Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Ogralem FIFE od A do Z. Ba - w samym Ultimate Team mam ponad 200 meczy. Ostatnio porownalem po raz pierwszy od dawna asyste z moimi ustawieniami reczne/czesciowe i jestem w szoku, ze az tak asysta pomaga, nie uzywalem jej od 09 i chyba na turnieje sie zaczne przestawiac...

Ba - rozegralem raptem pare meczy i bez kitu nie dziwie sie, ze wszyscy na turniejach wlasnie tak graja. Jedyne, co na pewno sie nie oplaca to asysta dosrodkowan. Wszystkie podania sa zawsze z dupy, do najbardziej nie krytego zawodnika, przez co, zamiast ladnych wrzutek mamy baloniaste kiksy.

 

Rozbawila mnie relacja z MP. Pewnie juz gdzies na poprzednich stronach o tym bylo, ale musze dodac to od siebie. Rozumiem, ze Chelsea jest najsilniejszym skladem w grze, ale niech nikt mi nie mowi, ze koles grajacy Realem Madryt zasluzyl na jakiekolwiek brawa, bo to nie jest ekipa pare klas gorsza. Jedynym ich minusem jest lewy obronca, reszte spokojnie da sie ogarnac, a majac taki napad naprawde mozna z przeciwnikiem zrobic wszystko.

 

Ale widac na MP wszyscy uwazaja, ze 1 Drogba>>>>>>Kaka, Ronaldo, Benzema :teehee:

 

Po prawie 500 meczach stwierdzam, ze nie ma przewagi druzyny grajacej u siebie, co jest mega plusem. Momentum takze nie istnieje, juz 3 * czesciej zdarza mi sie tracic bramke 5 minut po tym jak wyszedlem na prowadzenie, bo nagle moja obrona sie rozjerzdza...

 

Bardzo przydate sa szybkie taktyki, radze sie nimi od czasu do czasu pobawic.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

Po prawie 500 meczach stwierdzam, ze nie ma przewagi druzyny grajacej u siebie, co jest mega plusem. Momentum takze nie istnieje, juz 3 * czesciej zdarza mi sie tracic bramke 5 minut po tym jak wyszedlem na prowadzenie, bo nagle moja obrona sie rozjerzdza...

 

 

 

to jest własnie momentum :confused: ty zawwze to definiowałes jakos dziwnie ("wygrywasz dwa zero i dostajes boosta") a to nie jest poprawna definicja- w kazdym razie nie jedyna, z tego co widziałem przeglądając opinie innych na sieci.

 

ale mi to jakos szczególnie nie przeszkadzało, wolałbym wprawdzie by tego nie było (tudzież mozna by było to wyłaczyc) ale przeciez nien gram zawodowo o kase w fifke wiec pal to licho.

 

ale jest to głupie :potter:

Odnośnik do komentarza

Nie Orson - to Ty nigdy nie wiedziales chyba na czym to polegalo w poprzednich czesciach. W 10tce ,9 chodzilo wlasnie o to, ze jak Ty strzeliles bramke to miales za(pipi)istego boosta. Zaraz leciala 2 bramka, 3cia i po meczu !

Tutaj jest tak, ze mozesz strzelic bramke i dostac 2 w rewanzu w ciagu 15 minut. Wiec na czym wedlug Twojej definicji polega momentum ? osoba przegrywajaca dostaje boosta ? Jezeli tak, to jest jeszcze gorzej niz w latach ubieglych...

 

Bardziej wole sobie tlumaczyc, ze osoba przegrywajaca kombinuje z szybka taktyka, atak, badz ultra ofensywa, a to akurat sie sprawdza wysmienicie w tej odslonie. Od razu widac, jak wszyscy na pozycje wychodza...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

otóż definicja jest uniwersalna: zauwazalny boost dla którejś ze stron. I wcale nie jest tak jak ty piszesz bo włączał sie w różnych momentach. Wnioskuje na podstawie własnych obserwacji oraz wypowiedzi innych. Ale ok, nie ciągnijmy tego, poruszalismy to już wiele razy, kazdy z nas uwaza inaczej

Odnośnik do komentarza

okej, niech bedzie. Na pewno z jednym sie zgadzamy, ze w tej odslonie przynajmniej to az tak nie przeszkadza, bo dobry gracz strzela po prostu 1 brame wiecej, a to, ze jest minimalny random - jak w pilce i dobrze, bo gdyby to wyeliminowali gra stalaby sie strasznie nudna...

 

Grasz jeszcze w UT, czy przestales ?

Odnośnik do komentarza

Nie Orson - to Ty nigdy nie wiedziales chyba na czym to polegalo w poprzednich czesciach. W 10tce ,9 chodzilo wlasnie o to, ze jak Ty strzeliles bramke to miales za(pipi)istego boosta. Zaraz leciala 2 bramka, 3cia i po meczu !

Tutaj jest tak, ze mozesz strzelic bramke i dostac 2 w rewanzu w ciagu 15 minut. Wiec na czym wedlug Twojej definicji polega momentum ? osoba przegrywajaca dostaje boosta ? Jezeli tak, to jest jeszcze gorzej niz w latach ubieglych...

 

Bardziej wole sobie tlumaczyc, ze osoba przegrywajaca kombinuje z szybka taktyka, atak, badz ultra ofensywa, a to akurat sie sprawdza wysmienicie w tej odslonie. Od razu widac, jak wszyscy na pozycje wychodza...

 

Teraz nagle dostrzegasz momentum w FIFA 09 i 10? Jeszcze niedawno krzyczałeś, że nie ma żadnego momentum w tych odsłonach :teehee: Nie dość, że nie jesteś obiektywny to jeszcze mało wiarygodny :turned:

Odnośnik do komentarza

Nie Orson - to Ty nigdy nie wiedziales chyba na czym to polegalo w poprzednich czesciach. W 10tce ,9 chodzilo wlasnie o to, ze jak Ty strzeliles bramke to miales za(pipi)istego boosta. Zaraz leciala 2 bramka, 3cia i po meczu !

Tutaj jest tak, ze mozesz strzelic bramke i dostac 2 w rewanzu w ciagu 15 minut. Wiec na czym wedlug Twojej definicji polega momentum ? osoba przegrywajaca dostaje boosta ? Jezeli tak, to jest jeszcze gorzej niz w latach ubieglych...

 

Bardziej wole sobie tlumaczyc, ze osoba przegrywajaca kombinuje z szybka taktyka, atak, badz ultra ofensywa, a to akurat sie sprawdza wysmienicie w tej odslonie. Od razu widac, jak wszyscy na pozycje wychodza...

 

Teraz nagle dostrzegasz momentum w FIFA 09 i 10? Jeszcze niedawno krzyczałeś, że nie ma żadnego momentum w tych odsłonach :teehee: Nie dość, że nie jesteś obiektywny to jeszcze mało wiarygodny :turned:

Ty za to jestes wciaz przesmieszny!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nie Orson - to Ty nigdy nie wiedziales chyba na czym to polegalo w poprzednich czesciach. W 10tce ,9 chodzilo wlasnie o to, ze jak Ty strzeliles bramke to miales za(pipi)istego boosta. Zaraz leciala 2 bramka, 3cia i po meczu !

Tutaj jest tak, ze mozesz strzelic bramke i dostac 2 w rewanzu w ciagu 15 minut. Wiec na czym wedlug Twojej definicji polega momentum ? osoba przegrywajaca dostaje boosta ? Jezeli tak, to jest jeszcze gorzej niz w latach ubieglych...

 

Bardziej wole sobie tlumaczyc, ze osoba przegrywajaca kombinuje z szybka taktyka, atak, badz ultra ofensywa, a to akurat sie sprawdza wysmienicie w tej odslonie. Od razu widac, jak wszyscy na pozycje wychodza...

 

Teraz nagle dostrzegasz momentum w FIFA 09 i 10? Jeszcze niedawno krzyczałeś, że nie ma żadnego momentum w tych odsłonach :teehee: Nie dość, że nie jesteś obiektywny to jeszcze mało wiarygodny :turned:

Ty za to jestes wciaz przesmieszny!

 

A czym moja prześmieszność według ciebie się objawia? Tym, że niedawno mówiłeś, że żadne momentum w FIFA 09 i 10 nie istnieje, a teraz twierdzisz, że jest? Zdecyduj się.........bo na każdym kroku sobie przeczysz.

Odnośnik do komentarza

Skąd się wzięło określenie 'momentum' ?

zapewne od słowa moment xd

 

a ty figlarz jak sie zapatrujesz na te momentum własnie? dostrzegasz je? jesli tak to w jakich momentach sie to włącza i jak to widzisz wogóle

Odnośnik do komentarza

Lons, jestes smieszny, bo wciaz zaczynasz jakas z dupy polemike. Zal, ze wszystko trzeba Ci pisac 100 razy, jakbys mial autyzm. Nie narzekalem na momentum w 10tce? To wroc do odpowiedniego tematu i przeczytaj moje wypowiedzi jeszcze raz. Ale nie te, ktore ukazay sie tydzien, miesiac po premierze. Nie wracaj do wybranych wypowiedzi, a do tych oceniajacych gre po 6miesiacach grania.Dlaczego sie jaralem WC? Bo wlasnie ta wersja jako pierwsza to ograniczyla, podobnie jak przesadzony random. Wracasz do zdan wyrwanych z kontekstu, polowe wysysasz sobie z palca i negujesz moj obiektywizm. Stary, odpusc sobie juz, bo naprawde robisz sie mega nudny. Moje zdanie jest subiektywne, bo jest moje, a to, ze Tobie ono nie pasi srednio mnie interesuje.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

A czy we wcześniejszych grach z serii, np. Fifie 06, momentum nie było oficjalnym elementem gry ? Pamiętam, że były takie kreski na pasku w trakcie meczu.

Nie było.

 

Były, były... Fifa 2006 albo 2007 jeszcze na PS2. Po kilku dobrych akcjach, albo po bramce wzrastało... hmm... morale zawodników. Kreski były u góry obok nazw drużyn. Jak to dokładnie wyglądało nie pamiętam. Za duży cholesterol :P

 

EDIT: Fifa 2006 i 2007, w googlach można znaleźć odpowiednie screeny.

Edytowane przez KamilW182
Odnośnik do komentarza

Podales raptem 4 osoby na 60, ktore graly z nami w ligach. Moim zdaniem w tym roku FIFA ma jeszcze wiecej zwolennikow, niz w zeszlym. Popatrz na turnieje - Mistrzostwa Polski na PS3, tylko w FIFE - suma nagrod kolo 10 tys zl, Mistrzostwa Swita - FIFA, LiveLeuge na Xboxa 360, w FIFE - suma nagrod 6 tys. Ilosc for, stron internetowych z ligami FIFA takze wieksza. To wszystko przyciaga graczy. Ba tego typu turnieje, to nie scenowe spotkanie 70 graczy raz do roku. W samych eliminacjach MP stanelo bodajrze 4tys osob.

EA od 3 lat w formie zwyzkowej i nawet dobry PES 2011 tego nie zmieni.

 

Niestety PES'a nie kupie - nie mam czasu trenowac dwoch pilek na konsolach, a lubie byc w dana dobry. :teehee:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Panowie o czym wy wogóle prawicie/ sa rózne gusta, kazdy gra w to co lubi...et gusta non disputa :potter:

 

no wlasnie- ten filmik co dał broswer. Wprawdzie Fifa ma nowy silnik ale ten element mógł zostac, choc juz o nim nie jestesmy informowani strzałka...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...