Jump to content

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Guest Mr. Blue

Recommended Posts

Guest Mr. Blue

To zależy czy posiadasz dar szóstego zmysłu, tak jak ja.

 

Tak czy wspak wersja na PS3 jest pewna w 150%, gdy o PSP tylko przebąkiwano.

Link to comment

Nie na Atlantydzie, tylko na Antarktydzie. Czyli jedziemy dalej ze śniegiem. Wnioskuję więc, że mowa o dużym DLC, które pokażą nam na E3. Ewentualnie o wersji PSP (chyba , że launcherze PSP2). Najmniej prawdopodobne IMO to żeby na E3 2010 pojawiło się coś o U3. Również wskazywałbym wstrzymać się z zakładaniem tematu.

Link to comment
  • 5 months later...
Guest Mr. Blue

426fe484d3761087.jpg

Producent: Naughty Dog

Wydawca: Sony Poland

Gatunek: gra akcji/TPP

Premiera: nieznana

 

Uncharted 3: World of Deceit (Świat Podstępu) został umieszczony na liście produktów francuskiego Amazona, jednocześnie do sieci wypłynęło kilkanaście artworków.

Więcej szczegółów. Czy to fake? Trudno zawyrokować, jak dla mnie te arty są zbyt profesjonalne.

 

jp_linedrawing.jpg

thumbnails_spread_jp.jpg

Jp_01.jpg

final_01_print.jpg

Jp_02.jpg

Final_02.jpg

Jp_hand.jpg

Jp_wall.jpg

Uncharted3_final_2print+2%28s%29.jpg

Uncharted3_final_1Print%28vines%29+2%28s%29.jpg

Uncharted3_final_2print_2_3-4_view%28s%29.jpg

Edited by Mr. Blue
Link to comment

Przed Naughty Dog bardzo trudne zadanie. Dorównać genialnej dwójce, która do samego końca zaskakiwała solidną akcją, nie wspominając już o stronie wizualnej (która obok GOW3 to obecnie szczyt na konsolach) będzie bardzo ciężko.

 

Nawet jeśli znowu wrzucą jakieś mocarne skrypty, to muszą to tym razem zrobić tak, by człowiek nie miał uczucia deja vu.

Edited by Zwyrodnialec
Link to comment
Guest Mr. Blue

Informacje na artach (oraz rzeźby) wskazują, że gra będzie miała miejsce w Indiach (zapewne nie tylko). Czyli znowu dżungla? Miejmy nadzieję, że chłopaki nie przynudzą i wylądujemy także w innych uroczych zakątkach naszego globu (np. na Antarktydzie).

Podtytuł sugeruje fabułę podszytą zdradą...

Tylko żeby wzorem nowego Indiany, nie zdradził nas stary przyjaciel :confused:

 

 

Ja nastawiam się na grę lepszą od jedynki, ale trochę gorszą od dwójki - realistycznie. A nóż mnie zaskoczą.

Edited by Mr. Blue
Link to comment

Trójka może się rozgrywać przez cały czas w dżungli...w jedynce mi to nie przeszkadzało,a grałem w nią po przejściu dwójki ;) Mi naprawdę obojętnie...ważne żeby był Drake , jakaś dupa i ten genialny gameplay :)

Edited by MYSZa7
Link to comment
Trójka może się rozgrywać przez cały czas w dżungli...w jedynce mi to nie przeszkadzało,a grałem w nią po przejściu dwójki wink.gif

 

A mnie z kolei dwójka za bardzo przyzwyczaiła do różnorodności, więc w przypadku U:3 jedna miejscówka zdecydowanie odpada. Byłoby też miło gdyby ograniczono trochę tereny urbanistyczne, których w Among Thieves była cała masa (a więc więcej świątyń, jaskiń, grobowców itp). Chętnie zobaczyłbym Egipt.

 

E: a jednak :unsure:

Edited by Renton
Link to comment
Guest Mr. Blue

Nic na razie nie wiadomo. Studencik mógł po prostu "przygarnąć" sobie te arty :potter: (Zwróćcie uwagę że, na jego blogu jest tylko kilka z wszystkich artów.)

Edited by Mr. Blue
Link to comment

No dobra, to może być i fake. Ale nie dziwi Wat to, że w tym samym czasie Amazon we Francji umieścił grę na liście sprzedaży? Od premiery Uncharted 2 minął już ponad rok. Czas najwyższy wspomnieć coś o kolejnej części. A może celowo powiedziano, że to fake? Możliwe, że ktoś z ekipy ND się pospieszył i tyle.

Link to comment
Guest Mr. Blue

Bo to podnieca kąsolomaniaków? :mellow:

Dlaczego niby nie mamy pisać o U3? Gra POWSTAJE, jest to pewne tak jak śmierć i podatki. Nawet jeżeli to spekulacje, to już wystarczają do prowadzenia interesującej dyskusji.

Link to comment

Ja szczerzę liczę, że to fake, bo mam nadzieję w trójce odwiedzić nowe miejscówki (egipt, piasek, piramidy albo atlantyda woda, lodowce, albo, teraz mi przyszło na myśl, jakaś świątynia ukryta we wulkanie i pełno ognia i lawy, czad), a nie mieć powtórke z rozrywki (świątynia i dżungla). W ogóle jak się patrzy na te screeny to od razu przychodzi na myśl U2 - i tak sobie myślę, że to może jakiś wyciek starych atworków z dwójki właśnie. Poza tym dziwi sam wyciek, wiem że Sony niestety nas do tego przyzwyczaiło (że ma przecieki), ale nie pamiętam, żeby kiedyś coś wyciekło z Naughty Dog. I tytuł też jakoś dziwnie podobny do poprzedniego - pośród złodziej, świat podstępu. Ile można wałkować temat zdrady? Myślę, że panowie (i pewnie jakieś panie) z ND są bardziej kreatywni. Oby.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.