Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

no, bo casuale zobacza podobna animacje, podobne menu i napisza "nie wydaje mi sie, by az tak sie roznila od 10tki", Ci co przegrali w FIFE 10,WC ostatni rok, po pierwszych 12 minutach beda potrafili Ci wymienic wszystkie usprawnienia i roznice w gameplayu.

Odnośnik do komentarza

Ader co to za roznica, czy kogokolwiek zdanie tutaj Ciebie obchodzi ? :whistling:

Piszesz o strzalach, ze baloniaste - daj swojego linka z 1 bramki PES'a i napisz mi, czym sie rozni Twoj strzal opadajacy z PES'a od tego, co zobaczyc mozna w FIFA grajac slabszymi zespolami ? Poza tym, ze tam animacja trwa 5 sec.

Odnośnik do komentarza

no, bo casuale zobacza podobna animacje, podobne menu i napisza "nie wydaje mi sie, by az tak sie roznila od 10tki", Ci co przegrali w FIFE 10,WC ostatni rok, po pierwszych 12 minutach beda potrafili Ci wymienic wszystkie usprawnienia i OGROMNE roznice w gameplayu.

Fix'd

no ogromne bo jesli np taki wc przynosił wyniki 5-5 a w fifie 11 wyniki sa piłkarskie to chyba wiele sie musiało zmienic by tak było

Odnośnik do komentarza

mantnix ale ja ci powiem tak: nie mam zamiaru wymyslac ci odd lam bo grasz na asyscie (od tego masz innego kolesia tutaj heh, wiadomo kogo , heh :D ) ale to jest tak- sam SOBIE psujesz gre.

 

Bo tak jest na tym swiecie- niemal wszystko mozna sobie zepsuc własnorecznie. Gdybys chcial poswiecic fifie czas i zechciałbys uczyc sie semi a później manuala to wcale nie byłbys mniej skuteczny niż grając na asyscie (bo mówisz ze dla ciebie wazne są wyniki) a po sdrugie...dawałoby ci to po stokroc wiecej frajdy. Bo jak grasz długie, 40 metrowe piłki i one spadaja dokładnie tam gdzie chcesz- to banan na ryju.

 

Dam ci przyklad- po premierze MW 2 ludzie skonczyli singla w 6 godzinek po czym zaczeli jechac po grze. Ja dałem jej szanse, przeszedłem na VETERANIE i ...gra nabrała kolorów, stała sie taktyczna i gęboka. Ale to dlatego, ze poswieciłem jej czas , bo chciałem sie POBAWIC a nie przejsc i odstawic na półke.

 

wolałbym by nie było asysty, by nie mozna było wziąśc tego ułatwiacza ale rozumie EA- w te gre maja grac maniacy jak i casuale- kazdy moze sie odnaleźć. Gry dzis kosztują i musza sie zwrócic, muszą byc masowe

 

 

 

ps a dyskusja o strzłach rozwala mnie totalnie- panowie, ja rozumie ze ktos moze wolec bomby z PES'a, są rózne gusta.

 

Ale jak mozna łączyć to z realizmem tego juz nie czaje. Piłakrze nie strzelaja tak mocno ja k w PES, no nie m bata! W grze konami kazdy ma kopyto jak R. Carlos. Nie jest to wogóle realistyczne, mówiecie o balonach z Fify- moze i balony, ale taki jest futbol. Ktos woli soczyste, arkejdowe bomby z pesa- ok, ale nie mylic tego z odwzorowaniem realiów z boisk piłarskich

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
no ogromne bo jesli np taki wc przynosił wyniki 5-5 a w fifie 11 wyniki sa piłkarskie to chyba wiele sie musiało zmienic by tak było

Mnie w WC rzadko zdarzały się hokejowe wyniki, bramki padały ale nie aż w takich ilościach.

W Fifie 11 też z tym bywa różnie, jak gram na wyższych poziomach to mecze kończą się zazwyczaj 0-0, sporadycznie 1-0. Jak gram online to pada 5,6 bramek w meczu.

Odnośnik do komentarza

chyba kazdy juz ocenil w temacie, a to, ze akurat nasze zdanie was "nie interesuja", to przytaczamy kogos innego...

Zreszta zostawmy to, bo kazdy ma swoj gust i swoj punkt widzenia, Ader nie widzi roznic, Tobie gra nie pasuje, Lons twierdzi, ze za 3 miesiace nikt w nia nie bedzie gral, chociaz wszyscy ligowcy lupali w o wiele gorsza 10tke caly rok, lupcie w PES'a i skonczcie z farmazonami.

 

EA od pocztaku mowili nad czym pracuja i co w tym roku zostanie poprawione i mimo tych wszystkich zwodnych informacji, braku nadzieji, beznadziejnych filmach wyszli kolejny rok na swoim i w zadnym aspekcie nie zawiedli.

 

Orson - co do stzralow jest dokladnie jak piszesz, rozumiem, ze komus sie nie podobaja, bo woli te z PES'a, ale te nijak sie maja do strzalow na prawdziwych boiskach, dlatego takze nie rozumiem, jak ktos pisze "strzaly sa nienaturalne".

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

sypiecie tu cytatami a ja mam takie pytanie - czy niejaki Koso to jest jakas wyrocznia? Fifowiec naczelny? Sami nie potraficie oceniac?

 

sam ader wywołał koso...wiec go zacytowałem...ponieważ ader wykazał wyjątkowy brak skilla czytania ze zrozumieniem.

tylko dlatego...wyrocznią to jest tu błażej :)

 

Bo tak jest na tym swiecie- niemal wszystko mozna sobie zepsuc własnorecznie. Gdybys chcial poswiecic fifie czas i zechciałbys uczyc sie semi a później manuala to wcale nie byłbys mniej skuteczny niż grając na asyscie (bo mówisz ze dla ciebie wazne są wyniki) a po sdrugie...dawałoby ci to po stokroc wiecej frajdy. Bo jak grasz długie, 40 metrowe piłki i one spadaja dokładnie tam gdzie chcesz- to banan na ryju.

 

Brawo ! świete słowa ! to jest cała istota problemu.

 

i tłumaczenia że 90% ludzi gra tak to ty też tak grasz wogóle mnie nie przekonują (płyniesz z prądem ludzi w klapkach na oczach, jeźdzców bez głów - bez urazy)...własnie sam sobie mozesz popsuć grę <-- te słowa uznaje za słowa dnia

 

a mantix mówisz o tym ze po 3 miesiącach ludzie rzucą..i ty też...w takim razie gratuluje.

Ja też bym rzucił pewnie...bo ile można grać na asyscie :) z czasem zaczynają rodzić się schamaty

na manualu każdy mecz jest inny i polecam taką zabawę

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

sypiecie tu cytatami a ja mam takie pytanie - czy niejaki Koso to jest jakas wyrocznia? Fifowiec naczelny? Sami nie potraficie oceniac?

 

sam ader wywołał koso...wiec go zacytowałem...ponieważ ader wykazał wyjątkowy brak skilla czytania ze zrozumieniem.

tylko dlatego...wyrocznią to jest tu błażej :)

 

Bo tak jest na tym swiecie- niemal wszystko mozna sobie zepsuc własnorecznie. Gdybys chcial poswiecic fifie czas i zechciałbys uczyc sie semi a później manuala to wcale nie byłbys mniej skuteczny niż grając na asyscie (bo mówisz ze dla ciebie wazne są wyniki) a po sdrugie...dawałoby ci to po stokroc wiecej frajdy. Bo jak grasz długie, 40 metrowe piłki i one spadaja dokładnie tam gdzie chcesz- to banan na ryju.

 

Brawo ! świete słowa ! to jest cała istota problemu.

 

i tłumaczenia że 90% ludzi gra tak to ty też tak grasz wogóle mnie nie przekonują (płyniesz z prądem ludzi w klapkach na oczach, jeźdzców bez głów - bez urazy)...własnie sam sobie mozesz popsuć grę <-- te słowa uznaje za słowa dnia

 

a mantix mówisz o tym ze po 3 miesiącach ludzie rzucą..i ty też...w takim razie gratuluje.

Ja też bym rzucił pewnie...bo ile można grać na asyscie :) z czasem zaczynają rodzić się schamaty

na manualu każdy mecz jest inny i polecam taką zabawę

Bo FIFA to gra dla casuali - inaczej nie rozumiem powodu dawania opcji full assist - ta gra nastawiona jest na masowego odbiorce,podobnie jak wszystkie gry EA.

Co z tego,że easye wymiata,podobnie jak makgajwer na manualu jak i tak większość meczy gra się z "casualami" którzy pykają na full asyście?

Czemu EA boi się dać full manual jak w PESie?Odpowiedź jest prosta - bo zaraz większa połowa przestała by tą grę kupować.

Co do mojego gola easye - wiesz czym się różni od tego z fify?Tym,że ja LOBOWAŁEM naciskałem 2 x kwadrat,dlatego wpadł taki lob i takie było moje zamierzenie.Poza tym,to,że ktoś nie jest jest C.Ronaldo nie znaczy,że nie umie strzelać silnie - co innego celność.Strzały z daleka randomów w PES11 maja 10 % skuteczności i zwykle lecą wysoko nad bramką.

Możecie się z tym nie zgadzać,ale takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza

Ja gram na manualu, bo asysta mi przeszkadza czesto. Na przyklad jak mam obok siebie dwoch zawodnikow blisko w polu karnym i zagrywam krotkie podanie, to asysta wybiera tego, ktory jest gorzej kryty, ale niekoniecznie ja chce do niego grac. A dlugoscia przyciskania i tak nie wybiore bo dystans do obu taki sam.

Zagrania na dobieg - z asysta zawsze sa za slabe i niemal zawsze ida po najkrotszej linii - tam gdzie najczesciej akurat stoi obronca. Wrzutki - niemal zawsze sa za krotkie. Co wiecej wybor zawodnika wg sily uderzenia po prostu sie nie sprawdza.

Jedyne gdzie uzywam czesciowej asysty to sa dosrodkowania. Niestety grajac Barca i tak sa malo skuteczne...

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

gram włąsnie kariere Newcastle Utd. Trafiłem w pierwszej rundzie pucharu ligi na Manchester Utd. Ku mojemu zdziwieniu skład Czerwonych diabłów był baaardzo rezerwowy. Z Kuszczakiem w bramce i Machedą w ataku. Kapitanem był Carrick gdzie zwykle jest nim Ferdinand czyli srodkowy obrońca.

Fajnie że sztuczna inteligencja robi taki szacher macher ze składami na słabszych przeciwników i na mniej ważne mecze.

W tym samym meczu sfaulowałem Owena...faul nie był odgwizdany ponieważ Michael padając uderzył piłkę ręką...wolny odgwizdany na moją korzyść WTF ?! powinni to poprawić...bo sam patent zagrania ręką jest ciekawy...prawdą jest także że troche za czeste są te zagrania...niektórych sędziowie by nigdy nie gwizdneli ... No ALE jest jakaś baza z której można wyjść i poprawić ją za następnym razem...fajnie że można tą opcje po prostu wyłączyć

Wielki ukłon dla EA za pozostawienie wyboru graczom

Wracając do faulu...kontuzja...Owen schodzi z boiska...Manchester nie ma zmian. Owen siedzi za linią boczną...po chwili wstaje i biegnie truchtem, lekko utykając do linni środkowej boiska. Zaczyna machać że jest gotowy do wejścia...macha tak długo aż sędzia główny zamacha do niego :) fajny smaczek

 

W ttym momencie przypomniały mi sie stare dobre PESy kiedy to kontuzjowany zawodnik wracał z obandarzowanym kolanem lub oboma kolanami :) i grał tak aż do końca kontuzji...to była moc !

nie rozumiem że było to na PS2...a teraz ? szkoda gadać

Fifie też takie cos by sie przydało

 

A jakie zdziwienie mnie wzięło jak zobaczyłem na "Wieściach" że P.Cech odniósł kontuzje i nie zagra do końca rundy jesiennej...fajne rzeczy...szkoda tylko że bramkarz nie może odnieść kontuzji w meczu...(przynajmniej nie widziałem) a tylko na treningu.

 

PS Przegrałem z rezerwami Manchesteru 0-3 na Old Trafford ;/ ;)

Odnośnik do komentarza

Ader w pes masz asyste i do tego nie mozna jej wyłączyć !

Faktycznie jest coś takiego(L2 się używa jako full manual),jednak nie jest to to samo co w fife mam całkowita kontrole nad kierunkiem podań i strzałów na tej niby asyście.

oj mylisz sie. Zagraj w fife (next gen a nie te szity z pc) na manualu i....bedziesz miec klopot by wogóle do kogos celnie podac ! Pes sporo koryguje, a zdałem sobie z tego sprawe dopiero przy fifie (w której do dziś nie ogarnełem full manuala)

 

 

down: mak gajver, czemu nie , wyslij zaproszenie

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Bo FIFA to gra dla casuali - inaczej nie rozumiem powodu dawania opcji full assist - ta gra nastawiona jest na masowego odbiorce,podobnie jak wszystkie gry EA.

 

 

To zqagraj na manualu i wtedy powiedz ze to dla casuali...nie grałeś nie wypowiadaj sie...proste.

Może grał byś nowym sposobem...EA dało opcje sterowania tylko dwoma przyciskami plus gałka :) To by Tobie odpowiadało ? Casual do kadratu...no ale EA fakt...robi masówke co nie znaczy że da się w tą gre naprawde fajnie pograć !!! da sie pograć tak że tylko skill decyduje...a nie konsola.

 

Co z tego,że easye wymiata,podobnie jak makgajwer na manualu jak i tak większość meczy gra się z "casualami" którzy pykają na full asyście?

 

To z tego że my nie psujemy sobie gry i będziemy grać wiecej niż 3 miesiące :)

a gramy raczej ze znajomymi co podobnie jak my potrafią sie dobrze bawić i nie liczą na pomoc konsoli.

Nawet jak zdarzy sie zagrać z kimś na asyscie to jeszcze lepiej smakuje ładna akcja a nawet zwycięstwo z takim delikwentem :)

 

 

ORSON...prosze o sparing :(

 

 

Faktycznie jest coś takiego(L2 się używa jako full manual),jednak nie jest to to samo co w fife mam całkowita kontrole nad kierunkiem podań i strzałów na tej niby asyście.

 

ile osób używa L2 ?

to że uzyjesz to z dwa razy w meczu to nic nie znaczy...generalnie nie możesz zagrać całego meczu na Full manual tak ? chyba że trzymasz L2 :D

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

Ogolnie nie jest zle, zmiany kosmetyczne, po prostu teraz jest wieksza meczarnia, bo spowolnili zawodnikow, czesto zamulaja w srodku pola, czasami mam ulamki sekund, jakas luke, na zagranie otwierajace dorge do bramki, to nie moge, bo Fabregas zamula:D, a majac uwielbienie do tworzenia akcjii tysiacem podan, to latwo nie jest. Natomiast wqrwia mnie, bo gram te (pipi)ane rankingi i (pipi)e wychodza z gry w momencie straty gola, mi sie konsola zawiesza i dostaje w nagrode porazke doliczona. Najgorsze sa wypuszczenia gora, kolesie w ogole nie potrafia w to grac, i tylko przez caly mecz rzucaja te pilki do napastnikow, ktorzy nie wiadomo skad sa nagle 5 m blizej bramki niz moja cala defensywa. Czasem sa na rowni to moj obronca nagle staje w momencie wypuszczenia gora i sie gapi, gdy w najlepsze koles sobie przyjmuje i biegnie sam na sam. Z kazdym meczem coraz wiecej widze ludzi grajacych dlugimi pilkami na napastnikow, coraz mniej mi sie chce w to grac, czekam na recki z online w drewnianym PESie.

Odnośnik do komentarza

Ader w pes masz asyste i do tego nie mozna jej wyłączyć !

Faktycznie jest coś takiego(L2 się używa jako full manual),jednak nie jest to to samo co w fife mam całkowita kontrole nad kierunkiem podań i strzałów na tej niby asyście.

oj mylisz sie. Zagraj w fife (next gen a nie te szity z pc) na manualu i....bedziesz miec klopot by wogóle do kogos celnie podac ! Pes sporo koryguje, a zdałem sobie z tego sprawe dopiero przy fifie (w której do dziś nie ogarnełem full manuala)

 

 

down: mak gajver, czemu nie , wyslij zaproszenie

Chyba się nie zrozumieliśmy ja pisałem o tej kontroli w porównaniu do asysty z fify.Bo asysta z fify,a ta "asysta" z PESa to jest jednak ogromna różnica.

To zqagraj na manualu i wtedy powiedz ze to dla casuali...nie grałeś nie wypowiadaj sie...proste.

Może grał byś nowym sposobem...EA dało opcje sterowania tylko dwoma przyciskami plus gałka :) To by Tobie odpowiadało ? Casual do kadratu...no ale EA fakt...robi masówke co nie znaczy że da się w tą gre naprawde fajnie pograć !!! da sie pograć tak że tylko skill decyduje...a nie konsola.

Makgajwer już się seplenić zaczynasz,do tego nie rozumiesz kompletnie co się do ciebie pisze co udowadnia powyższy cytat.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

 

To zqagraj na manualu i wtedy powiedz ze to dla casuali...nie grałeś nie wypowiadaj sie...proste.

Może grał byś nowym sposobem...EA dało opcje sterowania tylko dwoma przyciskami plus gałka :) To by Tobie odpowiadało ? Casual do kadratu...no ale EA fakt...robi masówke co nie znaczy że da się w tą gre naprawde fajnie pograć !!! da sie pograć tak że tylko skill decyduje...a nie konsola.

Makgajwer już się seplenić zaczynasz,do tego nie rozumiesz kompletnie co się do ciebie pisze co udowadnia powyższy cytat.

 

jak nie widzisz związku przyczynowo skutkowego mojej wypowiedzi to Twój problem...a cytaty wyrwane z kontekstu sobie wsadź wiesz gdzie...i to ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem...i z formowaniem myśli.

 

napisz gdzie seplenie i gdzie nie rozumiem...chętnie zrozumiem :):whistling:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...