Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Poznaliście, że Jessie to "ta ruda pokojówka" z American Horror Story?

 

to już wiem czemu mój michałek zareagował tak optymistycznie na jej widok  :pawel: . fajna - taka żona. oby (uwaga rozważania związane z tym co z komiksu trafi do serialu w nawiązaniu do spoilera masorza)

 

było tak jak mówisz i została w serialu na długo. myślę, że zmodyfikują trochę wątek matki tego chłopca któremu w pierwszy dzień groził carl pistoletem zaraz po przybyciu do aleksandrii i potem rick go brutalnie pobił gdy dowiedział się, że się nad nią znęca. po meżulku jessie widać, że po wypiciu lubi mu odpier.dalać więc pasuje, chociaż zrobili go w serialu lekarzem więc pewnie rick będzie miał problemy z wygnaniem go na zawnętrz, ale pewnie jakoś jessie wyląduje z rickiem. mam też pewien pomysł jak mogą usunać jej starszego synalka z tego obrazka (nawiązujący do pominiętego wątku jeszcze z więzenia), ale to za jakiś czas się okażę czy moje przypuszczenia okażą się trafne

 

@yano: robisz z igły widły. przecież nikt nie mówi o żadnej masakrze tylko o posiadaniu lekkiego uzbrojenia w razie potrzeby obrony czy przejęcia kontroli we względnie pokojowy sposób. przecież widzą, że miejscówka jest bliska ideału (przynajmniej w teorii).

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Uwazam ze mogli to lepiej rozwiazac.

 

Rick jako szeryf moglby wytlumaczyc babie ze bezpueczniej jest miec bron itp a nie potajmnie wykradac kilka gownianych pistolecikow ktore i tak nic spejclanie nie zmieniają i w razie realnego zagrożenia niewiele pomogą. za to ich wykradanie i zastraszanie dzieciaka powoduje ryzyko wielkiej wpadki.

w obecnej sytuacji może sie okazac że dzieciak doniesie, szefowa sie o tym dowie, i starzy mieszkańcy dobrze przygotowani i uzbrojeni zaprosza nowych na pogawędke która sie skonczy ich zabiciem albo wywaleniem z miasta, oczywiście akurat tak sie pewnie nie stanie bo znając scenarzystów nie spodziewam sie takiej akcji, ale jakieś inne gówno może łatwo wypłynąć

 

 

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

widzicie, odcinek może być ciekawy

 

bez konieczności urządzania jakichś wielkich rebelii

 

zawsze mowiłem żeby nie ufać księżom, co on odwala?

 

nie wiem czemu carol zmieniła się w taką suke :/

 

czuje że znowu chcą przygotować jakiś shitstorm na koniec sezonu...

 

i btw kolejny raz potwierdza się schemat -

 

jeśli nagle z dupy pokazują bardziej szczegółowo losy jakiejś postaci drugoplanowej, albo jakieś jej emocje itp to wiadomo że zaraz ona umrze, dokładnie to samo było z bobem

 

 

 

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Niestety, ale serial z sezonu na sezon coraz gorszy, nudny, nieinteresujący. Dokończę ten 5 sezon bo zostały 2 odcinki i odpuszczam sobie po całości. Szkoda czasu jednak. 

 

@edit

Widzę wywołałem niezły ból tyłka u niektórych. Nawet opinii nie można wyrazić o słabym serialu. :)

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

co ta carol to ja nawet nie xD. je.bany puppet master. ogólnie nie podobało mi się co robili z nią przez większość serialu. a drastyczne zmiany doprowadziły do pominięcia kilka fajnych wątków, ale jednak melissa mcbride to dobra aktorka jest i starucha wyrsta powoli na jedną z moich ulubionych postaci. odcinek ogólnie pierwsza klasa.

 

w ogóle finał ma być wydłuzony do 90 minut (czyli pełna godzina samego odcinka).

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Ta siła zombiaków też jest dziwnie pokazywana. Normalnie są na jedno popchniecie i się obalają, ale jak niby złapią to momentalnie rozszarpują flaki i wyrywają kawałki ciała, dziwne.

Zawsze można to wytłumaczyć tym, że te co się rozpadają to są stare przygniłe zombiaki pamiętające jeszcze czasy początku apokalipsy, a te silne to jeszcze świeżynki, nie długo po transformacji.

Odnośnik do komentarza

dziwne rzeczy sie podziały..

 

 

nastepny odcinek to finał, tak?

 

no to napisze przemyślenia i przewidywania, sa to zwykłe domysły ale daje w spoiler

 

 

po pierwsze czuje, co jest dosyć oczywiste, że będzie mocna spina miedzy rickiem a szefową, i być może micichone weźmie strone mieszkańców bo chce żyć w spokoju. jednak czuje że sprawa sie dosyć mocno zagęści z udziałem tego zdradliwego typa który wyciągnął broń z lasu, pewnie wyskoczy z nią w najgłupszym momencie.

to już troche na wyrost i zbyt duże szczegóły jak na zgadywanke, ale czuje że może sie coś takiego zrobić - że nadal w scenie jaką widzieliśmy na końcu będzie trwała kłótnia, i ten dupek będzie próbował zastrzlić ricka, i zobaczy to murzynka z wieży i sama go zastrzeli snajperką. no a wtedy wybuchnie shitstorm

 

drugi wątek - daryl. caly czas pokazywali dziś W na czołach zombiaków, pewnie daryl z tym drugim znajdą grupę jakichś psycholi którzy torturują ludzi i zombie. prawdopodobnie dadzą sie złapać albo będą śledzeni, i mimo zamieszania z "wojną domową" w miasteczku odcinek skończy się tym że nagle wjazd na chate zrobi ta gupa psycholi...

 

 

z innej beczki

pare głupot

- po co rick wykradał broń skoro obie murzynki na luzie poszły z bronią do lasu? znaczy że oni ta broń wydają i tak na lewo i prawo

- czemu rick szasta nielegalnym pistolecikiem skoro i tak nosi swój duży rewolwer?

- jeśli serio znajdzie sie grupa psycholi, a wszystko na to wskazuje - to jakim cudem ta grupa tyle czasu zwylekała z atakiem na miasto? czy nie wiedzieli o tym? to całkiem spora miejscówka, raczej ciężko na nią nie wpaść. czy tacy porąbani ludzie (patrząc po efektach ich zabaw) mieli by jakiś powód żeby zabawia się w zwyroli pare metrów od dużej osady i ją olewać? patrząc po znajdowanych zombiakach i scenach z wcześniejszych odcinków ci zwyrole robią te rzeczy już pewnie kilka tygodni, co nimi kieruje że siedzą tuż obok wioski ale nie zaczynają z nią interakcji?  czekają poprostu na finał sezonu?

 

 

no moje zgadywanki i jeszcze marudzenie na to co sam zgaduje :P

 

 

 

a odcinek nie był nawet taki zły, romans carla spoko sprawa xD

Odnośnik do komentarza

broń wydają na wyjściu przecież, rick podpie.rdolił żeby mieć gnata przy sobie cały czas. mihonne jak pewnie pamiętasz odmówiła bo ma zamiar próbować ułożyć sobie życię w aleksandrii na ich zasadach co symbolizowało powieszenie miecza na ścianie. a w metodach tych psycholi jest logika, mocno pier.dolnięta, ale logika ;).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...