Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Śmiesznie to wszystko brzmi. Znowu chcą nawrzucać nikomu niepotrzebnych pierdół, żeby potem móc się chwalić jacy to oni są super, że tyle nowości dodali w następnej części. Oczywiście najważniejsze niedoróbki pozostaną bez poprawy i gra będzie znowu irytować.

 

Jest to bardzo pesymistyczny scenariusz, ale jednocześnie najbardziej prawdopodobny, niestety...

Odnośnik do komentarza

Przesadzasz, prawda jest taka, ze od 2008r. każda kolejna FIFA byla lepsza FIFA08<Euro 08<09<10<<<<<<FIFA 11, wiec nie rozumiem strachu, ze w 12tce nie zobaczymy zadnych zmian na lepsze...

Gada o (pipi)ach, ale tak samo bylo w 11tce, gdzie zebrala sie masa pesymistow piszac, ze po 2 miesiacach wszyscy beda grali w PES'a, ze stamina nie dziala, ze nie poprawili ping ponga, a prawda jest zupelnie inna :thumbsup:

Ja po 3 latach obcowania z FIFA mimo niektorych bledow jestem jak najbardziej optymistycznie nastawiony na kolejna czesc.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Cześć, odapliłem dzisiaj pierwszy raz fife online z chęcią rozegrania spotkania na manualu i kurcze jak to jest możliwe, że mogę w połowie meczu wejść do ustawień i je skonfigurować? Pytam bo ziom z którym grałem na 100 % miał auto, o co kaman? W opcjach przed meczem zaznaczyłem, że chcę rozegrać mecz towarzyski na manualu.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chcesz pograć 100% uczciwie to graj mecze rankingowe manual. Wtedy konsola automatycznie wymusza sterowanie ręczne.

 

ok, tak zrobię, ale pierw muszę się przestawić z PESa i dlatego chciałem pograć mecze towarzyskie. Konsola narzuca ustawienia.. Hmm - wszystko jest wówczas na manualu, bronienie bramkarzem również? Czy są jakieś opcje połowicznie wspomagane? Pytam bo kurcze rozegrałem dzisiaj może dwa mecze z kolesiami, którzy tak jak ja męczyli się na manualu, a reszta tak częściowo, albo całkowicie na auto ping-pong. Chyba, że doszli do takiej perfekcji i wymienili ponad 90% celnych podań.

Odnośnik do komentarza

Powinien być na dniach, grać będziemy pewnie od razu system pucharowy, nagrody w postaci gier i gadżetów, jak tylko będę wiedział dokładnie co to dam wam znać ;) . Szykuje się cały cykl turniejów, proponuję moderatorowi założyć w ogólę subforum - "turnieje w fifę" bo w obecnej formie nie jest za przejżyście.

Odnośnik do komentarza

heh-a czy to nie Ty tydzien temu pisales w kaciku PES'a , ze FIFA (pipi) Cie interesuje ? :teehee:

 

Akurat opinia kolegi już nie aktualna odnośnie tej gry :teehee: Dawałem jemu max 2 miechy, a wystarczyły 2 dni by powiedział " Dziękuję" :laugh: Zresztą analogiczna sytuacja z moimi innym znajomymi z PSN :biggrin: Pierw podnieta, a potem wiadomość do Lonsa " miałeś rację" :biggrin: Ping pong, pressing, quiterzy,lamerzy i jeden wielki rankingowy casual.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Ojj Lons.. Nie przekręcaj. ;) Faktycznie podziękowałem - gra na manualu jest super, ale czekanie 10 min na przeciwnika, który zagra mecz również na manualu mija się z celem. Na ok. 20/30 meczy może 3 rozegrałem z kolesiem, który nie grał ping pongów. Auto + kiwka - szkoda, wielka szkoda.. Bo potencjał jest ogromny.

 

heh-a czy to nie Ty tydzien temu pisales w kaciku PES'a , ze FIFA (pipi) Cie interesuje ? :teehee:

 

Akurat opinia kolegi już nie aktualna odnośnie tej gry :teehee: Dawałem jemu max 2 miechy, a wystarczyły 2 dni by powiedział " Dziękuję" :laugh: Zresztą analogiczna sytuacja z moimi innym znajomymi z PSN :biggrin: Pierw podnieta, a potem wiadomość do Lonsa " miałeś rację" :biggrin: Ping pong, pressing, quiterzy,lamerzy i jeden wielki rankingowy casual.

Odnośnik do komentarza

To chyba normalne, bo jezeli dopiero zaczynales i byles w rankingu na ostatnim miejscu, to Ci gra losowala noobow do Twojego poziomu, ot co. Zreszta nie istotne - prawda jest taka, ze wystarczy zagrac z kims, kto ogarnia gre, jakas lige zaliczyc z polakami, by docenic ten tytul. Tam nikt nie gra na hura i 100% presingu.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, pewnie masz rację - rozegrałeś dużo spotkań, a ja liczyłem na większy hardkor i trochę się rozczarowałem. Wyrobiłem sobie takie zdanie, a nie inne i w zasadzie tyle. :)

 

To chyba normalne, bo jezeli dopiero zaczynales i byles w rankingu na ostatnim miejscu, to Ci gra losowala noobow do Twojego poziomu, ot co. Zreszta nie istotne - prawda jest taka, ze wystarczy zagrac z kims, kto ogarnia gre, jakas lige zaliczyc z polakami, by docenic ten tytul. Tam nikt nie gra na hura i 100% presingu.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak jest teraz, bo nie grałem już z miesiąc online, ale jak jeszcze siedziałem w temacie, to nie miałem ŻADNEGO problemu ze znalezieniem przeciwnika do gry na full manualu. Wystarczy wybrać niestandardowy mecz i grę na ręcznych ustawieniach, a po 5 minutach ktoś się znajdzie. Oczywiście najlepiej wieczorami. Z takimi ludźmi nie ma pinballu i gry na klepkę. A nawet jak spotkasz to drugie, to wiesz, że to pure skill, a nie głupi schemat gry.

 

 

EDIT: Przed chwilą znalazłem. Jest jeszcze trochę czasu, więc może się uda komuś zapisać :)

 

http://www.lkslodz.pl/pilka,fan-zone,lks-ps3-konfrontacje

Edytowane przez Figlarz
Odnośnik do komentarza

Macie jakiś skuteczny sposób na uciekinierów z meczu ? zaczyna mnie to wqrwiać i to ostro . Jak typ wygrywa ze mną to jest OK ale jak dostenie 2 szybkie bramki to przed 90 minutą wychodzi. Dzisiaj tylko 4 takich gagatków miałem w tym 3 pod rząd :verymad: odechciewa się grac poprostu :(

 

To norma w FIFA.............Easye a na twoje zarzuty w stosunku do mnie jakie osoby grają FIFA powinieneś mimo wszystko mieć pewień dystans bo inni piszą o quiterach i ping pongowcach a ja po prostu nazywam to LAMERSTWO. :teehee:

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Ziom Ty jesteś fanboyem PESa? ;) Fifa na manualu jest super, gdybym miał z kim grać to pewnie bym jej nie sprzedał (5/10 minut czekania na przeciwnika? To chyba żart.. :( w PES czekam do 1 minuty!). Trzymam kicuki za 2012 i czekam na czasy w których będziemy mieli dwie świetne kopanki na rynku i oby były różne od siebie.

 

Macie jakiś skuteczny sposób na uciekinierów z meczu ? zaczyna mnie to wqrwiać i to ostro . Jak typ wygrywa ze mną to jest OK ale jak dostenie 2 szybkie bramki to przed 90 minutą wychodzi. Dzisiaj tylko 4 takich gagatków miałem w tym 3 pod rząd :verymad: odechciewa się grac poprostu :(

 

To norma w FIFA.............Easye a na twoje zarzuty w stosunku do mnie jakie osoby grają FIFA powinieneś mimo wszystko mieć pewień dystans :teehee:

Edytowane przez hellofriend
Odnośnik do komentarza

Helofriend ale skad ty wiesz czy dana osoba gra na manualu czy z asystą? Grałem z takim figlarzem czy Błażejem „gmochem” i obaj grali na full manualu jednak podawali strasznie celnie, pewnie powiedziałbys ze grali na asyście… niektórzy grali w te gre lata to i potrafią duzoooo.

 

A był… tu tez taki kolo jak makgajwer. Typ był z(pipi).any hehe ale na manualu (o którym napisał BIBLIE) grał nieziemsko, robił takie zwody jakby to było dziecinnie proste a i celność podan miał zabójcza. A grał na manualu, zapewniam (niektórzy go pamiętają hehe)

 

Poza tym dla chcącego nic trudnego- wystarczyło napisac posta w dziale „szukam sparingpartnera” , ze chcesz pograc na manualu- dostałbys sporo zaproszen, mógłbys tez poczytac temat i sam wybrac kilkunastu ludzi, którzy dali ‘ogłoszenie”. Miałbys zaje.bana friendliste od osób do fifki na manualu, nie musiałbys czekac……

Odnośnik do komentarza

Po tym, że w pierwszej połowie jest wyrównana walka, podania są takie naturalne - nie wszystkie dochodzą na milimetry, strzały chybione itd.. A tu nagle w 70 minucie (z prawdziwego zdarzenia) koles daje pauze i potem jedzie szybkie, dokładne podania - gol 1:1, ciśnie jak cholera, szybkie podania i cholernie dokładne strzały - każdy w światło bramki i cyk 2:1.. Przez to, że nie chciało mi się czekać 5/10 min aż znajdzie mi ziomka przy ustawianiach manual, dawałem dowolne i raczej grałem przeciwko auto/lamerom. Pisałem do Ciebie i różnie odpisywałeś/nie miałeś czasu. Czekam na F12 - zobaczymy co urodzi EA. :)

 

Helofriend ale skad ty wiesz czy dana osoba gra na manualu czy z asystą? Grałem z takim figlarzem czy Błażejem „gmochem” i obaj grali na full manualu jednak podawali strasznie celnie, pewnie powiedziałbys ze grali na asyście… niektórzy grali w te gre lata to i potrafią duzoooo.

 

A był… tu tez taki kolo jak makgajwer. Typ był z(pipi).any hehe ale na manualu (o którym napisał BIBLIE) grał nieziemsko, robił takie zwody jakby to było dziecinnie proste a i celność podan miał zabójcza. A grał na manualu, zapewniam (niektórzy go pamiętają hehe)

 

Poza tym dla chcącego nic trudnego- wystarczyło napisac posta w dziale „szukam sparingpartnera” , ze chcesz pograc na manualu- dostałbys sporo zaproszen, mógłbys tez poczytac temat i sam wybrac kilkunastu ludzi, którzy dali ‘ogłoszenie”. Miałbys zaje.bana friendliste od osób do fifki na manualu, nie musiałbys czekac……

Odnośnik do komentarza

Ziom Ty jesteś fanboyem PESa? ;) Fifa na manualu jest super, gdybym miał z kim grać to pewnie bym jej nie sprzedał (5/10 minut czekania na przeciwnika? To chyba żart.. :( w PES czekam do 1 minuty!). Trzymam kicuki za 2012 i czekam na czasy w których będziemy mieli dwie świetne kopanki na rynku i oby były różne od siebie.

 

Macie jakiś skuteczny sposób na uciekinierów z meczu ? zaczyna mnie to wqrwiać i to ostro . Jak typ wygrywa ze mną to jest OK ale jak dostenie 2 szybkie bramki to przed 90 minutą wychodzi. Dzisiaj tylko 4 takich gagatków miałem w tym 3 pod rząd :verymad: odechciewa się grac poprostu :(

 

To norma w FIFA.............Easye a na twoje zarzuty w stosunku do mnie jakie osoby grają FIFA powinieneś mimo wszystko mieć pewień dystans :teehee:

 

Słuchaj jeżeli powodem sprzedania przez ciebie FIFA jest to, że nie masz z kim grac to bardzo dziwne. Wystarczy poszukać serwisów FIFA a jest ich masa. W czym masz problem? Jest pełno graczy co grają na manualu tylko trzeba poszukać. Piszesz wiecznie manual super manual super to szukaj graczy pod niego. Chyba, że głównie grasz tylko dla rankingu jak w PES i Barcą to fakt możesz mieć problem. Ja kiedy grałem w FIFA miałem mnóstwo znajomych. Coś kręcisz... Jak ci się FIFA podoba to w nią graj a nie kręcisz o braku ludzi etc. Jak się chce to się znajdzie. Ja przynajmniej nie miałem problemu ze znalezieniem znajomych kiedy grałem w 09 :teehee: Jak usłyszałem od ciebie, że nie lubisz grać słabymi teamami a tylko TOP to rzeczywiście będziesz miał problem ze znalezieniem normalnych ludzi do grania.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...