Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Ta scena to kolejna zmyłka, jak było w przypadku

Glenna

.

Można się domyślić, że Dwight

postrzelił Dixona w prawe ramię a w dodatku zaraza po tym powiedział "You'll be allright".

 

 

Poza tym odcinek był całkiem spoko a oczekiwałem czegoś słabego.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

oczywiscie słucham, jest moc, i moze to byc scena kamien milowy w historii seriali.
 

 

 

 O (pipi)A,

końcówa miażdzy, nie wyobrażam sobie byśmy mieli się nie dowiedzieć kto to, chociaż słychać że rzeczywiscie bedzie to z widoku 1 osoby prawdopodobnie.

 

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

 

Podobno niektórzy po pierwszym uderzeniu kijem słyszą zamamroczone "Maggie". Jak wiadomo, w komiksie było to ostatnie słowo wypowiedziane przez Glenna w komiksie. Czarno to widzę, sądzę, że w finale i w S07E01 nasz chiński koreańczyk zginie, ale sam na jego miejscu wolałbym Daryla albo Abrahama

 

 

Trzeba przyznać, że Jean Dean Morgan ma dobry głos, taki niski, pasuje do Negana w sam raz.

Odnośnik do komentarza

Pokazanie w akcji Lucille z pierwszej osoby to chyba jedyne rozsądne rozwiązanie, inaczej musieliby to zrobić komputerowo co wyszłoby pewnie sztucznie. No i ogólnie pokazać tą scenę w serialu w taki sposób jak była w komiksie, nie wiem czy by to przeszło.

 

Tak jak w komiksie np. było jak Gubernator

torturuje Michonne a później ona jego

Tam to przeszło, w serialu mogłoby nie bardzo.

Odnośnik do komentarza

Hmm, to chyba info nie na Prima Aprilis?

Nie. W zwiastunie do S06E16 jest on pokazany. Możliwe że jest to epizodyczna rola, lub jeszcze w sezonie 7 sie pojawi.

 

 

 

Edit: Jestem po seansie S06E16. Końcowa scena to po prostu GOTY, Gubcio własnoręcznie zabija Negana :banderas::obama:

Edytowane przez Solderowy123
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Chyba pierwszy raz w życiu jaram się poniedziałkiem :) Czekam jak wielodzietni na 500+. Wstanę se o 6, zasse i czym prędzej obejrzę. Znów lubię ten serial, owszem, zdarzają się przestoje i czerstwe dialogi, ale ogólnie jest okej i człowiek czeka na kolejny odcinek. Teraz będzie przerwa, ale dobrze że za chwilę startuje drugi sezon TWD California.

 

Plakacik jest zaje.bisty! Fajnie że będzie normalna ilość odcinków. Jacht spoko pomysł, ale mam nadzieję że szybko zejdą na ląd.

 

tumblr_o4rsrhJoI71ujio6fo1_500.jpg

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Oj tak, też czekam na nowy zeszyt.

 

 

W komiksie podobają mi się groźni i tajemniczy szeptacze oraz fakt że Andrea żyje i wraz z Rickiem tworzy świetną parę. Niestety serialowy romans z czekoladką nie ma chemii moim zdaniem. Też żałuję kilku fajnych postaci, ostatnio byłem w szoku jak zatłukli Rositę.

 

Odnośnik do komentarza

 

Co do Rosity, masz rację. To było bestialstwo, przecież była ona w ciąży. Mam wrażenie, że Andrea też może wkrótce zginąć, ale sam nie chciałbym tego. Ja nawet po setnym zeszycie porzuciłem czytanie komiksu na kilka miesięcy, a gdyby zginęła Andrea, zapewne zaprzestałbym czytanie komiksu.

 

 

Edit:

W spoilerze prawdopodobnie nowy lider pewnej osady ( kto czytał komiks, wie o co chodzi):

 

0.jpg

 

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...