Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

bo konsola gra dobrze, nie bedzie ci łatwo na world class a co dopiero na legendary (choc przyznam ze jak sztucznie utrzymuje sie przy piłce to krew mnie zalewała). musisz grac szybko, wymienic kilka piłek z pierwszej by rozmontowac obrone

 

 

pytania

 

1 ustaw graczom, którym chcesz by sie właczali do ataku "strzałke odpowiadajaca za atak" na wysoką a te odpowiadajaca za obrone na niską (jesli chcesz)

 

2 tak, zła pozycja = spadające atrybuty piłkarzy co jest odczuwalne

 

3 tworzysz sobie lige z kumplami, konsola tworzy tabele i wam to wszystko zlicza

 

4 kontrola tempa- musisz nadusic ten klawisz by trzaskac niektóre zwody

 

Dzięki :) Zapomniałem o ustawianiu tych strzałek także dla zawodników obrony i pomocy. Jeszcze odnośnie gry w sieci - nie sprawdzałem dotychczas, ale czy istnieją jakieś rozgrywki rankingowe, w których można wziąć udział z marszu, z przypadkowymi graczami ?

Odnośnik do komentarza

Dzięki :) Zapomniałem o ustawianiu tych strzałek także dla zawodników obrony i pomocy. Jeszcze odnośnie gry w sieci - nie sprawdzałem dotychczas, ale czy istnieją jakieś rozgrywki rankingowe, w których można wziąć udział z marszu, z przypadkowymi graczami ?

Tak. Po prostu wybierz mecz rankingowy ;)

 

E: Z marszu nie.

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Dzięki :) Zapomniałem o ustawianiu tych strzałek także dla zawodników obrony i pomocy. Jeszcze odnośnie gry w sieci - nie sprawdzałem dotychczas, ale czy istnieją jakieś rozgrywki rankingowe, w których można wziąć udział z marszu, z przypadkowymi graczami ?

Tak. Po prostu wybierz mecz rankingowy ;)

 

No dobrze, ale mi chodziło o jakieś turnieje lub ligi rankingowe :)

Odnośnik do komentarza

Taa ten cyborg mode też mnie dobija. Prawie niemożliwe jest wygranie meczu w takich warunkach. Jak konsoli się to włączy to bida straszne. Ile razy miałem że pod koniec meczu przegrywałem a te (pipi)ań.ce tak się przy piłce utrzymywały że głowa mała. <br>A czasem ja gonie przeciwnika żeby piłke odzyskać, no i faktycznie gonie a on truchtem sobie i dobiegam do niego później niż faktycznie powinienem.<br><br>Tak więc gra w menedżerskim może być irytująca. Kiedy oni poprawią to SI? Ja rozumiem że słabsze czy przeciętne zespoły mają co jakiś czas mecz sezonu, ale nie wymieniają 30 podań w jednej akcji! Kiedy poziom world class Milanu będzie wyraźnie inny niż Brescii?<br><br>A te topowe to i tak są przegięte bo TYLKO Barca w najwyższej formie potrafi tak grać.<br>

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

L2 jest bardzo pomocne! zawodnik schodzi "nisko na nogi" , ciezej go kiwnąc

 

a działa to tak , ze dostajesz + 10 (oczywiscie umowna wartosc..ale znaczna) ze cie napadzior "jakos przypadkowo" nie minie (wiecie- gra przelicza wszystko, broniąc z L2 dostaje sie wiecej szans na uderemnienie akcji)

 

warto stosowac ale oczywiscie nie naduzywamy tego

Odnośnik do komentarza

Narzekacie ciągle na SI, a nie próbowaliście różnych sposobów na konsolę kiedy zaczyna się bawić w cyborga? Naprawdę czytając Wasze komentarze byłem mocno zdziwiony. Często gram z konsolą, żeby nabić sobie coinsy i fitness na Ultimate. jest taki spoko turniej na poziomie Legendary z nagrodą 2500 coins - naprawdę niezła rzecz. Rozegrałem już 70 meczów z konsolą i ŻADNEGO nie przegrałem a gram zespołem 3,5*-4* z średnim chemistry.

 

Kiedy SI przegina, po prostu od razu po przejęciu piłki wycofuję ją do bramkarza i czekam aż przeciwnik przesunie wszystkie formacje do przodu. Wtedy wystarczy dojść z piłką do linii środkowej a tam już wystawia się mój napastnik. Najlepiej nie strzelać w sytuacji sam na sam [wiadomo że bramkarz obroni] tylko podać do wybiegającego za obrońców drugiego napastnika. U mnie działa non stop...

 

 

Odnośnik do komentarza

L2 jest bardzo pomocne! zawodnik schodzi "nisko na nogi" , ciezej go kiwnąc

 

a działa to tak , ze dostajesz + 10 (oczywiscie umowna wartosc..ale znaczna) ze cie napadzior "jakos przypadkowo" nie minie (wiecie- gra przelicza wszystko, broniąc z L2 dostaje sie wiecej szans na uderemnienie akcji)

 

warto stosowac ale oczywiscie nie naduzywamy tego

ZAWSZE mając ostatniego obrońcę tego używam. Praktycznie zawsze skrzydłowym obrońcą. Dodatkowo czasem w środku pola się opłaca, nawet próbując odebrać piłkę napastnikiem w obronie przeciwnika to pomaga. L2 jest zaje.biste <ok>

Odnośnik do komentarza

Rozegrałem już 70 meczów z konsolą i ŻADNEGO nie przegrałem a gram zespołem 3,5*-4* z średnim chemistry.

 

 

 

Na Światowej Klasie w jakiejś lidze? Akurat ;):teehee:

tak w ultimate oraz w lidze lechią gdańsk i realem [po jednym sezonie]. Kiedy SI fika stosuję ten sam algorytm wygrywam jedną bramką ale mecz do przodu... zdecydowanie trudniej jest na PC tam dzieją się niestworzone rzeczy...

 

 

Odnośnik do komentarza

Tak kupisz w PSS za 36zł :)

 

jest taki spoko turniej na poziomie Legendary z nagrodą 2500 coins - naprawdę niezła rzecz.

Ten turniej jest na world class i kończy się za 3 dni.

Na legendary najwięcej można wygrać 1750 i wymagany jest zespół 5*.

 

Co do poziomu trudności- UT jest dużo łatwiejszy. W standardowej grze mam już problemy wygrywać na profesional a w UT daję radę nawet na Legendary, przegrywam praktycznie tylko w meczach online.

Odnośnik do komentarza

Dokladnie - zagraj online. Obecnie z 3* druzna pewnie nie wyszedlbys z polowy  :teehee:

Chyba ze trafisz na dzieci, co maja sklad z karty kredytowej.

 

Tak czy siak do UT jest oddzielny temat.

 

w singlu mam wygrane wszystkie turki UT. A online gram i bez przeszkód dochodzę do półfinału Kick Off [raz wygrałem] i finału Regional Trophy, więc nie zrzucajcie wszystkiego na konsolę tylko zacznijcie myśleć podczas gry. Uwielbiam grać z graczami którzy mają jeden-dwa sposoby na przedostanie się pod moje pole karne i widząc że raz im się udało używają tego cały mecz :] szybko można wyłapać takie rzeczy i właściwie się ustawiać. 

 

 

PS. jak ktoś chce to znacie mój GT i zapraszam na sparing

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

 

w singlu mam wygrane wszystkie turki UT. A online gram i bez przeszkód dochodzę do półfinału Kick Off [raz wygrałem] i finału Regional Trophy, więc nie zrzucajcie wszystkiego na konsolę tylko zacznijcie myśleć podczas gry. Uwielbiam grać z graczami którzy mają jeden-dwa sposoby na przedostanie się pod moje pole karne i widząc że raz im się udało używają tego cały mecz :] szybko można wyłapać takie rzeczy i właściwie się ustawiać. 

 

 

 

 

Wiesz to nie chodzi o to że ktoś przegrywa na Światowej Klasie i płacze. Ja lubię wyzwania i lubię gdy gra jest trudna.

Jednak gdy gram przykładowo Liverpoolem i wygrywam na wyjeździe z Chelsea 3:1, a zaraz po tym meczu rozgrywam spotkanie u siebie z West Ham i przegrywam 2:0 to chyba coś jest nie tak. A dokładnie powiem Ci co jest nie tak, owszem mogę mieć słabszy i gorszy mecz ale napastnicy słabszej drużyny robią takie zwody i tak przedzierają się przez moją obronę jak nie potrafili tego Drogba z Anelką.

Chyba troszkę to bez sensu...

Odnośnik do komentarza

Ta gra doprowadza mnie do szewskiej pasji. Podania nie dochodzą jak trzeba, nie to co w PESie. Tam podanie wykonane z przygotowanej pozycji jest mocne i zwykle dochodzi celu. Tutaj sprawdzają się głównie podania wzdłuż linii, natomiast te po skosie na połowie przeciwnika najczęściej są przecinane i wpoprzek boiska opłaca się w zasadzie grac tylko górą. Ciężko jest mi nawet wypracować sobie dogodna pozycję do dośrodkowań, a gdy już jakimś cudem dochodzę do sytuacji sam na sam z bramkarzem, to najczęściej on wszystko łapie. Druga sprawa jest taka, że najłatwiej odebrać komputerowi piłkę klepiąc przypadkowo X, L2, kwadrat. Żeby grać ciałem z zamysłem trzeba znaleźć się odpowiednio blisko zawodnika komputera, a to jest często możliwe dopiero gry komputer jest już w polu karnym. Być może jestem ofiarą przyzwyczajenia do PESa, ale jak na razie w starciu z kompem jestem bezsilny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...