Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

to chyba bedzie pierwsza bijatyka gdzie trzeba bedzie dokupwoac postaci co nie?

 

capcom dał "tylko" kosmicznie drogie stroje , do tekkena6 chyba nic nie bylo nawet

 

kurde co to za czasy zeby kupwac polowe gry za 200zł a druga polowe trzeba sobie dokupić po kawałku ;/

 

DLC naprawde stają sie synonimem ruchania w dupe :/

 

kiedyś to było "ooo super dojdzie NOWY bajer" a teraz coraz wiecej przypadków gdzie ma sie nieodparte wrażenie że to nie jest nowy bajer tylko specjalne wycięty bajer :/

sory za offtop ale tak jak w RDR - ma wyjść kilka drogich DLC, tylko jedno z nich wydaje sie dawać rzeczywiscie coś nowego, coś od czapy, odskocznie, wątek poboczny itp, misje z zombiakami, to coś w sam raz do DLC, bo jest nierealne i nie pasuje do reszty gry wiec gdyby było w niej od poczatku dawalo by dziwny efekt, ale własnie jako dlc i odskocznia od realizmu na rzecz zombiaków jest w sam raz, ale niestety pozostałe dlc to jawne ruchanie, i odblokowywanie rzeczy które powinny być od samego początku, a wręcz są od początku (w koncu nowe mapy to poprostu część singlowej mapy, one istnieją caly czas, tylko dodali do nich brakujacy tryb, nie musieli tworzyć nowego kawałka świata itp)

Odnośnik do komentarza

Pewnie niektóre postacie do kupienie znajdą się z grą na płycie. Będzie też trochę ściągania. Trzeba będzie mieć aktualny skład na dysku, żeby zagrać po sieci z osobami, które akurat daną postać dokupiły. Nawet jeśli my nie będziemy mieli do niej dostępu. Na pewno tak będzie bo to jest świetny sposób na zarobienie kasy. Nie zdziwiłbym się gdyby wypuszczali 2 nowe postacie w miesiącu. Fajnie jakby chociaż areny były darmowe.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Już na ppe dawno był ten news ale jak dla mnie fail jeżeli ma wyjść coś takiego. Już był MK vs. DC i wyszła hu.jnia do potęgi.

 

http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/08/22/mortal-kombat-vs-street-fighter-a-possibility.aspx Mortal Kombat vs. Street Fighter A Possibility?

MK to MK i bez mieszania proszę tej serii. Zresztą wszystko na to wskazuje, że po tylu LATACH dostaniemy konkret MK to po co od razu niszczyć ten wizerunek.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Już na ppe dawno był ten news ale jak dla mnie fail jeżeli ma wyjść coś takiego. Już był MK vs. DC i wyszła hu.jnia do potęgi.

 

http://gameinformer....ossibility.aspx Mortal Kombat vs. Street Fighter A Possibility?

MK to MK i bez mieszania proszę tej serii. Zresztą wszystko na to wskazuje, że po tylu LATACH dostaniemy konkret MK to po co od razu niszczyć ten wizerunek.

 

Dokładnie po co niszczyć? Na PPE jeden koleś mnie mocno rozbawił, który napisał, że MK VS DC Universe to jedna z najmroczniejszych odsłon Mortala :lol: Nie ma to jak Fatality Batmana, w którym nietoperze zabierają przeciwnika w powietrze i na tym się kończy :D

Odnośnik do komentarza

Już na ppe dawno był ten news ale jak dla mnie fail jeżeli ma wyjść coś takiego. Już był MK vs. DC i wyszła hu.jnia do potęgi.

 

http://gameinformer....ossibility.aspx Mortal Kombat vs. Street Fighter A Possibility?

MK to MK i bez mieszania proszę tej serii. Zresztą wszystko na to wskazuje, że po tylu LATACH dostaniemy konkret MK to po co od razu niszczyć ten wizerunek.

 

Dokładnie po co niszczyć? Na PPE jeden koleś mnie mocno rozbawił, który napisał, że MK VS DC Universe to jedna z najmroczniejszych odsłon Mortala :lol: Nie ma to jak Fatality Batmana, w którym nietoperze zabierają przeciwnika w powietrze i na tym się kończy :D

 

Taaaaa haha czytałem ten komentarz to ktoś Zwyrolowi to odpisał ;].

.....gusta i guściki jak to mówili Majowie :whistling:

Odnośnik do komentarza

A ja tam równie dobrze bawiłem się przy Trilogy i UMK3 co przy jedynce i dwójce w sumie czwórka też mi się podobała choć najmniej.

To co po czwórce wychodziło - rzygi choć w ostatnią część już nie grałem Armageddon czy tam Shaolin Monks nie pamiętam która to.

 

No i jeszcze Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero haha też dawał radę ale to inna bajka.

 

Poza tym gdyby nie trójka/Trilogy to nie było wieluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ciekawych postaci.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

W Trilogy właśnie część postaci jak np Jax, Liu Kang, czy Kung Lao dostali debilne fatale z MK3. Może ta część wprowadziła kilka dobrych postaci (Night Wolf, Kabal, w UMK3 Ermac, Sektor, Cyrax itd) ale brutalność poleciała na ryj.

 

Dla porównania:

 

Jax z MK2

 

http://www.youtube.com/watch?v=XOl15TdGEjk&feature=search

 

Jax z MK 3

 

http://www.youtube.com/watch?v=RgZro2DgZ2w&feature=related

 

 

Co do pozostałych MK to w sumie się zgadzam że były słabe (nie licząc Shaolin Monks), ale Deception przynajmniej przy fatalach trzymał wysoki poziom.

Odnośnik do komentarza

Taaa, a najlepiej wygląda rozczłonkowana postać.

MK 2 jest w tym temacie bezkonkurencyjne. :]

 

Może nowy Mortal da radę wyrównać... Oby, oby. Ja bardzo wierzę w nową odsłonę MK ;]

 

Ja tam na tyle wierzę w nowego MK, że liczę już nawet nie tyle na w końcu powrót na właściwe tory co na najlepszego MK w historii ;].

 

A tam, że Mk3/Trilogy był trochę mnie brutalny (racja) wtedy na tamte czasy kompletnie mi to nie przeszkadzało.

Bo wszystkim innym nadrabiał może mniej w niego grałem niż w dwójkę ale ... nie ośmielam nic mu się wytykać ;].

 

W sumie żadnej części do czwórki nic nie wytykam za bardzo zajarany wtedy nimi byłem, żeby zwrócić uwagę na mniejszą brutalność heh.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Taaa, a najlepiej wygląda rozczłonkowana postać.

MK 2 jest w tym temacie bezkonkurencyjne. :]

 

Może nowy Mortal da radę wyrównać... Oby, oby. Ja bardzo wierzę w nową odsłonę MK ;]

 

 

Ja też wierzę, że to będzie najlepszy MK od czasów drugiej części, czy przebije dwójkę, to nie mam pojęcia. Raczej na pewno będzie brutalniejszy i o to chodzi.

 

Nowe info i wywiad.

 

http://mortal-kombat.prv.pl/

 

Gameinformer przeprowadził wywiad z Boonem i ten potwierdził, że w grze pojawi się Babality i Toasty.

 

Szkoda, że to jednak nie friendship, babality było beznadziejne i u każdego takie samo, natomiast friendship był bardziej różnorodny (autograf Cage'a, czy Scorpion wyciągający swoją miniaturową wersję).

 

http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/08/27/a-konversation-with-mortal-kombat-s-ed-boon.aspx

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

Friendshipy były zaje.biste a już zamiast babality wolałbym animality.

A tak w ogóle bo umknęło mi to, będą po 2 fatale na fightera?

 

Wczoraj na allegra miał być wywiad z Boonem z GC; zajarany czekam co nowego powie.....

No i był wywiad składający się z dwóch pytań w tym jedno odnośnie nowego MK :turned:

 

Czy Mortal wraca do korzeni...nie ma co pewnie go zaskoczyli go ;p.

Odpowiedział, że tak wraca do trzech pierwszych części..... a to szok :turned:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Do trójki niech nie wraca, a przynajmniej nie poziomem brutalności. :]

 

Mają być po 2 fatality, w tym jeszcze stage fatality (np na arenie Dead Pool wrzucenie do kwasu) i babality.

 

Szkoda, że nie będzie brutality, bo przydałoby się takie zniszczenie wroga w amoku.

 

Co do animality to jak bablity, większość była beznadziejna i na jedno kopyto, postać zamienia się w niedźwiedzia i gryzie ofiarę, zamienia się w lwa i to samo. Dno.

Odnośnik do komentarza

No dla mnie animality nigdy nie pasowało do MK, zamiana w zwierzę? No kurwa, czekać tylko na zamianę w robota, w samochód, albo pokemona.

 

Właśnie, jeszcze było Hara-Kiri, czyli samobójstwa, ot tak by nie dać przeciwnikowi satysfakcji z wykończenia. Niektóre były kozackie, jak skręcenie sobie karku przez Scorpiona, czy Sub-Zero który zamraża się, a potem przewraca rozsypując na kawałeczki.

 

To chyba najbardziej by mi pasowało w MK, no ale będą beznadziejne babality.

Odnośnik do komentarza

Liu-Kang - smok, Reptile = jaszczur, Nightwolf - wilk i bez Animality "byli" zwierzętami lub coś mieli z nimi wspólnego.

 

Mi tam wszystko pasowało co było w trylogii Mortala włącznie z Animality i Friendshipami (też pasowały do Mortala jak pokemony, roboty i samochody :turned: ) oprócz wspomnianych Babality te były na jedno kopyto i nudne.

 

A w której części były Hara-Kiri :blink: ? Brzmią fajnie ale pierwszy raz o nich słyszę.

 

PS. Skoro nawet w tych ostatnich gów.nianych częściach nie było zamiany w roboty, pokemony itd. to na pewno już to nie grozi serii ;p.

A Animality były w części wchodzącej do kultowej ;p.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

O cholera rzeczywiście fajne, nooo pasowałoby oj tak ;].

 

Btw CO ZA POSTACIE? Ja połowy nie znam; Kobra wtf.

 

Ejj ja nawet nie nie wiem w które części grałem po MK4. Pamiętasz po kolei jakie wychodziły na PS2 aż do PS3/XO Dc Universe?

Która to była część co było pełno trumien i tam bonusy się odkrywało?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...