Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze bronię Walking Dead, ale zakończenie środka sezonu było tak słabe, że nie da się powiedzieć o nim nic pozytywnego. Czekam na Negana (nie czytałem komiksów) może on coś ożywi ;) w tym sezonie.

 

Negan zostanie koncertowo spierdolony, przecież w tym serialu kontrowersyjnych treści jak na lekarstwo, a postaci nikt w życiu nie nauczył bluzgać

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Po jakiejś półrocznej przerwie od TWD jestem na odcinku (a raczej byłem) 5 sezonu, w którym trafili do nowego obozu. Już na początku zaczyna mnie wk.urwiać ta senator. Ogólnie wszyscy w tym serialu są tacy sztuczni i przerysowani, że nie mogę na to patrzeć. Może wcześniej nie zwracałem na to uwagi. A pamiętam jak 1 sezon wciągnąłem w bez popity. Ten to smakuje jak golden loch.

Odnośnik do komentarza

spoilery z finału a konkretnie z końcówki

 

 

 

wkurzający bachor "mamo mamo!!" ciekawe co bedzie, raczej wszystkich zombiaki nie zabiją z powodu tego krzyku

 

być może serial bedzie chciał wejść na wyżyny kontrowersji i matka widząc zachowania dzieciaka ciachnie go nożem w łeb (a może rick?) i zostawią go tam na pożarcie a sami sie wymknął korzystając z zamieszania

 

no chyba że glenn jakimś cudem ich poratuje, ale wątpie

 

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jest wyjaśnione na zasadzie obserwacji, bo jak dokładnie działa ten wirus nie zostało nigdy przedstawione.

 

 

Z tego, co pamiętam, to jedyne bardziej naukowe wyjaśnienie miało miejsce w centrum badawczym, w pierwszym sezonie. Tam doktorek objaśniał ekipie, jak mniej więcej powstają szwendacze. I chyba potem już nic. Mi to pasuje. Niedopowiedzenia, wbrew pozorom, czasem są dobre. :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Za tydzień premiera drugiej połowy sezonu a poniżej parę rzeczy, których można się spodziewać (bez spoilerów): 

 

http://www.imdb.com/imdbpicks/walking-dead-need-to-know/ls033073848?ref_=hm_pks_wd_ntk_sm&pf_rd_m=A2FGELUUNOQJNL&pf_rd_p=2401354462&pf_rd_r=1KWF8F78YFJ54XCZ8TNQ&pf_rd_s=center-1&pf_rd_t=15061&pf_rd_i=homepage

 

Promo:

 

https://www.youtube.com/watch?v=zXZ__4qzzEg

 

 

I jeszcze mi się przypomniało, nie do podrobienia:

 

Odnośnik do komentarza

 

Jak dla mnie komiksowy Gubcio był lepszy od Negana. Od początku wiedziałem, że Gubernator ma coś nie tak z głową. Serialowy Gubernator też był niezły, nawet go polubiłem.

Co do Negana, wg. mnie próbuje tylko zwrócić na siebię uwagę swoimi brutalnymi czynami, oraz specyficznym językiem. Nieraz potrafi on rozbawić czytelnika, a czasami irytować. Sam finał " All out War" jak dla mnie był beznadziejny, ale Negan może przydać się do walki z Szeptaczami, o ile Rick go wypuści, w co wątpie.

 

Jeszcze tylko 4 godziny i 17 minut do premiery nowego odcinka w USA.

 

Edit:

 

www.strefawalkingdead.pl/forum/index.php?action=dlattach;topic=1619.0;attach=3564;image

 

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...