Jump to content


Brolin

Użytkownicy
 • Content Count

  236
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

73 Exclusive Sony

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

677 profile views
 1. Brolin

  Destiny 2

  Chodziło mi raczej o wersję cyfrową i z annual passem. Jak mam w coś grać prawie codziennie to wolałbym mieć to na dysku niż żonglować ciągle płytami z innymi tytułami
 2. Brolin

  Destiny 2

  Oke to jakby co to odezwę się. Gram na PS4 ale kończy mi się Plus a to i dodatki do Destiny to kupa hajsu.
 3. Brolin

  Destiny 2

  Gram w podstawkę i z randomami. Zastanawiam się nad inwestycją w Forsaken i annuala i dołączeniem do jakiegoś teamu bo ogólnie chcę grać regularnie w jakiegoś społecznościowego shootera. Anthem na razie odpada, Division 2 nie moje klimaty, to samo Warframe, zostaje Destiny 2. Core gameplay jest ok, nie jakiś zabójczy ale może być. Mam parę innych wątpliwości: - na ile te różne dodatkowe questy i zadania są unikalne? Bo w podstawce wszystkie robi się je na tych samych niewielkich mapach, nie ma żadnych nowych lokacji. Szturmy są o tyle fajne, że większość jednak jest w odrębnych lokacjach - na ile trudniejsze są aktywności heroiczne? Bo grając w zwyczajne nie ma zbyt dużego wyzwania a lubię większe wyzwanie - czy gra w jakiś sensowny sposób zachęca aby wykonywać zadania i podnosić level czy trzeba samemu szukać w ciemno co warto robić? Podstawka trochę słabo motywuje ale może to wina braku contentu - jaki jest najlepszy sposób na poznawanie lore i czy warto? Chciałbym mieć szerszą perspektywę do kogo i po co się strzela, w grze jest to trochę słabo przedstawione
 4. Brolin

  Destiny 2

  Pany próbuję się wkręcić trzeci raz w to Destiny ale nie daję rady. Nie widzę sensu tej gry w endgamie, szturmy tylko mi się w miarę podobają, reszta to ciągle to samo na potęgę i brak motywatora. Jaki jest sens tej gry? Grind i farmienie ok ale w jakim celu konkretnie - dla satysfakcji ze zdobywania coraz bardziej potężnego i unikalnego sprzętu czy dla czegoś innego?
 5. Brolin

  Zakupy growe!

  #pieprzycwalentynki
 6. O to to. Nie postarano się poza domkiem a to już któryś raz w serii RE był.
 7. Brolin

  Dark Souls

  Dopiero teraz zobaczyłem odpowiedź. Dzięki za info! Potrzebowałem tylko takie bardzo ogólne jak napisałeś. Szczegółów z wymienionych stron przed skończeniem gry wolałbym nie poznawać aby nie spoilować zbytnio zabawy.
 8. Brolin

  Dark Souls

  Być może niedługo zacznę grać w DSa więć pytanie: czy warto coś robić od samego początku, zbierać jakieś graty czy piąć się w Covenantach, aby nie trzeba było niczego farmić w końcowej sekcji gry? Pewnie będę chciał wbić platynę a nie chciałbym wielu godzin spędzać na czymś co można było zrobić po drodze.
 9. Brolin

  Dark Souls II

  Z przerwami bo z przerwami ale wczoraj DS2 został zaliczony całościowo i wpadła platynka. Ogólnie gierka bardzo dobra a DLCki jeszcze lepsze. O ile po dwukrotnym przejściu podstawki miałem jej już trochę dosyć tak DLC narobiły mi smaka na więcej. Najlepsze poziomy (Shulva, w przeciwieństwie do kolegów wcześniej, podobała mi się bardzo) i większość najlepszych bossów była właśnie w nich. Następne albo DS Remastered albo Bloodborne albo może już Sekiro.
 10. Wszystko będzie, nic nie stracisz.
 11. Brolin

  Dark Souls II

  @Mejm musisz rozpalić 4 Primal Bonfire, wtedy możesz iść dalej. I tak, to będzie dopiero nieco ponad połowa gry. Progresu fabuły jest niewiele przez całą grę, takie życie. Ja już po NG+, na razie odpuszczam. Za jakiś czas wrócę aby zrobić NG++, dlc i trofea. @KOMARZYSKO ten Sir Alonne to chyba z dlc? Pytam bo rozwalił mnie motyw jak dwa razy przeszedłem grę po czy pomagając komuś przy ostatnim bossie okazało się, że
 12. Brolin

  Soulsy, souls-like

  Zawsze można chociaż mniej więcej próbować. Dla mnie DS3 dużo trudniejsze od DS2. Dziwi mnie ten Nioh, liczyłem, że da popalić jak swego czasu Ninja Gaiden.
 13. Brolin

  Dark Souls II

  Musiałeś być w Cardinal Tower, to jest pierwsza lokacja, do której idzie się po Forest of Fallen Giants, początek tej twierdzy na wybrzeżu. Jest bonfire, z lewej siedzi babka ze sklepem na plecach, z prawej jest drabina w dół.
 14. Brolin

  Dark Souls II

  To coś co odmienia kupiłem. Chyba u tej z gratami na plecach, w Cardinal Tower. Podobnie kupiłem pierścień od kota aby wskoczyć do dziury. Przeoczyłem zarówno gniazdo, o którym piszesz jak i wajchę prowadzącą do tunelu do Heide's Tower of Flame. Masakra, chyba ze 4 razy byłem tam jak ta wajcha zanim zdesperowany co robić dalej w końcu ją zobaczyłem. Bastylia jest fajna do zwiedzania ale na rzeźby z twarzą nie ma specjalnie co liczyć, rzadko coś odkrywają. Co do dziury w Majuli to możesz póki co grać dalej i poczekać jak pojawi się przy niej koleś, który za drobną opłatą postawi tam drabinę. Taki Soulsowy odpowiednik Joela.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.