kciuki>

 

 

Natknąłem się na mocny spoiler na temat tego kto zginie w finale tego sezonu.

Mocny spoiler, więc klikać na własną odpowiedzialność - 

 

 

 the-walking-dead-darryl-death.jpg  

 

 

: (

 

To z: http://www.imdb.com/title/tt1188729/ chyba

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

z tym spoilerem Masorza dobra akcja, zaraz powrzucam na tablice na facebooku znajomym co serial oglądają w formie prima aprilis, pamiętam jaki ból dupy mieli znajomi jak napisałem kto zginął w ostatnim odcinku, a teraz będzie trolling pierwsza klasa :D

Odnośnik do komentarza

Sezon 1 ≥ Sezon 3 cz.1 >> Sezon 3 cz.2 >>>>>Sezon 2

 

Gra oczywiscie daleko przed S1, komiks też, ale czytałem tylko do Governora wiec dalej nie wiem. Książki są ok jako zapychacze jezeli ktos ma ochote na wiecej z tego uniwersum ("Narodziny Gubernatora" o wiele lepsze od "Drogi do Woodbury").

Odnośnik do komentarza

no ciekawie to rozwiązali tak zaskakująco i przewrotnie.

nie dość, że pozwoli to zostać im drugi sezon na tym samym planie i poeksplorować trochę więcej wątków z komiksowego więzienia, który były do tej pory pominięte, a pewnie ich dorzucić trochę oryginalnych to jeszcze morrisey dalej w obsadzie - win/win!

 

 

bez fajerwerków, ale finał bardzo w porządku.

 

+ Dodał MODERATOR
Piotr Kaszubski nie mówił jak się używa spoilerów?
Edytowane przez django
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

 

 

Gubernator - psychopata, Carl - niezły materiał na psychopatę, Andrea - DIA (wytłumaczona i odkupiona jak Merle), Tyreese w grupie, zamiast Woodburry przenosiny wszystkich do więzienia - tego akurat moja logika nie chce przyjąć do świadomości. 

 

 

Ogólnie najlepszy odcinek 2 części 3 sezonu TWD. Nie zgadzam się, że zyebali, poszli inną drogą. Ciekawe co w 4 sezonie?

Przedszkole? Dom starców z jedynki? Ciekawe czy Carl wszystkich powybija?

 

Póki co na radarze The Last Of Us, a na jesień czwarty sezon. Dżidżys krajst! Tyle czasu :(

Odnośnik do komentarza

Finał spoko, ale nie urwało. Liczyłem na więcej. Ogólnie sezon oceniam bardzo dobrze.

 

 

Rick nie stuknie Andrei :( Szkoda bo w komiksie tworzą fajną parę. Bzyknie pewnie Miszą, albo którąś z randomek.

Zdziwiło mnie że wrócili do więzienia. Ja bym przejął miasteczko, zaczekał na psychola i zakończył sprawę. Mam nadzieję że gubernator nie wróci kiedyś jako Negan.

 

Odnośnik do komentarza

Rozczarowanie tym finałem całym , to już poprzedni odcinek mnie bardziej przyciągnął  niż te popłuczyny w finale .

Mogli jakoś bardziej rozwinąć ten wjazd do więzienia przez govenora . Fajnie że w końcu  ubili Andree . A TA KOŃCÓWKA TO JUŻ W OGOLEEEE  TAK SIĘ WZRUSZYŁEM TYMI STARYMI LUDŹMI ,  DOBRZE ŻE TERAZ CARL PRZEJĄŁ ROLE MERLA PRAWDZIWY CZARNY CHARAKTER XDD.  , govenor odjechał fordem w siną dal , prawdziwy twist bo nie spodziewałem się tak hu,jowego motywu

 

 

 

idę misfitsów ogladać 

Edytowane przez Sig
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ej serio ku.rwa? myślałem, że już dawno ustaliliśmy, że po emisji nie wchodzisz jak nie widziałeś zwłaszcza przy tak popularnym serialu jak twd. UWAGA KOMENTARZA ODNOSZĄCY SIĘ DO SPOJLERA W POSTACI FAKTU, ŻE GOVERNOR ŻYJE: ja myślę, że po prostu nadal będą utrzymywać format "raz governor <-> raz więzienie" (no może w ograniczonym stopniu) i będziemy śledzić losy filipa jak zbiera ekipę pochlastów z którą już na pełnej ku.rwie wpier.doli się więzienia zapewne w finale czwartego sezonu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...