Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Cos takiego jak Master Leuge w PESie - online. Dostajesz slaba druzyne grasz w turniejach online, wygrywasz kase, kupujesz zawodnikow, wymieniasz z innymi graczami, trenerow, stadiony itp. Wszystko zrobione za pomoca kart, ale wciaga niemilosiernie.

Na dodatek wszystkim mozesz zarzadzac przez strone www i zarabiac nie grajac meczy.

 

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/app#3iyL54Eqbaej1

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Jest do tego oddzielny temat. Fakt, ze brakuje dobrego samouczka i nowicusze moga sie zaciac, ale glownie trzeba pamietac, ze rezerwy sa wazne, chyba ze masz kase na wyleczenie kontuzji i kontrakty, bez ktorych w pewnym momencie nie bedziesz mogl wystawic zawodnika.

 

Co do meczy - tak jak pisze Orson, w turniejach masz dokladnie napisane, jakie sa wymagania graczy.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dziś zauważyłem ponownie coś co zawsze denerwowało mnie w Fifie, także 10 lat temu. Najłatwiej zdobyć bramkę po szczęśliwym odebraniu piłki w środku pola, gdy zostaje się sam na sam z bramkarzem lub na czystą pozycję wychodzi któryś z napastników i można mu podać piłkę na wybieg. Mozolne konstruowanie akcji na dłuższą metę nie jest skuteczne, już lepiej sprawdza się pałowanie do przodu i "a nuż się uda". W PESie można było pykać z powodzeniem nawet w polu karnym przeciwnika. Może to mało realistyczne, ale służyło rozgrywce.

Odnośnik do komentarza

Jak sam piszesz- to akurat realizm w 100 %. .wiadomo, ze głupia strata w srodku pola, w momencie gdy boczni podchodza pode akcje konczy sie mordercza kontra.

 

wcale njednak nie jest to przesadzone...chyba, ze za duzo tracisz piłek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o grę w obronie to szczególnie nie narzekam. Powodzenie obrony jest wypadkową ustawienia, przełączania zawodników i timingu. W ataku zaś, tak jak napisałem, opłaca się iść do przodu na hura lub liczyć na fuksowne przejęcie piłki na połowie przeciwnika. Oglądałem ostatnio na Polygamii materiał z meczu jakichś mistrzostw w Fifę 11 - Chelsea vs Chelsea. Indywidualnych tricków ze świecą tam szukać, gracze walili na pałę do przodu szukając luki w obronie.

Odnośnik do komentarza

Musieliby pozyskac licencje...w dizisiejszych czasach gracze sa zbyt rozkapryszeni i nie łykną piki bez otoczki (mówie o masach)

 

w sumie sie dziwie...sa tylko dwie gry piłkarskie , konkurencja jest mala , powinien wejsc w te pole ktos trzeci

Odnośnik do komentarza

Wątpię, żeby 2K próbowało wyskoczyć z nową piłeczką, kiedy Gracze podzieleni są na pesowców i fifowców. Ciężko im będzie cokolwiek zarobić. Po pierwsze - licencje. Zapewne skończyłoby się to na licencjach podobnych jak w PESie, czyli West Londony itd. Kupę kasy trza w to włożyć. Po drugie - to o czym już pisałem - każdy już w jakąś tam piłeczkę gra i jest w jakiś sposób przywiązany. Po trzecie - musieliby włożyć KUPĘ kasy w interes, który ani trochę nie jest pewny. Zatrudnienie nowych ludzi, mozolne wprowadzanie nowej marki na rynek i marketing z tym związany. Naprawdę szanse na ujrzenie nowej piłeczki, od 2K Games są bardzo małe.

 

 

 

On topic:

 

Co do obrony, to WKUR.WIA mnie wręcz moment, kiedy wybijam piątkę bramkarzem i na środku przegrywam główkę, piłka idzie na 30 metr od mojej bramki, gdzie stoi napastnik przeciwnika, a moi obrońcy są nie wiadomo gdzie. Mamy sam na sam i często gol. Dodam, że w meczu zdarza mi się tak 3-4 razy. Serio nie wiem co jest grane, bo próbowałem ustawiać na różne sposoby defensywę (włącznie z 5 obrońcami), ale zawsze tak samo uciekają i jest 1on1. Jakieś porady?

Odnośnik do komentarza
Gość Kazuma

On topic:

 

Co do obrony, to WKUR.WIA mnie wręcz moment, kiedy wybijam piątkę bramkarzem i na środku przegrywam główkę, piłka idzie na 30 metr od mojej bramki, gdzie stoi napastnik przeciwnika, a moi obrońcy są nie wiadomo gdzie. Mamy sam na sam i często gol. Dodam, że w meczu zdarza mi się tak 3-4 razy. Serio nie wiem co jest grane, bo próbowałem ustawiać na różne sposoby defensywę (włącznie z 5 obrońcami), ale zawsze tak samo uciekają i jest 1on1. Jakieś porady?

 

Nie wybijaj piątek do przodu, tylko na któreś skrzydło :P

Odnośnik do komentarza

On topic:

 

Co do obrony, to WKUR.WIA mnie wręcz moment, kiedy wybijam piątkę bramkarzem i na środku przegrywam główkę, piłka idzie na 30 metr od mojej bramki, gdzie stoi napastnik przeciwnika, a moi obrońcy są nie wiadomo gdzie. Mamy sam na sam i często gol. Dodam, że w meczu zdarza mi się tak 3-4 razy. Serio nie wiem co jest grane, bo próbowałem ustawiać na różne sposoby defensywę (włącznie z 5 obrońcami), ale zawsze tak samo uciekają i jest 1on1. Jakieś porady?

 

Nie wybijaj piątek do przodu, tylko na któreś skrzydło :P

 

Albo w ogole nie wybijaj tylko podawaj do obroncy :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...