Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Mimo fatalnej jakości nagrywania to i tak widać że grafa będzie ładna :) niestety model jazdy o ile nie prowadził bryki debil jest co tu delikatnie mówiąc słaba. I najważniejsze gdzie jest model zniszczeń ? WTF 

 

Przynajmniej pojazd nie kiwa sie jak statek na wodzie tak jak to bylo w GTA IV.

Zawieszenie samochodu sportowego w pokazanym filmiku wydaje sie nieco twardsze i bardzo dobrze bo to z czworki bylo dziwaczne.

 

Takim wozem to bedzie jazda, najbardziej bo bezdrozach i terenach pozamiejskich:

 

660x373.jpg

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dobra walić model jazdy może jak zagram będzie lepiej, ale DLACZEGO NIE MA MODELU ZNISZCZEŃ przecież jeśli rzeczywiście go nie będzie to jest to wpadka roku !!!. GTA bez tego to jak dziwka z kutazem 

Troche to dziwne, gdyz z kolei tutaj mamy lekko pokiereszowane auto:

http://vinebox.co/u/wiTSAJpbo55/wsizE6o85IQ

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

Przeciez tu jest gra z pudelka, juz nic sie do wtorku nie zmieni.

Ja wiem ze Franklin ma jakies tak zdolnosci ale wyobrazalem sobie ja na troszke innej zasadzie a tu mamy to podanej w takiej formie ze samochodem bedzie mozna kolko przy 120km/h zrobic i jechac caly czas prosto, tu widac jak przod samochodu wychyla sie o 45stopni a samochod jedzie caly czas prosto.

Oby ich ta wizja przekonala mnie we wtorek, bo poza ladna grafika jest narazie dno, wole pontony z IV, wystarczylo zeby sie ciut mniej bujaly.

Odnośnik do komentarza

Jest nowy filmik ze szczelaniną. Mechanika praktycznie identyczna jak w MP3, co jest ogromnym plusem, nawet jest ten "błysk" jak kogoś zabijemy. Ale znowu tylko pare sekund nagrane kalkulatorem. Może jutro dostaniemy już jakiś walkthrough w lepszej jakości (do MP3 wyciekł chyba tydzień przed premierą).

Odnośnik do komentarza

GAMEPLAY, looks legit

 

https://mega.co.nz/#!dJpz2DzK!C998pyxSEjg6lBRwciRef12MeqINs3sQSy2HxFjvppk

 

yt mirror, ale pewnie niedługo zablokują

 

http://www.youtube.com/watch?v=rjnI1jrLKUk&feature=youtu.be

 

Wygląda na to że klatek nie gubi, ale ciężko to stwierdzić po takim filmiku, model jazdy bardzo arcadowy się wydaje.

 

Co to ku.wa jest?!?! Ridge Racer w świecie GTA... do tego brak zniszczeń... Największy fail 2013

  • Plusik 2
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...