Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No już bez przesady, ale ok.

 

Wyślij mi hasło do Twojego konta.

 

Po co Ci hasło do mojego konta?

 

jak sie nie oglada filmu w kinie tylko czeka na ripy w internecie to tak jest, latwo sie natknac na spoiler

 

Albo się kupuje oryginalne Blu Raye, albo się "kupuje" w VOD, albo się kupuje lub wypozycza w sklepie Google PLAY. Czy znasz Szejdi tylko jedną (oprócz kina) opcje. Żal...

 

Koniec Offtopa

Odnośnik do komentarza

 

No już bez przesady, ale ok.

 

Wyślij mi hasło do Twojego konta.

Po co Ci hasło do mojego konta?

jak sie nie oglada filmu w kinie tylko czeka na ripy w internecie to tak jest, latwo sie natknac na spoiler

Albo się kupuje oryginalne Blu Raye, albo się "kupuje" w VOD, albo się kupuje lub wypozycza w sklepie Google PLAY. Czy znasz Szejdi tylko jedną (oprócz kina) opcje. Żal...

 

Koniec Offtopa

Skoro pytasz to Ci chetnie odpisze.

 

Masz pretensje o spoilera ktorego juz poprawilem a sam jak ostatni osiol nadal go masz zacytowanego na tej stronie i jeszcze go naglasniasz.

 

Potrzebuje dostepu do Twojego konta bo nie radzisz sobie z jego obsluga.

Odnośnik do komentarza

Kurcze, przez cały odcinek

 

 

pojedyncze deski spadały z tego kościółka, no mogli to naprawić jakoś. A tak, za dużo desek spadło z dachu i się przewróciła wieża :pawel:

 

 

 

 

 

 

starczą na tych 'strażnicach' i kur.wa nic nie robią nagle chui wie skąd je.b linka i koleś zapie.rdala jak spider-man  xD  szybka akcja ratunkowa debila a po 5 min wieża się wali

 

SKISŁEM XDDDDDD

 

 

 

Odnośnik do komentarza

W końcu obejrzałem ten odcinek.

Szału nie było, odcinek taki sobie.

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne.

 

Zacznę od wątku Morgana. Pozwolę sobie zacytować streszczenie rozmowy Rick, Carol, Michonne : Morgan

"Posiedzenie rady badassów nad

Morganem...

- czemu nie zabijasz?

- bo życie jest cenne

- ale oni zabijają

- każde życie jest cenne

- ciężko będziesz miał z takim podejściem

- wiem

- no i to by było na tyle, wrócimy do tego

kiedyś". I to tyle jeżeli chodzi o mistrza aikido.

 

Nie spodziewałem się, że Enid znajdzie się gdzieś w pobliżu Glenna. Wiadomo, Glenn od początku to taki koreański rodzaj terminatora, ale jego szczęście kiedyś się skończy (ciekawe, kto z głownych bohaterów zapozna się z kijem Negana? Pewnie Daryll).

 

Bekę miałem podczas nauki posługiwania się pistoletem. Te spojrzenia Rona do Carla, a Rick pewnie celowo nie powiedział Ronowi, jak się odbezpiecza pistolet.

 

Akcja ze Spencerem skojarzyła mi się z wydzieraniem ryja Abrahama na zombiaka w poprzednim odcinku.

 

Gabriel pojawił się w odcinku, aby widz wiedział, że nadal żyje.

 

No i ta końcówka z balonami i zniszczoną częścią płotu w takim zwolnionym tępie. Ludzie przechodzili po 50 razy koło wieży, i nie widzieli, że się rozpada.

 

Najbardziej w tym odcinku dobiła mnie donosicielka Carol, ona wszystko wie, wszystko widzi, aż strach wyjść z domu.

 

Odnośnik do komentarza

swoją drogą co do końcówki odcinka

 

 

 

urwali scene w połowie upadku wierzy i wszyscy oczywiście myślą że będzie ostra masakra w następnym odcinku - ale przecież ten zawalony dom powinien jednocześnie blokować wejście do miasteczka, nie wiem jak oni chcą to zrobić ale czuje że bedzie dziwnie, nie powinno być wielkiej dziury w płocie tylko dziura zablokowana zgliszczami przewróconego domu

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...