Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

To ja sobie też ponarzekam , na razie baty w sieci dostaję konkretne na ponad 50 spotkań ze 3 razy grałem przeciwko innym drużynom niż "wielka trójca" heh na całe szczęście mam kilku znajomych z którymi można pograć bez stresu , ogólnie to dla mniej uzdolnionych "piłkarsko" graczy (takich jak ja np.) granie meczów rankingowych w Fifa 11 to niezła frustracja heh

Odnośnik do komentarza

No a jak, full pro :)

 

 

 

 

U mnie to różnie bywa z kiwaniem, ale jest jakaś prawidłowość, że zastosowanie danej kiwki na danym fragmencie boiska, w odpowiednim momencie to zawsze minięcie obrońcy. Ogólnie unikałbym tu upraszczania, bo stosowanie 1,2 trików przeciwnik szybko wychwyci i będzie się gorzej grało kiwając niż bez. Najczęściej próbuję kombinacją R2 i L2, czyli takim zyg- zakiem, holowaniem czy jak Wy to mieszczuchy nazywacie. Dużo też mieszam z przetaczaniam i robieniem przekładanki. Rowerek tylko Ronaldo robię, natomiast ruletke kiedy biegnę po skosie, obrońca mnie spycha w stronę autu, to robię w kierunku bramki i wychodzę na pozycję ( chyba, że przeciwnik skuma )

 

No to macie mnie jak na tacy, już nie będę grał on-line.

 

 

BTW: Żeby nie było, Mac Gyver w kwesii zwodów jest dużo bardziej oblatany, to jego się już pytajcie jak pisze na tym forum. Ja służę radami taktycznym ( sic ! )

 

 

W ogóle to proponuję pomoc z fify w zamian za pomoc z matmy/fizyki. Są chętni ;d ??

Odnośnik do komentarza

Hmm.. Po jakichś 11 meczach online muszę stwierdzić, że chyba tylko 2 razy trafiłem na graczy z taktyką "Barca i przed siebie". Jakoś tak mi się poszczęściło, czy chwilowo jeszcze FIFA nie "trafiła pod strzechy" i poziom gry online jest wyższy niż rok temu? :)

 

Farciarz...

 

ja jak gram...nawet jak biorę Panatinaikos ( 3,5* ) to przeciwnik i tak szybko jedzie na Barcelone...mimo ze ulubioną ma ustawiony Liverpool :) Ale szybko zmienia zebym ja nie był szybszy przypadkiem :P

Liverpool widocznie za słaby...albo punkty rankingowe są ważniejsze od wszystkiego...od honoru chociażby.

2-0 dla mnie i koleś sie rozłącza...albo kosi na chama. (oczywiscie częsciej sie taki mecz przegra :))

Ludzie nie mają dystansu troche...i nie chodzi tu tylko o strzały z dystansu :) bo cały czas próbują wejść do bramki co czasem nie jest wynikiem ich bajecznej techniki a raczej strachu ze bramkarz obroni albo ze przestrzelą sytuacje sam na sam :) lepiej podać na pustaka :D

PUNKTY RANKINGOWE PONAD WSZYSTKO ! ;)

Odnośnik do komentarza

Mi się tylko zacina przy drużynach gdzie wgrane są przyśpiewki, może to od tego zależy?

 

 

Nie mam wgranych przyśpiewek :( Komus też się tnie ?

 

 

ale online czy single?

 

bo jesli single- to u mnie ok, jesli online to aktualnie zdarzają sie problemy, czego doswiadczylismy dzis grajac z błazejem (fajne meczyki, okrutną bramke mi strzelileś , futbol jest okrutny ehe :huh: )- serwery są przeciązone , czasem gra staje na dwie sek i rusza, czasem rozłacza

 

 

mak gajver- przestan, ze z tym honorem :turned: graj towarzyskie meczyki skoro walisz ranking, tam raczej na koniczynki nie bedą ci wychodzić z Barcą :potter:

Odnośnik do komentarza

W singlu też się tnie, demo też się cieło :( MASAKRA

 

Załamałem się. Grając w angielską ligę nie ma Ligi Mistrzów. Czy może trzeba zająć odpowiednio wysokie miejsce w pierwszym sezonie aby w następnym grać o awans do Ligi Mistrzów? Ktoś sprawdzał?

Odnośnik do komentarza

W singlu też się tnie, demo też się cieło :( MASAKRA

 

Załamałem się. Grając w angielską ligę nie ma Ligi Mistrzów. Czy może trzeba zająć odpowiednio wysokie miejsce w pierwszym sezonie aby w następnym grać o awans do Ligi Mistrzów? Ktoś sprawdzał?

 

 

jak to nie ma? pisano,ze są puchary

 

 

czy chodzi o to, ze w drugim sezonie bedą dopiero

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

na przykładzie: grałem wczoraj kilka ciekawych meczyków, dwa z kolesiem z tego forum (hi daras). On bierze MU ja Chelsea. Stawiam na gre ofensywną, czarnuchy z przodu (anelka i Drogba biegają jak nakrecone), Lampard szaleje i...ok 70 min staneli wyraźnie! Patze na paski staminy- moje zjechane, wyraźnie niższe od paskó MU. I niestety przyszło mi grac dogrywke w które....nie istotne :D:D

 

No przyznaj sie, no przyznaj co sie stalo w tej dogrywce :D

Odnośnik do komentarza

moment...

 

twierdzisz ,ze podczas rozgrywek premiership nie uczestniczysz w pucharach europejskich? niemożliwe

 

 

Skończyłem właśnie ligę angielską grając Liverpoolem na 6 miejscu i ani razu nie miałem żadnego meczu z pucharów europejskich.

Grałem w tą ligę wybierając "Turniej" / "Stwórz nowy turniej" i wybrałem puchar "Barccley" hmm czy jakoś tak. (Niebieski puchar ze wstążeczkami) Reszta pucharów to jakieś puchar anglii F.A Cup (rozgrywki same pucharowe bez ligii) oraz reszta pucharów ze słabszych lig.

 

Coś przeoczyłem ?

Odnośnik do komentarza

OMG ! :D

 

Przeoczyłeś...jeśli chcesz grać równolegle jakieś puchary...to wybierz TRYB KARIERY !

tam grasz lige...puchary angielskie...i jak zdobędziesz dobre miejsce po sezonie to grasz w europejskich pucharach.

 

PS Nie wiem czy jak sie bierze Manchester UTD np to czy gra się od razu jakiś puchar europejski...jeśli nie to poważny minus dla EA...znów trzeba było by grać cały sezon zeby wywalczyć awans do jakichś prestiżowych rozgrywek (ja gram Newcastle wiec nigdzie nie gram...jak ktoś moze to neich sprawdzi jak to jest jak sie weźmie mistrza z poprzedniego sezonu)

 

no nie :) tego sie nie spodziewałem że TAK zrobiłeś z tymi pucharami....teraz rozumiem Twoje pytanie 4 strony dalej bodajże :)

 

no ale teraz już wiesz

 

TRYBY GRY ---> KARIERA --> masz wybór a) zawodnik b) Menager (kierujesz drużyną decydujesz o transferach) c) grający menadzer (decydujesz o transferach, kierujesz drużyną oraz mozesz kierwać jednym zawodnikiem np swoija wirtualną gwiazdą)

 

Proszę spróbuj tak :)

 

 

 

 

mak gajver- przestan, ze z tym honorem :turned: graj towarzyskie meczyki skoro walisz ranking, tam raczej na koniczynki nie bedą ci wychodzić z Barcą :potter:

 

bo jak ktoś zobaczy to dobierze drużynę na porównywalnym poziomie...ja wiem. i tak gram towarzyskie.

Co mam przestać z honorem ? wkur.wia mnie to strasznie...a nie wiem za bardzo o co niektórym z Was chodzi...czepiacie sie mnie...co jest? czujecie się dotknięci moimi wypowiedziami ?

przecież nie pisze o Was...tylko o ludziach co tak grają i zabijają football...wiem ze to tylko gra...ale za(pipi)ista gra która traci 90% swojego funu w pojedynkach z takimi ludźmi.

 

Chciałbym z takimi postawami walczyć...no ale nie mam innego oręża jak słowo pisane oraz mecze w których mogę ośmieszyć takich graczy....no ale przypomina to bardziej walke z wiatrakami.....a te wiatraki jak grzyby po deszczu ;)

 

może porywam się z motyką na słońce...ale wisi mi to

Odnośnik do komentarza

Niech ktoś mi wyjaśni jakim cudem gdy mam ustawioną formację na zorganizowaną, odpowiednie wartości (cała obrona wysokie do obrony niskie do ataku, DP średnie i tu i tu, skrzydłowi i napastnicy wysokie do ataku i niskie do obrony) oraz strzałki do ataku i obrony to i tak wszystko jak krew w piach bo konsola robi co chce? Gram Juve i klasyczne 4-4-2. Chcę żeby Krasic i Pepe nie wracali się zbytnio do obrony, uważam że obrona i 2 DP wystarczy w formacji domyślnej. Ale czasem Krasic biega aż pod pole karne! Co więcej zmienia mi się pozycjami z którymś z DP ( Sissoko lub Marchisio) i to oni są wtedy na prawym skrzydle :angry: no k.u.r.w.a dlaczemu, DLACZEMU?! Czemu Del Piero i Iaquinta zmieniają się czasem pozycjami? (ale oni chociaż dynamicznie a nie na pół meczu jak w przypadku Marchisio i Krasicia)

 

Dlaczego konsola ma we pupie moje ustawienia? :angry:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...