Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, ale jednak byłby to miły prezent w jakiś sposób tłumaczący tak wysokie ceny poszczególnych DLC. Jakkolwiek świetne te stare-nowe mapy by nie były, powinny imo od początku znajdować się w grze. Każdy jedzie po Acti i CoD, ale z U3 jest w tej chwili sytuacja IDENTYCZNA. Poza tym czym też różni się taki FHC od Elite? Cena jest niższa oczywiście, ale całość koniec końców i tak dzieli graczy.

 

Sad but true... Nawet się nie kryją z tym dymaniem klienta... Podstawowe mapy z multi U3 to mapki z DLC do U2 :) Super! DLC do U3 to mapki z U2! Jak to nie jest nabijanie graczy w butle to powiedzcie mi - co jest? I nie mówcie, że zmienili pory roku na mapkach bo to śmiech na sali... Poza tym graficznie multi U3 to krok wstecz... A brak możliwości wyłączenia map z dodatków z rotacji map to żenująca sprawa (głupi - kupiłem pierwsze DLC z "nowymi" mapami)

 

Poza tym i tak gram jak głupi...

Odnośnik do komentarza

Poza tym graficznie multi U3 to krok wstecz.

O ile mapki nie ustępują graficznie od tych z U2 (kilka jest nawet wyraźnie lepszych), tak modele postaci wołają o pomstę do nieba. Ne chce mi się wierzyć że to wszystko przez 3D.

 

Na osłodę najnowsze filmiki z multi.

 

http://www.youtube.com/watch?v=3RVXGGMkvn8&hd=1 http://www.youtube.com/watch?v=br0guMPxYUk&hd=1

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja miałem jeszcze lepszą sytuacje. Mam dwa konta na których gram, pierwsze główne na którym jak na razie grałem chyba raz albo dwa na nowych mapach na jakieś 70 meczy, oraz drugie takie zapasowe na którym po nowych mapach zagrałem dosłownie kilka razy. I co się okazało na te 5 meczy zawsze do wyboru miałem nowy mapy. Nie wiem o co w tym chodzi ale jest to dziwne i mam nadzieje, że po tym patchu będzie to naprawione.

Odnośnik do komentarza

Bardzo ciekawy konkurs http://www.ppe.pl/ne...than_Drake.html

 

http://www.youtube.com/watch?v=MFj-jHzPfGQ&hd=1

 

 

 

 

Oraz najnowszy filmik z multi. Niestety Rockshow2oo8 usunął ? swoje konto na YT, więc trzeba się zadowolić tylko tym jednym zestawieniem.

 

http://www.youtube.com/watch?v=b_fvAh_AHwI&hd=1

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Ten patch coś może i zmienił, ale na pewno nie usunął problemu z wyszukiwaniem gier z nowymi mapami. W ND chyba wszyscy sprawnie intelektualnie pracują przy TLoU, a cała reszta, nie chcę ich obrażać, pracują nad kolejnymi patchami na U3. Czemu ta gra nie karze za wyjście z meczów? Tego też nie jestem w stanie pojąć. Kary za wyjścia jak i wybór map z dlc były w U2 i sprawdzało się to dobrze, a jeżeli sprawdzała się dobrze, to trzeba to wy(pipi) z U3.

Odnośnik do komentarza

co do kar za wyjscie z gry to nie koniecznie dobry pomysł, wiele razy byłem zmuszony do opuszczenia gry z roznych przyczyn nie zawsze zaleznych odemnie, wiec karanie czesto byłoby nie uzasadnione. Jezeli chodzi o temat z mapami to nie wiele sie zmieniło, jak DLC mam od samego poczatku tak zagrałem moze ze 4 razy w nowe mapy co mozna podsumowac jako skandal ;) mnie bardzo interesuje kiedy wprowadzą nowe rangi lub dziedzictwa bo trace motywacje w multi.

Odnośnik do komentarza

Za kary za opuszczenie gry to ja z góry podziękuje, w U2 wywaliło mnie kilka razy nie z mojej winy i dostałem kary, nawet chyba wtedy darowałem sobie granie za takie numery.

 

Oczywiście że wyjścia nie powinny zaliczać się jako przegrane, ale już wszystkie nabite zabicia oraz śmierci tak. A później oglądamy takich "miszczów" co to mają Ratio Kills/Deaths na poziomie 6.78, 7.34 itp.

 

Ile to razy zostałem rozdzielony z drużyną lub moim "buddy" z 2v2v2 i zwyczajnie wyszedłem z gry dla niego/niej/nich?

Ile to razy wychodziliśmy z meczu gdy w lobby zapraszały i czekały na nas 3-4 osoby?

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

 

Oczywiście że wyjścia nie powinny zaliczać się jako przegrane, ale już wszystkie nabite zabicia oraz śmierci tak. A później oglądamy takich "miszczów" co to mają Ratio Kills/Deaths na poziomie 6.78, 7.34 itp.

 

Ile to razy zostałem rozdzielony z drużyną lub moim "buddy" z 2v2v2 i zwyczajnie wyszedłem z gry dla niego/niej/nich?

Ile to razy wychodziliśmy z meczu gdy w lobby zapraszały i czekały na nas 3-4 osoby?

Właśnie o tym mówię, przychodzi koniec meczu i 3/4 składu wychodzi. Każdy lepszy multiplayer posiada system kar z wyjście z meczu (GeoW3, Halo: Reach). Nie przypominam sobie kiedy ostatnio mnie wywaliło z meczu, więc tego typu problem w U3 jeżeli jest to raczej marginalny.

Odnośnik do komentarza

No ba, najlepiej byc bezkarnym. Ja rozumiem ze gra ma bledy i nieraz cofamy bo rzeczywiscie kogos wywalilo z naszego teamu, jednak to nadal nic w porownaniu z tym jakie cyrki wyprawiaja gracze wiedzac ze za ucieczke z gry nie ma zadnych konsekwencji, nieraz podczas meczy rotacja graczy jest tak duza ze to zakrawa na szalenstwo. Zreszta przez to ze nie ma zadnech kar za opuszczanie gry jakiekolwiek rankingi poprostu nie maja sensu, juz nieraz wsponinalem o osobach majacych ponad 2000 wygranych maczy przy jedynie 5 - 12 przegranych, tym samym ( przez celowe ucieczki) uzyskujac magicznie wysokie ratio. Jakas forma kary powinna byc , zwlaszcza dla osob uciekajacych pod koniec maczu, takich co to dobrze wiedza ze nie dadza juz rady wygrac wiec wychodza , bo niby po co psuc sobie statystyki kiedy za opuszczenie gry i tak nic nie grozi.

 

ps. Tez juz wczesniej pisalem ze mimo iz w grze nie mozemy sprawdzic ile razy dany gracz opuscil gre , to juz na stronie ND jak najbardziej jest to mozliwe, tak ze jak zobaczycie podczas meczu jakiegos "PRO" zerknijecie na jego staty odnosnie ucieczek z gry i przekonajcie sie czy rzeczywiscie jest taki dobry czy poprostu dobieral sobie tych odpowiedniejszych (slabszych) przeciwnikow.

 

pps. Na problem z wywalaniem graczy z naszego teamu podczas szukania gry jest pewien prosty sposob, mianowicie wystarczy ze dowodca teamu podczas wyszukiwania graczy widzac ze juz gra zanjdule ludzi wcisnie kolko i tym samym wywola menu opuszczenia wyszukiwania i zapyta przez HS reszte graczy czy i im znalazlo ludzi , jesli komus nie wyszukalo poprostu wycofujemy i szukamu ponownie, wycofac w ten sposob mozna do momentu gdy widzimy juz nicki innych graczy, przed wyborem mapy.

Edytowane przez Freeze182
Odnośnik do komentarza

pps. Na problem z wywalaniem graczy z naszego teamu podczas szukania gry jest pewien prosty sposob, mianowicie wystarczy ze dowodca teamu podczas wyszukiwania graczy widzac ze juz gra zanjdule ludzi wcisnie kolko i tym samym wywola menu opuszczenia wyszukiwania i zapyta przez HS reszte graczy czy i im znalazlo ludzi , jesli komus nie wyszukalo poprostu wycofujemy i szukamu ponownie, wycofac w ten sposob mozna do momentu gdy widzimy juz nicki innych graczy, przed wyborem mapy.

Zabawne że jeszcze 2 patche temu miałem ten problem za każdym razem, a teraz Nigdy.

"Pls back out after every 1 min. and try again coz we can be splited" nauczyłem się gadać za każdym razem podczas pobytu na czacie tekstowym wraz z aktualnymi członkami drużyny. :D

 

Najlepszym "systemem kary" byłoby dalsze naliczanie ilości zabić i zgonów/ stosunku śmierci do zabić na naszym ratio. Medale typu "Pechowiec" raczej nie powinny być liczone - tzn. w zasadzie powinny, ale jeśli mam dostać taki za pośrednictwem serii trafiającej przez ściany, to opcja "Rage Quit" jest najlepszym rozw...

 

Co z tego że na stronie ND pokazują ilość "ucieczek z gry" skoro i to można wykiwać poprzez wylogowanie się za pośrednictwem XMB. Czy może coś pominąłem... ;/

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Daje to to iz wiesz z kim masz do czynienia, niektorzy widzac wysokie ratio przeciwnika odrazu marudza ze bedzie zle lub uciekaja po rozpoczeciu meczu wlasnie, a tak spotykajac taka osobe ponownie wiesz ze nie masz sie czego obawiac lub chodzby dogrysc gdy gdy taka osoba zacznie wysylac do ciebie jakies obrazliwe wiadomosci. Co do kary ze ucieczke z meczu to dobrym rozwiazaniem bylo by naliczanie dodatkiwych smierci uciekajacej osobie, ucieczka = + 20 smierci , przy tym ze nie powinno naliczac tego gracom wychodzacym na poczatku meczu a jedynie tym uciekajacym np. po 2-3 min od rozpoczecia pojedynku.

Odnośnik do komentarza

fakt z tymi statystykami to jest wnerwiające, bo nie raz widząc kogoś kto ma świetne staty to masz nadzieję na jakieś większe wyzwanie, lecz potem nadchodzi rozczarowanie, że trafiło się na jakiegoś cwela który nic nie potrafi. Też nie rozumiem, czemu ludzie się srają aż tak z tym ratio ?? ja już dawno olałem je, bo to i nic nie daje, nie ma jakiejś nagrody za wysokie ratio więc po co psuć sobie i innym rozgrywkę . . . . . . .a z karami to mogą być właśnie takie jak 20killi w plecy czy inne, ale aby nie były typu: przez jakiś czas nie możesz grać bo wcześniej opóściłeś rozgrywke bo wtedy można było by się wnerwić po tym jak gra sama Ciebie wywaliła.

Edytowane przez Grez
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...