Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gdyby "The Walking Dead" było polskim serialem... (znalezione przez przypadek na filmwebie xd)

 

 

Rick - Artur Żmijewski

Shane - Michał Żebrowski

Andrea - Małgorzata Foremniak

Lori - Anna Przybylska

Daryl - Borys Szyc

Hershel - Janusz Rewiński

Carol - Kasia Figura

 

Dale - Ryszard Kotys

Glenn - Bilguun Ariunbaatar

Maggie - Socha lub Trzebiatowska

T-Dog - Emanuel Olisadebe

 

Gdybym był adminem to już byś bana dostał xDDD

Odnośnik do komentarza

Według mnie komiks jest trochę lepszy. Bardziej brutalne sceny, w przeszłości był lepszy Gubcio od tego serialowego, itp... Serial też jest niezły, jestem ciekaw, jak przedstawią nowego antagonistę. Ale za to w komiksie zginęły wszystkie moje ulubione postacie, jakoś nie przepadam za Grimesami, czy Andreą.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza

 

Serial pod pewnymi względami jest lepszy od komiksu ale ogólnie komiks > serial

 

Sporo postaci, które

żyją w komiksie nie żyją w serialu i na odwrót.

 

 

 

Pod jakimi względami serial jest lepszy od komiksu?

 

 

Uważam, że postać Gubernatora jest lepiej nakreślona i przedstawiona w serialu.

Do tego mamy takie świetne postaci jak Daryl oraz jego brat Merle.

 

Czyli tak jak napisali panowie wyżej, ale jeszcze parę drobnych przykładów się znajdzie.

 

Nie porównuję tutaj samego medium czyli co jest lepszą formą, komiks czy serial bo tutaj każdy ma indywidualnie.

Odnośnik do komentarza

 

Pierwsze spotkanie z Jesusem: nie mogłem przestać się śmiać, najlepszy był moment, jak Rick mówi do Jesusa:

"Ilu sztywnych...", a Daryl go ucisza, a ten kończy pytanie "Ilu sztywnych zabiłeś?". A potem Paul odjeżdża ciężarówką z prowiantem.

 

Momentami myślałem, że oglądam jakąś marną komedię dla dzieci.

Odnośnik do komentarza

Ja nadal nie rozumiem, jak tak bardzo "doświadczony" Ryszard dał się wykiwać Jesusowi. Przecież Rick w porównaniu do tego w komiksie, to zupełnie inna postać. Cały ten odcinek był absurdalny. Końcówka też dobra: Rick i Michonne leżą nago w łóżku, a do pokoju wchodzi Jesus, myślałem, że zaraz powie "Przepraszam, pomyliłem kibel z burdelem"

Sorry za błędy ort.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...