Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie więc niech podadzą full listę a nie zabawy w kotka i myszkę. I niech zapowiedzą podstawowych zawodników Baraka, Goro, Shang Tsunga, Kabala, Strykera a nie jakiś Ermaców, Noobów...

 

Oj coś czuję, że będzie zalew dlc.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Najsłabszych :O...właśnie nie wyróżniający się to są Ci ninja: Noob, Smoke, Rain, no Ermac jeszcze ujdzie ale reszta to na jedno kopyto.

 

Akurat ten z Armageddon wygląda kiepsko...ale chodzi o Strykera z Mk3, Trilogy. Też się ostatnio zdziwiłem jak oglądałem Hara-Kiri i zobaczyłem tego Strykera lekka wiocha.

 

Więc jak coś to mam nadzieję, że designem pójdą w stronę trójki.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Chyba juz lepiej ,jak jest jak jest, bo czasami oryginalnosc przeradzala sie bardzo szybko w infantylizm i smiesznosc/glupote.

Niech popracuja nad animacja ciosow postaci (wg mnie bolaczka serii), bo ta jest troche nierowna ( patrz Scoropion, Sub-Zero, a taki Johny Cage). Fajnie by bylo jakby blokowanie bylo podobne do tego z czesci Deadly Alliance ( postac miala kilka animacji blokow a nie tylko jedna).Jest to oczywiscie drobny szczegol, ale wg mnie swietnie wyglada w gameplay'u.

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza

Chyba tak, postaci ma być 26, także jeszcze wielu się nie widziało.

 

Głosujcie na Shao Kahna jako największego "złoczyńcę" w grach, nieznacznie przegrywa z przerośniętym kretem Raam. W zamian za wygraną Boon zdradzi coś nowego o MK (postać, screeny itd).

 

http://www.gamespot.com/greatest-video-game-villain/vote/battle-hub/index.html?battle_id=55

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

Chyba tak, postaci ma być 26, także jeszcze wielu się nie widziało.

 

Głosujcie na Shao Kahna jako największego "złoczyńcę" w grach, nieznacznie przegrywa z przerośniętym kretem Raam. W zamian za wygraną Boon zdradzi coś nowego o MK (postać, screeny itd).

 

http://www.gamespot....ml?battle_id=55

 

Ja już oddałem swój głos na Kahna. Ciekawe co to będzie za info :)

Odnośnik do komentarza

Chyba tak, postaci ma być 26, także jeszcze wielu się nie widziało.

 

Głosujcie na Shao Kahna jako największego "złoczyńcę" w grach, nieznacznie przegrywa z przerośniętym kretem Raam. W zamian za wygraną Boon zdradzi coś nowego o MK (postać, screeny itd).

 

http://www.gamespot....ml?battle_id=55

 

Ja już oddałem swój głos na Kahna. Ciekawe co to będzie za info :)

 

 

W tym momencie jest na prowadzeniu, ale niewielką liczbą głosów. Oby tak zostało.

 

Kahn przegrał (nieznacznie), ciekawe czy teraz coś Boon pokaże. Przy okazji niezłe tam cheaty odjebali w kilka sekund Raam dostał 170 głosów.

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

To ja hehe....a tak na serio co się dziwić co z Kahna za złoczyńca.

 

Mogli wystawić tak jak wspomniałeś Scorpiona lub Shanga wtedy bym zagłosował heh. Szkoda tylko tego co Boon miał pokazać ale łaski nie robi.

Niech ujawni resztę fighterów...

 

PS. Co piszą ciekawego w tym wywiadzie w NEO?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...