Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie skolei tryb menadzerski jakos nie rusza,w ogole nie lubie grac i budowac zespolu,gdy za przeciwnika mam tylko konsole,dlatego jaram sie Ultimate Team. Ba-granie z konsola przestalo mi przeszkadzac. Wciaga niemilosiernie,ale glownie dlatego,ze swoim skladem pozniej mozna pograc Online,z kumplem,rozegrac jakis turniej. Poki co jestem zachwycony i znowu wrocilem do Fifki!

Odnośnik do komentarza

no ja tez wczoraj pociupałem w to i zlali mnie okrutnie;-) ja w fifie nie grałem nigdy takimi dziadami , ciezko sie przestawic...

 

najbardziej dobiła mnie obrona- tacy zawodnicy popełniają masakryczne błedy- a to odskoczy piłka w polu karnym, a to sie machnie jak dziecko...

 

ps mógłby ktos napisac tu rozwiniecie ang skrutów statystyk? bóg zapłać

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dla samego trybu menedżerskiego warto kupić, mimo że okrojony wciąga jak cholera, ja gram po kilka godzin dziennie i na inne tryby zwyczajnie nie starczy czasu :P

 

jeżeli podoba ci się tryb menadżerski to Ultimate Team cię żmiażdży :diablo: szczególnie kupowanie piłkarzy, bo tu masz autentyczną rywalizację (online) o kartę danego gracza, a jak komuś zależy na kimś (nawet jak nie jest specjalnie dobry, staty nie mają znaczenia) to z cenki dajmy na to 300coins robi się 5000 :rolleyes: rewelacyjna zabawa polecam sprawdzić

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Fifa 11. Dziesiatka to duzo bardziej frustrująca gra , wrecz toksyczna (przegrywało sie mecze bardzo xzesto po błedach nie własnych a mechaniki gry, nie bede rozwijał wątku , uwierz na słowo)

 

Z drugiej strony jak ty sie wogóle zastanawiasz nad tym to raczej nie jestes maniakiem piłek ...w takim oto wypadku 50 zł za fife 10 vs 170 za 11 moze zrobic róznice...

 

odpowiedz sobie na pytanie: jestes hardkorem czy nie? Jesli nie- 10 , jesli tak 11

Odnośnik do komentarza

Właśnie uwielbiam piłkę nożną, chodzę na mecze Cracovii

 

No to sobie na nowym stadioniku dobrej pilki nie zobaczysz. Zreszta tak samo jak po przeciwnej stronie blon, gdzie chodzilem ale ostatnio mam gdzies taki poziom.

 

Oraz- kupuj FIFE 11. Tryb menadzerski jest ok, granie offline moze sprawic duza satysfakcje.

Odnośnik do komentarza
jeżeli podoba ci się tryb menadżerski to Ultimate Team cię żmiażdży

Oj tak, od wczoraj gram tylko w UT. W 10 nie dokończyłem nawet dema ale teraz jak dostałem za free ulepszoną wersję to wsiąknąłem całkowicie. Budowanie drużyny, handel kartami, masa możliwości gry- trudno się oderwać. Dla tego trybu warto kupić najnowszą Fifkę :)

Odnośnik do komentarza

Najlepsze jest to że za wygranie meczu dostaje się około 500 monet, do tego dochodzą nagrody za wygrane turnieje. Nietrudno te monety uzbierać. Do tego masa tanich dobrych kart a na te słabe też się znajdą chętni za 150 coinsów :) Obawiałem się że trudno będzie te monety uzbierać, słabszych kart nikt nie kupi a te lepsze będą bardzo drogie. Rozegrałem dopiero 8 meczów a już mam team na 4* :) Tylko szkoda że 25 tokenów kosztuje aż 2500 coins :(

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza

Ja ps3 mam od około miesiąca, Fifa była moją pierwszą grą. Wcześniej grałem czasem do 09 na kompie, ale teraz to naprawdę przeskok jest wielki, świetnie mi się gra. Szkoda, że tylko mało czasu mam. Chce sobie rozwinąć tryb menedżerski, pograć online i w ultimate team teraz, a nie ma niestety na wszystko czasu :D. Na błędy nie narzekam, narazie miałem raz chyba tylko lagi online :)

Odnośnik do komentarza

Ale sie w(pipi)iłem dzisiaj. Zrobilem nawet disconnecta, bo nie wytrzymalem i wolalem oszczedzic ps3 przed wyrzuceniem przez okno. Rozpier.dala mnie, że tak czesto trace bramki przez bledy gry a nie swoje. Moglbym w jednym meczu wylapac kilkanascie bugow, ktore jakbym mial moc programisty to bym naprawil. Zaczalbym od zaje,bistych zmian, kiedy zamiast zmienic sie na zawodnika, ktory ma dostac pilke, to zmienia sie na kolesia 20 m dalej. Następnie przyjmowanie pilki du.pą, odbieranie pilki du.pą itd. Zreszta co sie bede produkowal i w(pipi)iał na te bledy, i tak EA za rok nic nie poprawi i bedzie to samo. hói mnie strzela ;/

 

Wylalem z siebie żale, no.

Odnośnik do komentarza

ano wlasnie tak dzisiaj sobie myslalem, ze co by nie pisac, to EA ze swoja FIFA po prostu miecie ! Chocbym nie wiem ile razy sie wqrwil i tak do niej wroce, ba - tutaj kazdy znajdzie cos dla siebie. Ilu moich kumpli gra w KLUBY, i zamiast klnac rankingi tworzy swoje wirtualne gwiazdy i pocina w trybach 11 na 11, masa osob gra w TRYB MENADZERSKI, najlepiej chyba zrobiony, ze wszystkich pilek, mimo wielu swoich bledow.

Zazdroscilem konkurencji ML, dostalem znakomite ULTIMATE TEAM, na dodatek z mozliwoscia sledzania wszystkiego i zarzadzania druzyna bezustannie za pomoca komputera ! Brakuje jeszcez licencji na lige mistrzow, by poobnie jak w WC moc zmagac sie z innymi o ilosc zdobytych pucharow !

 

A moga jeszcze dorobic mozliwosc wyporzyczania zawodnikow, sprzedaz bezposrednio koledze, badz wymiane za innego zawodnika z mozliwoscia doplaty ! Za rok moze bedziemy mieli tryb menadzerski online z mozliwoscia gry z innymi ! Suma sumarum, EA daje rade ! :potter:

 

a przerwa, dobrze robi... :teehee:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

czegos takiego nie doswiadczyłem, nie wiem o co ci chodzi

 

wciągnełem sie w ultimate team! Po 6 porażkach z rzędu kupiłem sobie srebrna paczke a tam...3 supergwiazdy z notami 70 !!! xddd

 

wreszcie strzeliłem kilka goli i pewnie zamienie przegrałbym cały dzień, ale ea postanowiło mnie uratowac za pomocą serwerów, które znów padły , fuuuuu kur.wa fuuu

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Ponieważ UT wymaga stałego połączenie z netem zainwestowałem w kabel ethernet i nim podpiąłem konsolę. Grałem na nim już jakieś 10 godzin i nie rozłączyło mnie ani razu podczas gdy korzystając z wifi mało który mecz mogłem dokończyć.

 

Mam pytanie dotyczące kart z kontraktami i leczeniem. Czy najlepszym sposobem na ich zdobycie jest kupowanie na aukcjach czy kupowanie paczek z kartami? A jeśli tak to jakich? Bo ciągle mi tych kart brakuje :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...