Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Czytając w tym leak'u o walkach w klatce, naszła mnie ciekawość jak będzie wyglądać walka wręcz, fajnie jakby jakoś ciekawie i realistycznie rozwiązali obijanie mordy, może jakieś kopnięcia, główka, ground'n'pound :D

może wykupią silnik z tekkena i zrobią pełnoprawną bijatyke na ulicach gta

 

oczywiscie żartuje, akurat walka w gta mnie nie podnieca (pewnie dlatego ze do tej pory byla kiepska, ale jakos niezbyt mi zależy na jej wielkim usprawnianiu, jest duzo innych rzeczy do roboty, i zawsze mozna kogos zastrzelić zamiast prać po pysku xD)

Odnośnik do komentarza

Mogliby pójść "za ciosem" i wzorem współczesnego trendu w grach zaadaptować walkę z Batmana/nowego Uncharted na potrzeby GTA. Walka oparta o kontry i proste wciskanie kwadrata. Mi by to wystarczyło. W końcu ile razy chciało się w GTA IV zrobić bójkę w barze, obowiązkowo po wypiciu kilku kolejek.

 

Początkowa scena z Uncharted 3 z anglikami pokazała mi czego brakuje w GTA, odstępstwa od prostego "namierz" i "naciśnij spust".

Edytowane przez Texz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

4 samoloty - ło jej, do dzis pamietam jak latałem nad pustynią przy zachodzacym słoneczku w akompaniamencie "two tickets to paradise"

A przejazd z Los Santos do San Fierro przy tym:

[media='']

[/media]

? :)

Jak się cieszę, że niedługo będę miał okazję ponownie zagrać w SA i przypomnieć sobie ten klimat.

Odnośnik do komentarza

@komar737 ten kawałek rządził dla mnie od tamtej sceny hehe

http://www.youtube.com/watch?v=NrvTzAZG23Q

A tak przy okazji , w lato wyszła ambitna przeróbka San Andreas na Rage , projekt cały czas ma status bety i jest jeszcze w powijakach (u mnie np. dręczył pop-up) ale klimacik jest oj jest

http://www.youtube.com/watch?v=KVIlAsTjr1E&feature=fvwrel

Odnośnik do komentarza

Jestem mimo wszystko technicznym purystą i ciężko mi zaakceptować czasy przed Euphorią :( smutne ale prawdziwe

 

A kto jeszcze niedawno pisał o planie prostym jak budowa cepa ;p "Zaliczenie wszystkich części włącznie z GTA2 i Londyn" hehe.

 

Na ponowne wbicie 100% w GTAIV i dodatkach mam mega chcice. Tak że po skończeniu U3 i dokończeniu Gacka biorę się za Czwórkę a co do starej Trylogii & LCS/VCS szczególnie SA. Nie wiem też mam ochotę, na ponowne kupno Ps2 czaję się już jakiś czas. Więc... teraz jest idealna okazja może jakooośśś zleci do Piątki ;]

 

:sorcerer: pomysłowość ludzka nie zna granic.

 

 

 

fajk.jpg

gtateam.jpg

unled1ebe.png

yeahh.png

 

 

 

No i Jarosław Gugała już oficjalnie w GTAV:

 

 

 

gta5gugala.png

 

 

Odnośnik do komentarza

Muszę sobie kupić GTA SA albo przestać wchodzić na ten temat przynajmniej do drugiego trailera bo jak pomyśle sobie że jeszcze minimum pół roku do premiery to mnie skręca ;p

 

http://marketplace.xbox.com/en-US/Product/Grand-Theft-Auto-San-Andreas/66acd000-77fe-1000-9115-d80254540841?cid=search CZEMU TEGO NIE MA NA POLSKIM LIVE AAAAAAAAAAAAAAA

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...