Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Zawiesza się komuś mecz na 2-3 sekundy raz na kilka/kilkanaście meczy (X360) po czy wraca do normalności - na grze granej z dysku? Bo się zastanawiam czy to problem fify (tak jak z zawieszaniem się w menu kariery) czy czas odesłać xboxa do serwisu

raczej fify

Odnośnik do komentarza

Ja zagrałem w 2 turniejach bodajże w fife11 i wiecej mi sie nie chce. Tempo szybkie, ping pong był, pressing. Nie wiem z kim Easye grasz w tych ligach ale chyba poziom tam najwyzszy nie jest. Chyba ze grasz dla czystej przyjemnosci na polmanualnych ustawieniach, to wtedy jestem w stanie zrozumiec.

Ja ostatnio obijam sie na turniejach w Warszawie-ostatnie 2 wygrane, szkoda tylko, ze nagrody slabiutkie, poza tym - tak jak piszesz, gram dla przyjemnosci, codziennie 20 znajomych w profilu ma 'FIFA online', w rankingach ping ponga nie przeszkoczysz, bo najlepsze druzyny tak graja w rzeczywistosci - wystarczy zobaczyc statystyki najlepszych druzyn, wiec co sie dziwic, ze koles grajac Barca wymienia podania z predkoscia swiatla i wszytskie dochodza do celu, skoro w rzeczywistosci kazdy niemalze ich mecz tak wyglada...

Turnieje online - takie, gdzie nie mozesz sam ustawiac customowych formacji, od razu gra wyglada inaczej. Zreszta, jak widze kolesia grajacego non stop klepa, to sam staram sie nie dac mu dochodzic do pilki i nawet jak z przodu nic sie nie dzieje, pograc tylem, pozniej w statystykach jest 70 do 30tu, koles traci bramke od razu wychodzi ze spotkania.

 

Ciekaw dlatego jestem tego turnieju: http://liveleague.pl/turniej/fifa-11/

404 osoby zapisane, wiec bedzie mozna sprawdzic poziom graczy, styl gry w Polsce - moze nawet bede nagrywal swoje mecze, by tutaj pozniej wrzucic.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Mam prawie 100 rozegranych spotkań rankingowych no i niestety pierszy zachwyt nową fifką prysną bo gra jest niemal że nie grywalna w sieci . zdecydowanie gorzej niż w F10 .

 

Pomijam już uciekinierów bo jest to nagminne i jak typ przegrywa to wychodzi z meczu w 90 min .

Od paru dni nie mogę nic wygrać , nawet pomimo tego ze w każdym meczu mam przewagę w posiadaniu piłki w granicach 60% oddaję 8-10 strzałów nawet jak coś wpadnie i np prowadzę 2-0 do 80min to później następuje apokalipsa .... dostaję 2/3 bramki dosłownie z kapelusza ( strzał z połowy boiska , z zerowego kona na lini koncowej poiska itp)

Nie wiem o co chodzi ale jest to mega frustrujące bo przeciwnik dostaje takiego powera jak by dopiero co zaczął mecz .

W ost. 10 spotkaniach straciłem wszystkie bramki w 85-90 min ..... ,a miałem taki mecz gdzie typ grając chelsea wcisną mi 3 bramki w 90 minucie ze środka boiska !!!1 ja się pytam o co tu chodzi ?

 

P.S. można z live jakoś zapisać powtórkę .. chyba nie ?

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Oficialna notka o turnieju w liverpoolu :

 

 

Już w najbliższą środę, 2 lutego 2011 roku, o godzinie 20.00, we wrocławskim klubie Liverpool (ul.Świdnicka 30, podziemia domu handlowego Podwale) rusza kolejny turniej Fifa 11. Szykujcie się zatem na świetną imprezę w niepowtarzalnej, klubowej atmosferze!

Rozgrywki prowadzone będą w systemie pucharowym, na dwóch stanowiskach (w tym na 70 calowym telebimie!). Gramy wyłącznie reprezentacjami narodowymi. Czas meczu, zależny będzie od ilości uczestników. Trzech najlepszych graczy nagrodzimy następującymi "fantami":

 

I miejsce: gra Medal of Honor (PC), koszulka, piłka, browarek (tylko dla osoby pełnoletniej)

II miejsce: gra Mass Effect 2 (PC), koszulka, piłka, browarek (tylko dla osoby pełnoletniej)

III miejsce: koszulka, browarek (tylko dla osoby pełnoletniej)

 

Zapisy na turniej w klubie od godziny 19.00. Zamknięcie listy o godzinie 20.00.

 

Imprezę organizują dla Was: gramitacja.pl, klub Liverpool, ppe.pl oraz nieoceniony Zajman!

 

Nagrody ufundowali: sklep grabiezca.pl, klub Liverpool

Odnośnik do komentarza

niedługo wybije okrągła 100 strona tematu, więc może przydałoby się jakieś podsumowanie? Dobra przyznaję, to tylko wymówka do jednego spostrzeżenia: ciągle co jakiś czas mamy pojedynek na riposty między dwoma [zwykle] pseudoforumowiczami... Mój apel: Adminie! Kasuj w zarodku takie wymiany zdań, bo do niczego nie prowadzą, a jak ktoś nie czytał tematu przez kilka dni [np. ja] musi poświęcić pół godziny na przebijanie się przez ten syf.

 

PS. Gra jaka jest każdy widzi, a ja nie mam żadnego problemu z boostem, ping pongiem czy chj wie czym..... bo wynajmujemy na studiach mieszkanie z kolegą i gramy wyłącznie przeciwko sobie - NIE MA lepszej gry na dwóch od FIFY ^^

Odnośnik do komentarza

Ta gra mnie coraz bardziej przeraza jeśli chodzi o multi , kolejny raz miałem mecz w którym to prowadzę 3-0 do 80min 60% posiadania piłki i cisnę na bramkę typa z każdej strony .... 80min i dostaje 4 bramki z kapelusza ..... rzut wolny na ŚRODKU BOISKA !!! koleś strzela i piłeczka w lini prostej leci do bramki . Gol numer dwa to podanie z pod pola karnego na dobieg i koleś z szybkością błyskawicy odstawia 4 moich obrońców chelsea londyn .... LOL.

Nie mam pytań ale naprawdę niektóre mecze są mega dziwne , typ przez 80-90 mn nie potrafi oddać strzału na bramkę ,a nagle w 10 min strzela 4 gole z jednego podania lub ogromnych odległości .....

Odnośnik do komentarza

stary- nie wiem, jaki poziom prezentujesz, ale pisanie, ze ktokolwiek Ci wali 4 bramy miedzy 80, a 90ta minuta meczu i jest to wina gry troche mnie smieszy...

Rozumiem random, rozumiem ze czasami nie mozna wygrac, chocbys stawal na glowie, ale moze po prostu naucz sie w koncu grac w obronie :potter: , bo ani ja, ani moi znajomi az takich problemow z gra nie maja...

Odnośnik do komentarza

WIesz tu nie chodzi o mój poziom tylko o sposób tracenia bramek .Jakim cudem koleś nagina swoimi grajkami na maxa przez cały mecz w 50 minucie meczy ich stamna jest już na czerwonej kresce ,a tu w 80/90 min bach znowy full power i bramki z połowy boiska gdzie piłka leci w idealnej lini prostej .Nie wspomne już o zdobywaniu goli ze spalonych kilku metrowych ... ale to i sam wykorzystuje :).

jak by nie było 11 gorsza w sieci od 10 i to sporo .

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

a moim zdaniem nie. W 10tce znacznie czesciej zdarzylo mi sie przegrac wygrany mecz od poczatku, bo trafialem 4 razy w slupek i 6 razy cm od bramki. Random w 11tce jest znacznie mniejszy i dlatego latwiej tutaj doprowadzic do zwyciestwa, gdy grasz lepiej.

Wiem, ze czasami padaja bramy z dupy, ze po bramce obrona sie potrafi rozejsc, ze przeciwnik dajac strzalke 'ultraofensywa' potrafi zamknac nas w polu karnym na dobre 20 minut, ale nie popadajmy ze skrajnosci w skrajnosc - ze przez gre przegrywamy non stop mecze. Jakos czolowka w Polsce w statystykach ma malo porazek, wiec jednak mozna grac skutecznie.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

(pipi)enie o szopenie. Powszechnie wiadome jest, ze gra wyprawia cuda, ktore nie powinny miec miejsca. Nie powinno byc zadnej pseudo ingerencji w statystyki/mechanike podczas meczu. Kazdy szcza na to, jaka mentalnosc maja wirtualni zawodnicy. Tu gramy MY i MY powinnismy decydowac, czy nam sie chce walczyc do konca czy nie. PES 6 nie mial czegos takiego, dzieki czemu w gre mozna bylo ciupać pare lat, a nie 3 miesiące. Proste jak drut

Odnośnik do komentarza

Jest możliwość sprawdzenia czy kod na Ea online pass jest wykorzystany?

 

edit.

 

Mam to okno do wpisana tego kodu, i czy jak zrobię gotowe to kod zostanie przyjęty automatycznie czy jeszcze będzie jedno okno z potwierdzeniem? - wersja na xboksa.

Edytowane przez sosnaa
Odnośnik do komentarza

Siemka gram w tą fifkę dość długo a jednej rzeczy nie ogarniam. Jak strzelać mocne rzuty wolne na murkiem? Obok umiem bez problemu wsadzić piłkę do bramki ale nad murkiem nie umiem. Wytłumaczy mi ktoś jak strzelać?

Trzymasz po prostu strzałkę do przodu i piłka robi takiego banana/rogala/spadającego liścia w powietrzu. Nie każdy zawodnik potrafi tak ładnie kopnąć, więc trzeba wybierać do strzału tych z dobrymi statsami do FK.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...