Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

EA poszła po rozum do głowy...po dzisiejszej aktualce :

Inter ma 5*

lwia część drużyn 4* została przemianowana na 4,5...czyżby dlatego że zamiarzaliśmy lige ruszyć? akurat teraz to zmienili :)

 

psuje nam to wybór drużyn...jak uważacie? bierzemy 4,5 czy zostajemy przy uszczuplonej puli drużyn 4* ?

 

jesli zostają 4* to mój Werder i błażeja Wilki są do zmiany

piszmy w odp temacie bo nie kazdego to ciekawi

 

4 * zdecydowanie ! wsród 4, 5 zbalansowanie jest o wiele gorsze np 4,5 ma arsenal i liverpool , 4,5 ma takze villareal a przepasc je dzieli

Odnośnik do komentarza

EA poszła po rozum do głowy...po dzisiejszej aktualce :

Inter ma 5*

lwia część drużyn 4* została przemianowana na 4,5...czyżby dlatego że zamiarzaliśmy lige ruszyć? akurat teraz to zmienili :)

 

psuje nam to wybór drużyn...jak uważacie? bierzemy 4,5 czy zostajemy przy uszczuplonej puli drużyn 4* ?

 

jesli zostają 4* to mój Werder i błażeja Wilki są do zmiany

piszmy w odp temacie bo nie kazdego to ciekawi

 

4 * zdecydowanie ! wsród 4, 5 zbalansowanie jest o wiele gorsze np 4,5 ma arsenal i liverpool , 4,5 ma takze villareal a przepasc je dzieli

 

 

jak ty sie mnie czepiasz !!!!

co takiego napisałem ?

napisałem o aktualce...w jakim temacie mam to napisać ? wczesniej w tym temacie gadalismy o złym zbalansowaniu...a to że nawiązałem o naszej lidze...nawiązanie miało związek z aktualką...o to masz pretensje?

jeszcze aż napisze jedno słowo/...MANUAL

 

znowu przesadzam z gadaniem o manualu pewnie :P

 

 

wiecej Luzu chłopacy ;)

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

EA poszła po rozum do głowy...po dzisiejszej aktualce :

Inter ma 5*

lwia część drużyn 4* została przemianowana na 4,5...czyżby dlatego że zamiarzaliśmy lige ruszyć? akurat teraz to zmienili :)

 

psuje nam to wybór drużyn...jak uważacie? bierzemy 4,5 czy zostajemy przy uszczuplonej puli drużyn 4* ?

 

jesli zostają 4* to mój Werder i błażeja Wilki są do zmiany

piszmy w odp temacie bo nie kazdego to ciekawi

 

4 * zdecydowanie ! wsród 4, 5 zbalansowanie jest o wiele gorsze np 4,5 ma arsenal i liverpool , 4,5 ma takze villareal a przepasc je dzieli

 

 

jak ty sie mnie czepiasz !!!!

co takiego napisałem ?

napisałem o aktualce...w jakim temacie mam to napisać ? wczesniej w tym temacie gadalismy o złym zbalansowaniu...a to że nawiązałem o naszej lidze...nawiązanie miało związek z aktualką...o to masz pretensje?

jeszcze aż napisze jedno słowo/...MANUAL

 

znowu przesadzam z gadaniem o manualu pewnie :P

 

 

wiecej Luzu chłopacy ;)

 

 

:teehee::teehee::teehee: mak, sorry, ty chyba masz jednak cos nie tak z głową...szanuje cie z jednej strony, usiłujesz zrobic cos fajnego, natrudziłes sie chocby w ustalaniu zasad ligi, która moze byc fajna ale

 

JA CI KUR.WA TYLKO NAPISAŁEM BYSMY ROZMAWIALI O TYM W ADEKWATNYM TEMACIE BO NIE KAZDY JEST ZAINTERESOWANY TYM PRZEDSIEWZIECIEM

 

 

nie czepiam sie nie nie nie nie nie, tylko zasugerowałem zmiane tematu, chryste do ciebie naprawde trzeba strasznie ostroznie dobierac słowa

 

napisze wiec raz jescze" o lidze forumkowej byłoby dobrze rozmawiac w temacie o...lidze forumkowej dlatego poniewaz gdyz:

 

liga dotyczy posiadaczy ps3 -a wiec nie kazdy moze w niej uczestniczyc a to temat dla "wszystkich"

 

nie kazdego interesuje "nasza" incjatywa.

 

wiec nie pisz wiecej luzu tylko sam sobie to weź do serca nerwusie jeden ...ale o manualu mówic nie wolno hehehe (jakby co)

Odnośnik do komentarza

Jędrek

dzwoń pod 997 i zgłaszaj kradzież :P

 

"ea mnie oje.ba,ła z sezonu live! kiedy migrowałem mój xbox Live"

 

no zadzwoń do pomocy technicznej EA...numer w książeczce dodawanej do gry

 

 

ja miałem kiedyś coś takiego ze mi zniknął...przesłałem potwierdzenie zakupu i miałem od nowa sezon live

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

EA poszła po rozum do głowy...po dzisiejszej aktualce :

Inter ma 5*

lwia część drużyn 4* została przemianowana na 4,5...czyżby dlatego że zamiarzaliśmy lige ruszyć? akurat teraz to zmienili :)

 

psuje nam to wybór drużyn...jak uważacie? bierzemy 4,5 czy zostajemy przy uszczuplonej puli drużyn 4* ?

 

jesli zostają 4* to mój Werder i błażeja Wilki są do zmiany

piszmy w odp temacie bo nie kazdego to ciekawi

 

4 * zdecydowanie ! wsród 4, 5 zbalansowanie jest o wiele gorsze np 4,5 ma arsenal i liverpool , 4,5 ma takze villareal a przepasc je dzieli

 

 

jak ty sie mnie czepiasz !!!!

co takiego napisałem ?

napisałem o aktualce...w jakim temacie mam to napisać ? wczesniej w tym temacie gadalismy o złym zbalansowaniu...a to że nawiązałem o naszej lidze...nawiązanie miało związek z aktualką...o to masz pretensje?

jeszcze aż napisze jedno słowo/...MANUAL

 

znowu przesadzam z gadaniem o manualu pewnie :P

 

 

wiecej Luzu chłopacy ;)

 

 

:teehee::teehee::teehee: mak, sorry, ty chyba masz jednak cos nie tak z głową...szanuje cie z jednej strony, usiłujesz zrobic cos fajnego, natrudziłes sie chocby w ustalaniu zasad ligi, która moze byc fajna ale

 

JA CI KUR.WA TYLKO NAPISAŁEM BYSMY ROZMAWIALI O TYM W ADEKWATNYM TEMACIE BO NIE KAZDY JEST ZAINTERESOWANY TYM PRZEDSIEWZIECIEM

 

 

nie czepiam sie nie nie nie nie nie, tylko zasugerowałem zmiane tematu, chryste do ciebie naprawde trzeba strasznie ostroznie dobierac słowa

 

napisze wiec raz jescze" o lidze forumkowej byłoby dobrze rozmawiac w temacie o...lidze forumkowej dlatego poniewaz gdyz:

 

liga dotyczy posiadaczy ps3 -a wiec nie kazdy moze w niej uczestniczyc a to temat dla "wszystkich"

 

nie kazdego interesuje "nasza" incjatywa.

 

wiec nie pisz wiecej luzu tylko sam sobie to weź do serca nerwusie jeden ...ale o manualu mówic nie wolno hehehe (jakby co)

 

no mi sie tam wydaje że mógłbyś napisać zebym pisał w innym temacie po moim notorycznym pisaniu ewidentnie nie na temat...moja wypowiedź była osadzona w temacie fifa11 i napąknąłem przy okazji o lidze (tak dużo napisałem żeby innych zanudzić ? ) ty wiecej napisałeś o lidze niż ja :P ale ja nie mam za złe nic

...nie ma co sie spinać...napisałem także w odpowiednim temacie.

 

mam nadzieje że już ok

 

a o manualu bede pisać kiedy będę chciał...jeśli ktoś zada pytanie a odpowiedzią na nie będzie znane i lubiane słowo MANUAL to go użyje bez skrupułów :)

 

pozdro

 

PS Kto chce grać w lidzę zapisywać się tutaj ---> http://www.psxextreme.info/topic/92426-liga-forumowa-4/page__gopid__2274700#entry2274700

 

ten PS też powinienem napisać w innym temacie ? :good:

Odnośnik do komentarza

(pipi)a patch wyszedł i nic nie zostało naprawione. Na dodatek spier.dolili jeszcze bardziej przywilej korzyści. Dodali przenikanie niczym z PESa6. Znalazło się też miejsce dla ostrzejszych sędziów, którzy za kosę od tyłu na ostatniego nie karają kartką, nawet żółtą. Do tego dodajmy 'poprawiony' online, dzięki czemu 5 razy próbuję się połączyć z kimkolwiek zanim mi się uda. Wcześniejsze 4 razy dostaje disconnecta jeszcze przy wyborze drużyn. Wcześniej takich bajerów nie zauważyłem. Nic tylko pogratulować EA za wsparcie dla Graczy! Już się nie mogę doczekać następnego patcha. Co tym razem wymyślą?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<_<

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Podbijam, EA po raz kolejny nadszarpnęła zaufania. Patche przynoszą odwrotne korzyści, gra zalicza ściny, zwiechy, pojawiają się nowe bugi. Dobrze, że mam inne gierki teraz, bo gdybym grał tak jak kiedyś grałem, tylko w fifę, to bym oszalał.

 

Zagrałem dwa mecze z Figlem. Nicponiu, pochwal się tym sposobem na rogi, 8/10 jest zakończonych groźnymi strzałami.

 

Strzeliłem dwie fajne bramki, jedna po świetnej akcji indywidualnej, zrobiłem ruletą obrońcę, a potem wpakowałem taką bombę pod poprzeczkę, stadiony świata.

 

Jak grałem dzisiaj z Figlarzem, to doszedłem do wniosku, że jeśli tylko gracze chcą się pobawić, to faktycznie FIFA może przypominać prawdziwą piłkę. Szczególnie na ręcznych, gdzie więcej niż wyrachowania i umiejętności jest szczęścia i zacięcia. Zaangażowanie niweluje wszelkie wady tej gry, piątka Figlarz za świetne mecze :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Taaa, ta twoja bramka była przesadzona, bo właśnie w niej przeniknąłeś przez nogę mojego stopera, ale nie gniewam się, bo Cię w pierwszym meczu pobiłem w ostatnioch 5 minutach :D

 

No gra online ma sens tylko ze znajomymi, bo nie zwraca się tak uwagi na disconnecty jak na rankingowych meczach. Podobnie ma się sprawa z bugami. W towarzyskim szpilu z kumplem nie mają takiego znaczenia, ale grając z kimś obcym strasznie to w(pipi)ia.

 

Sposób na rożne? SUBOTIC !!! :D Nie no, mam taki swój sposób, ale nie mogę go zdradzić, z wiadomych przyczyn. Ale rożne to mój as w rękawie. A nawet joker!

Odnośnik do komentarza

 

Jak grałem dzisiaj z Figlarzem, to doszedłem do wniosku, że jeśli tylko gracze chcą się pobawić, to faktycznie FIFA może przypominać prawdziwą piłkę. Szczególnie na ręcznych, gdzie więcej niż wyrachowania i umiejętności jest szczęścia i zacięcia. Zaangażowanie niweluje wszelkie wady tej gry

 

ja to próbuje przekazać od dawien dawna :thumbsup:

fifa jest taka jaką sami sobie zrobimy...jak chcemy grać fajnie, ciekawie, niekonwencjonalnie, prawdziwie to gra daje taką możliwość

szczególnie na Manualu tak jak napisał błażej :potter:

 

 

Orson...kto sie czubi ten sie lubi :whistling:

Odnośnik do komentarza

Jak mnie w(pipi)ia to zaje.bane EA. Obciąłbym im wszystkim jaja. Serio. Granie online mija się z celem. Nie dość, że sama rozgrywka ma masę bugów, to na dodatek są problemy z serwerami wiecznie. Kilkanaście razy dzisiaj zostałem wyje.bany jeszcze z ekranu wyboru drużyn. Do tego kilka disconnectów i komunikat "serwery EA sa niedostepne"... No i te freezy, na które nie zwracałem wcześniej uwagi, bo myślałem, że to lagi, ale zauważyłem, że połączenie mam idealne z kolesiem, a dropy i tak się zdarzają. Dlatego granie online meczów rankingowych nie ma sensu, bo te liczne bugi zbyt często decydują o wyniku, na którym przecież nam zależy. Grając z kumplem się na to nie zwraca uwagi, bo gra się for fun. Kpina to jest naprawdę, bo gra mogła być dobra, a jest tylko średnia imo. Rozważam sprzedaż :/

Odnośnik do komentarza

Ja aż tak źle do tej pory nie miałem ale Cię rozumiem. Pomijając bugi w rozgrywce to disconnecty akurat miałem często przy włączaniu gry! Łączy się, łączy i bach! serwery niedostępne. Czasem pomagało ponowne uruchomienie gry.. Co do lagów to chyba ani razu nie miałem tak żeby rozgrywka była niemożliwa. Ze 2,3 była trochę uciążliwa, utrudniona ale dało się grać.

 

A z meczów to też mnie pare razy wywaliło. Cóż może EA nie stać na utrzymanie porządnych serwerów..

 

Ale miałem np. błędy z nazwiskami, nagle całe moje Juve zastąpiła banda anonimów. I to nie raz. Na arenie zamiast Alexa był jakiś Del Vaetro czy kto.. Pomogło (chyba) pobranie aktualnych składów. Nie przed rank. meczem online, ale w menu.

Odnośnik do komentarza

i w jaką pipłke będziesz grać ?

PES Cie w(pipi)i dużo bardziej i szybciej...a pozatym nie pomoże Ci granie nawet ze znajomymi.

 

Na fife jest sposób...sterowanie ręczne i nie granie z randomami...rozważ wycofanie się ze sprzedaży...pomyśl że za max 7 dni ruszy moja strona gdzie zapewnię Ci super zabawę w fajnym gronie. Bedziesz mógł grać for fun z ludzmi którzy tego własnie oczekują od fify. Z ludźmi którzy nie używają forteli, bugów aby za wszelką cene wygrać.

Ja osobiscie bardzo mało gram rankingów online gdyż wole zagrać ze znajomym i mieć przyjemność...jeśli już gram online z randomem to robie to tylko na manualu i czerpie z gry to co najlepsze.

 

Ochłoń trochę bo będziesz żałował swojej decyzji :)

 

chcesz dam Ci kontakt do dwóch osób które podjęły podobną decyzje i potem (po moich namowach i argumentach) żałowały strasznie...a mi zostało powiedzenie znanej maksymy "a nie mówiłem?"

Odnośnik do komentarza

Jak mnie w(pipi)ia to zaje.bane EA. Obciąłbym im wszystkim jaja. Serio. Granie online mija się z celem. Nie dość, że sama rozgrywka ma masę bugów, to na dodatek są problemy z serwerami wiecznie. Kilkanaście razy dzisiaj zostałem wyje.bany jeszcze z ekranu wyboru drużyn. Do tego kilka disconnectów i komunikat "serwery EA sa niedostepne"... No i te freezy, na które nie zwracałem wcześniej uwagi, bo myślałem, że to lagi, ale zauważyłem, że połączenie mam idealne z kolesiem, a dropy i tak się zdarzają. Dlatego granie online meczów rankingowych nie ma sensu, bo te liczne bugi zbyt często decydują o wyniku, na którym przecież nam zależy. Grając z kumplem się na to nie zwraca uwagi, bo gra się for fun. Kpina to jest naprawdę, bo gra mogła być dobra, a jest tylko średnia imo. Rozważam sprzedaż :/

lepiej sorzedaj niz zrób to co ja xd choc z drugiej strony więcej jak stówe nie łykniesz...

 

pragne by 2Kgames zrobiło piłke ...

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Wyobraź sobie, że gram tylko na manualu i wcale nie jest tak kolorowo jak mówisz. Bugi skutecznie odrzucają mnie od gry. Fajnie się gra jedynie z ludźmi z forum, którym nie zależy aż tak bardzo na wyniku.

 

Problem z serwerami mnie coraz bardziej wkurza. Tak jak Marcin mówi - czasem nawet przy załączaniu gry się wiesza wszystko i trzeba restartować konsolę.

Odnośnik do komentarza

Wyobraź sobie, że gram tylko na manualu i wcale nie jest tak kolorowo jak mówisz. Bugi skutecznie odrzucają mnie od gry. Fajnie się gra jedynie z ludźmi z forum, którym nie zależy aż tak bardzo na wyniku.

 

Problem z serwerami mnie coraz bardziej wkurza. Tak jak Marcin mówi - czasem nawet przy załączaniu gry się wiesza wszystko i trzeba restartować konsolę.

 

to nie graj z randomami żeby sie nie denerwować...graj z samymi znajomymi...lista poszerzy Ci się jak zaczniesz grać na mojej stronie która rusza niebawem. Bedzie gdzie i z kim grać...nie bedziesz potrzebował gry z randomami i denerwowania się na bugi itp.

Bedziesz mógł grać coddziennie chociażby za sprawą innowacyjnego laddera.

 

moja rada...poczekaj i ochłoń...postaram się Tobie umilić i uatrakcyjnić zabawę ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...