Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

Może będzie wyglądał lepiej, jak pojawi się w lepszej jakości, chociaż wyrwanie chyba żołądka wygląda nawet fajnie.

 

Jeśli chodzi o design Reptile'a, to jak dla mnie najlepszy był w Shaolin Monks. W tym nowym ma jakiś śmieszny ryj.

 

http://www.myfreewallpapers.net/games/pages/mortal-kombat-shaolin-monks-reptile.shtml

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie do końca o nowym Mortalu ale znowu wraca temat remake-ów.

 

http://www.joystiq.c...ed-by-gamestop/ Mortal Kombat: HD Arcade Kollection listed by GameStop

 

Tym razem Gamestop.

 

Kolejna tego samego typu plotka. Kurdee coś musi być na rzeczy skoro MK HD Collection pojawił się już na listach także innych sklepów. Tutaj na dodadek mamy datę wydania i to na 16 listopada :o

 

Ja ogólnie byłbym bardzo zadowolony jakby ta kolekcja pojawiła się za 2 miechy ;)

Odnośnik do komentarza

mimo że ten mortal zapowiada sie o wiele fajniej niż porpzednie odsłony to jednak nadal mam niesmak po tym co sie dzieje z ta serią, i pakowanie do niej mojego ulubionego bohatera ten niesmak powieksza..

co prawda niby brutalnosc kratosa pasuje do gry.. ale z drugiej strony GOW to fajna dynamiczna jatka , a mortal to zupelnie inny styl, dretwe ciosy (ktore kiedys wynikały z mozliwosci aktorow)

przypomnijcie sobie kratosa w soul calibur, tam jego ciosy i styl walki calkiem niezle pasowaly, ale to tak wielka roznica, jakby do MK wsadzac postyacie z tekkena, DMC itp

 

mortal to brutalna i klimatyczna gra ale jednak system i styl walki są dosyc dretwe jak na dziejsze standardy, i ten mortal wracajac do korzeni troche tej dretwoty tez ma , a kratos to przeciwienstwo drętwoty, to dynamika i plastycznosc zachowania

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Skoro Kratos miałby być w MK na PS3 to jestem ciekaw co dostanie XO.

 

Master Chiefa!? :turned:

 

Edit: http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/09/27/mortal-kombat-splinter-cell-prince-of-persia-remakes-incoming.aspx

 

Fotka Mk2 HD fajnie ale wolałbym tamten całkowity remasteing to by był remake ale to był chyba fake.

No ale tak czy siak jednak to prawda wychodzi MK: AK i to podobno już 18 listopada.

 

Ten obiecany wywiad z Boonem w Extremie jest aż na pół strony i w sumie niczego nowego się nie dowiadujemy ;/.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...