Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie biorę udziału w ankiecie bio tego by chcieli twórcy s(pipi)ysyny.

Ponoc nawet akrorzy nie wiedza ktory dostanie.

 

Zenada

Wiadomo kto nie

 

Maggie

Carl

Rick

 

 

Reszta czeka na scenariusze

 

Osobiscie sadze tez ze zadna kobieta a to przez zwrot champ.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Odcinek zły nie był. Fajnie trzymał w napięciu, nawet jeśli było wiadomo jak to się wszystko skończy.

 

Końcówką zapewnili sobie oglądalność kolejnego sezonu, a przynajmniej pierwszego epa. Każdy będzie chciał wiedzieć kto poszedł na odstrzał, a potem mimo gadania i marudzenia dalej będą oglądać ten serial i co tydzień narzekać w internetach, jaki to on kiepski. Cha-ching $$$.

 

No i głowienie się kto oberwał. Niestety, obawiam się, że serial stracił jaja już dawno temu, i gdybym miał kogoś obstawiać, to byłby to

Aaron lub Eugene. Za pierwszym nikt tęsknić nie będzie, a drugi miał w tym odcinku podejrzanie długie i naciągane "pożegnanie". Daryla nie odstrzelą, bo ledwo go widzieliśmy w tym odcinku, a pewnie załatwią mu jakiś wątek z Dwightem jeszcze, plus on sam jako postać przyciąga wielu widzów do TV, głównie płci żeńskiej. Na pewno nie będzie to też żadna dziewucha. Glenn czy Abraham też jakoś mi się nie widzą jako ofiary, niestety.

 

Odnośnik do komentarza

Ciekawe jaka będzie reakcja Tary na śmierć ukochanej, h. u. j wie co ona tam odprawia z Heathem.

A w finale widać, że zginął kamerzysta. Już nikt nie nakręci 7 sezonu, bo nie ma kamerzysty.

 

Wiecie, dlaczego Negan prawdopodobnie nie zabił Eugena? Bał się o swoje jaja. Co to by było, gdy on bierze zamach, a Eugene wgryza się w męski narząd rozrodczy. To by była parodia sceny z komiksu.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza

Po akcji z 12 odcinka Heath wraz z Tarą odjechali nie wiadomo gdzie i po co. Dwa odcinki później zginęła Denise.

 

Heath to ten murzyn, co brzydził się zabić, i "chiński koreańczyk" go wyręczył.

 

Nie mogę sobie wyobrazić, jak zakończyły się zdjęcia do 6B. Negan bierze zamach na kamerzystę, nagle przychodzi scenarzysta lub Kirkman i mówi "No dobra, ludziska, na dziś starczy. Widzimy się w maju". Wszyscy wstają, otrzepują portki z brudu i idą na kawe lub herbatkę.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza

Po akcji z 12 odcinka Heath wraz z Tarą odjechali nie wiadomo gdzie i po co. Dwa odcinki później zginęła Denise.

 

Heath to ten murzyn, co brzydził się zabić, i "chiński koreańczyk" go wyręczył.

 

 

Tej, właśnie XD

 

Zapomniałem o tym zupełnie i właśnie odświeżyłem odc i rzeczywiście sobie pojechali gdzieś kamperem.

Odnośnik do komentarza

Właśnie obejrzałem odcinek. Nudy, nudy, przy końcu trochę się obudziłem.
Obstawiam, kto zginał

na końcu.
No więc, przez poprawność polityczną, na pewno nie zginie dzieciak Carl(bo jak to tak, dziecko by mieli uśmiercić?)
Z tego też względu na pewno nie zginie ciężarna Maggie.
Ani nie zginie Michonne, bo to podejdzie pod rasizm.
Obstawiam ciapę Eugienia, albo tego drugiego grzecznego typa, którego nawet imienia nie pamiętam.


Kiedy kolejny sezon?

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem nowy zeszyt TWD. Moja opinia w spoilerze

 

 

Średni poziom tego zeszytu. Wątek Negana i Brandona był bardzo przewidywalny. Negan zabił chłopaka tuż przed granicą oznaczającą terytorium Szeptaczy, i uzbrojony w jeden nożyk udał się tam. Mam nadzieję, że zginie przez swoją głupotę.

 

Przez chwilę miałem nadzieję, że zaatakuje Dwighta, oraz odbierze mu Lucille. Wraz z Dwightem jest grupa Magny, a w jakim celu kręcą się po lesie to nie pamiętam

 

Michonne i Aaron na tropie. Nawet spodobała mi się ta para. Na podstawie okładki następnego zeszytu można wywnioskować, że będą walczyć ze Szeptaczami.

 

W Aleksandrii nic ciekawego, praktycznie był jeden wątek z postrzeleniem jakiegoś gościa przez drugiego bliżej mi nie znanego randoma.

 

Ogólnie to 6,5/10

 

 

Mam wrażenie, że z zeszytu na zeszyt poziom komiksu spada.

Odnośnik do komentarza

 

hVxgnKU.jpg

 

 

EDIT: a nie, to jednak scenka z odcinka, whatever

 

 

A tak btw

 

 

This is what happened. Negan kills Glenn. Then he took in Maggie and they raised a child named Bruce and eight years later they were murdered outside the Monarch Theater in a place called Gotham City...the end.

 

12932732_989622471119579_268470747391720

 

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Negan jest ZNAKOMITY, tylko właśnie trzeba sobie scenę z nim odseparować od słabej reszty.

Mnie sama końcówka tak naprawdę nie przeszkadza. Z komiksami jestem prawie na bieżąco (zaraz przeczytam najnowszy zeszyt numer 153) a pojutrze rusza drugi sezon 'Fear The Walking Dead'.

Taki cliffhanger mnie nie boli.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem dlaczego niby reszta odcinka jest słaba wg niektórych, te jeżdzenie z miejsca do miejsca było dosyć takie denerwujące ale w sensie niepokoju. Czuć było że zbliża sie wiadoma sytaucja, i ta niepewnośc czy to już?

 

No tylko Carol powinni wywalić.

 

Denerwowałem się że sciagnałęm jakąs wersje od smieszak który wyciał poł godziny  z  końcówką, bo czytałem gdzies ze odcinek miał miec 1,5h.

A to po prostu reklamy  tyle zajmowały, masakra xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...