Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

mi to w sumie nawet nie przeszkadza. Ktos wie, kiedy moze pojawic sie Ultimate Team ? Pewnie koło listopada ?

 

Ciekawostka - FIFA ma już ponad 2,6 miliona nabywców. Statystyki nie podają wyników z Azji, gdzie gra wychodzi dopiero w drugiej połowie października,w pierwszy weekend zas rozegrano w sieci 11,3 miliona spotkań!

 

NICE !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Trochę poczytałem oficjalne forum i burza jest konkretna ; choć EA tego na razie nie potwierdziło , wygląda na to że cały ranking (na x360 i ps3) został wyzerowany !!! Chodzi o "Flag glitch" co to jest pojęcia nie mam ale beka jest niezła , "rankingowcy" dzisiaj popłaczą :lol: Wciąż mam nadzieje że to jakiś błąd , takie wyzerowanie statsów to byłby niebezpieczny precedens.. Edit: I jest już oficjalne stanowisko http://forum.ea.com/uk/posts/list/19033.page , a więc wszystko od nowa heh..

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Spokojnie, powinno wrócić do normalnego stanu. Przy Battlefieldzie też się działy takie cuda.

 

 

wem, w bf 2 było to samo, wyzerował sie lewel , kumpel mi mówił ze mu staty wyzerowało ale mniał dopieo 6 lvl, wiec nadrobił szybko....

 

 

....ale to nie jest żadne wytłumaczenie, ZWŁASZCZA w swietle online-pass. Nie kupiłbym fify 11 w sklepi a wymieniłbym Heavy Raina (z dopłatą ) na Fifke- taki miałem plan ale zaniechałem ze względu na online passa , który mocno "znieopłacił" sprawe.

 

Konsument dostaje po pysku "paszportem internetowym", konsument ma dwa razy wyzsze oczekiwanie. Wspomniany BF- też ma kod vip i tez robił jaja- czyzby to było jakims wyznacznikiem.

 

Tak czy siak- ea wielki minus macie

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

a zuzyles online pass ? dlaczego nie wziales 7 dniowej wersji probnej ? Moze i wymienia, ale sek w tym, ze gra traci na wartosci ostro - ktos inny juz online w nia nie pogra, chyba, ze dokupi kod, dlatego ciezko bedzie ja od tak wymienic za jakas w miare fajna gre.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

bo po tonie Twoich zachwytow myslalem, ze jest O WIELE WIELE lepiej a jest jedynie NIECO lepiej. Ty teraz dalej bedziesz kwiczal z podniety, a w przyszlym roku jak bedzie demo fify 2012 stwierdzisz, ze ta jednak miala duzo bledow, ktore 12 eliminuje. Nie slucham wiecej tego Twojego pieprzenia. Nawet Pitr83 (jakbys nie kojarzl - czolowy gracz z ps3 na fifa.pes.com.pl) mi pisal, ze tez juz go fifa do szalu doprowadza i wcale nie jest taka cudowna, a minal raptem tydzien i ludziom juz sie w to grac nie chce. Zostawie, najwyzej od czasu do czasu sobie popykam.

Odnośnik do komentarza

Tak Matinx, slyszelismy juz to, za 3 miesiace nikt w ta gre nie bedzie gral, a ja odpale Liva i znowu 3/4 znajomych bedzie mialo nazwe FIFA w sygnaturce, tak bylo z 10 mimo wad, tak bylo z WC, tak bedzie z 11tka, a to, ze na 30 osob grajacych w lidze 3 odpadly, w tym jedna z ostatniego miejsca to rzeczywiscie - mega dowod na zmiane sytuacji na rynku.

I nie chrzan, ze sie mnie posluchales "skoro moje zdanie Ciebie nie obchodzi!" :thumbsup:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

wiem za to o jakiej Ty mowisz, o platnej, gdzie nikt nie chciial placic. Zreszta Matinx nie wazne, ja odpalilem Xbox Live po prawie roku i gram wciaz z tymi samymi ludzmi, z ktorymi zaczynalem, a Ty jak zwykle uogulniasz. Tobie sie nie podoba, niech tak zostanie.

Odnośnik do komentarza

Niezłe jaja z rankingami. Co prawda miałem tylko kilkanaście meczów, więc nie ma tragedii, ale biorąc pod uwagę ogół to skandalem jest, żeby za wybryki jakiejś grupki płacili wszyscy gracze. Gdybym miał z 95 meczów i brakowało tylko tych kilku do achievementa to bym się chyba ciął :P

Edytowane przez Tigro
Odnośnik do komentarza

Niezłe jaja z rankingami. Co prawda miałem tylko kilkanaście meczów, więc nie ma tragedii, ale biorąc pod uwagę ogół to skandalem jest, żeby za wybryki jakiejś grupki płacili wszyscy gracze. Gdybym miał z 95 meczów i brakowało tylko tych kilku do achievementa to bym się chyba ciął :P

 

 

ale o co chodzi (za wybryki grupki....)?

 

 

edit- a juz wiem, wykorzystywali glitch...ale jaki?

 

rozegrałem dzis trzy rankingi, gra losuje "na pałe" , ciezko sie gra z nieogarnietymi ludzmi, wygrałem 3 mecze ale nieciekawie sie grało, chaos i bezmyslne ganianie za piłką, chaos w srodkuy pola. Na szczescie , ci który tak graja są łatwi do wypunktowania- nie wiedzą co to shielding chocby (70 % piłek twoich) , nie walczą ciałem o górne piki....łatwi do ogrania ale bez emocji sie gra <_<

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Pograłem znowu kilka meczy w multi i szlag mnie trafiał:

 

1. Nie zapamiętuje mi składu, formacji oraz wykonawców stałych fragmentow gry. 30 sekund to za mało abym za każdym razem przed każdym meczem wszystko to zmianiał.

 

2. Taktyki, nie zapamiętuje mi taktyk, zmieniam w ustawieniach abym podczas gry wcisnął strzałkę w górę i wybrał swoją taktyke, ale podczas gry mam ORYGINALNE taktyki bez moich.

 

CO TO KURDE JEST? Ta fifa jest anty taktyczna ŻENADA!!!

Odnośnik do komentarza

a minal raptem tydzien i ludziom juz sie w to grac nie chce. Zostawie, najwyzej od czasu do czasu sobie popykam.

 

polecam gre na manualu po raz KOLEJNY...przedłuża żywotność gry o stokroć...jak nie wiecej.

 

w tym samym miejscu zalecam patrzenie na te smieszne rankingi z przymrużeniem oka i grać dla przyjemności ;)

 

więcej luzu panowie...fifa jest naprawde boska...i ja wiem że bede sie podniecał wersją 2012...już dziś to wiem...bo pewnie poprawią błędy tej edycji które wyjdą w praniu. tak jak jest co roku

 

 

 

2. Taktyki, nie zapamiętuje mi taktyk, zmieniam w ustawieniach abym podczas gry wcisnął strzałkę w górę i wybrał swoją taktyke, ale podczas gry mam ORYGINALNE taktyki bez moich.

 

CO TO KURDE JEST? Ta fifa jest anty taktyczna ŻENADA!!!

 

nie mam tego typu problemów...jak ustawiam sobie szybkie taktyki to mam je online...może coś źle robisz? tak jak z ligami :>

Odnośnik do komentarza

a ja mam perfidne przeczucie ze ją zepsują...bezpodstawne i irracjonalne w sumie ale...juz to widze- ea zbierze narzekania, ze pada za mło goli i ze to nudno i zrobi zboostowaną gre, podkreci tempo i wogóle pozoga.

 

mak gajwer -chciałes sparing i sie nie zgłosiles (ale daj juz spokój plis z tym manualem bo strasznie to do ciebie zniecheca, mozna cos powiedziec raz, dwa a nawet trzy ale ...10 którys tam raz?)

Odnośnik do komentarza

mak gajwer -chciałes sparing i sie nie zgłosiles (ale daj juz spokój plis z tym manualem bo strasznie to do ciebie zniecheca, mozna cos powiedziec raz, dwa a nawet trzy ale ...10 którys tam raz?)

 

nie byłem przy konsoli...to dlatego

 

a jakbyś widział to nikogo już nie umiejszam w tym ze nie gra na manualu...moje posty są pełne ciepła...po prostu daje rozwiązanie na to ze fifa nudna za łatwa i randomowa i ze ping pong...a to dwie różne rzeczy....nieprawdaż ?

 

przeczytaj jeszcze raz :)

 

napisałem tak:

"polecam gre na manualu po raz KOLEJNY...przedłuża żywotność gry o stokroć...jak nie wiecej"

 

POLECAM i PRZEDŁUŻA ŻYWOTNOŚĆ to słowa klucze ;)

 

ja już sie nie spinam...daje tylko dobre rady...czy znich skorzystacie to Wasza sprawa:thumbsup:

 

 

 

aaaa...i zgadzam sie z tym że mogą zj/eba/ć wersje 2012...teraz sie zastanowiłem i możesz mieć racje...jeśli będą sie pytać o wrażenia ludzi co graja antyfootball to niestety seria pójdzie w złą strone :/

 

"źle nam sie gra! za mało goli ! wogole za trudno jest ! nie ma ping pongu tyle ile byśmy chcieli ! za mało dokładnie podają !"

 

czasem mam wrażenie że pytają nie tych co trzeba...wiadomo że bycie na szczycie rankingu nie świadczy wcale o umiejętnościach piłkarskich (o umiejetnosci grania i wykorzystywania kruczków owszem - w niektórych przypadkach)

 

no ale wierze że moze bedzie lepiej

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

nie przepraszaj mnie :D bedziesz miał czas, napisz

 

pełne ciepła mówisz? bym zacytował nazywanie harpaganów na adhd od c.i.p ale nie o to tu chodzi. Prawda jest taka, ze to wada fify makgajwer , styl adhad i pressing na pałe powinien zniechechac - tak powinna byc skonstruowana gra, tak powinny działac mechanizmy,l, fifa 11 wnosi w tym temacie wiele ale...za mało. Fifa 12 , chcąc isc na przód musi wniesc przełom w tek kwesti

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...