Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no ja poprostu jestem w szoku.

 

Gra jest tak swietna ze brak slow.

Ekstra tryb single - fabula jest naprawde swietna, sa dobre zwroty akcji i w ogole (oczywiscie jak na gre ktora jest nawalanka), wciaga i naprawde czlowiek chce sie dowiedziec jak to sie dalej potoczy.

 

Fun z grania niesamowity.

Gra ma tylko jedna zasadnicza wade - po tym jak dzisiaj napieprzalem, kciuk od obslugiwania d-pada mnie boli XD

 

Do tego jeszcze masa rzeczy do odblokowywania, challenge tower, jakies rozne fajne bajery do versusa (poki co sprawdzilem hermes mode - smieszna sprawa, polecam obcykac).

 

Zastanawiam sie kiedy powstanie jakas w 99% wiarygodna rozpiska fighterow (bo z tego co niektorzy pisali o tej co tutaj byla wstawiana do tematu, ze jeszcze moze nie byc do konca dokladna)

[chodzi mi o ta rozpiske efektywnosci]

Szkoda ze Cyrax jest tak nisko na niej, bo ogolnie wydaje mi sie spoko.

 

Szkoda tylko ze nie mam zadnego kodu na DLC - taki scorpion to w sumie mi ryba (nowy stroj jest fajny) ale Sub-Zero to chcialbym miec klasycznego.

 

Dawno juz takiego funu w zadnej bijatyce nie mialem :P

Odnośnik do komentarza

Stroy Mode skończone, challenge tower w połowie, krypta w 80% ;) . Mortal Kombat Mną pozamiatał jeżeli chodzi o grywalność. Gram od premiery i czasem trudno sie od gry oderwać bo większość elementów pasuje do siebie idealnie. Niech jak najszybciej naprawią PSN bo ciekawi Mnie jak ta odsłona sprawdza się w trybie online:diablo:

Odnośnik do komentarza

Mi po skończeniu Story (Shao easy) przyszły dwie myśli:

 

-po pierwsze

Shinnok

jako postać w dlc. Osobiście nie chciałbym wolę bossów którzy powinni być od początku.

 

-i że może pojawi się dalsza część Story może jako dlc

 

Zabrakło mi, no może nie zabrakło bo i tak dużo dostaliśmy ale fajnie jakby była alternatywna kampania. Kampania "złymi" tym razem; jakby nie patrzeć pole do popisu dla dlc ;p.

 

PS. Są już jakieś pierwsze wyniki sprzedaży? Ile baniek poszło ;]?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Mi po skończeniu Story (Shao easy) przyszły dwie myśli:

 

-po pierwsze

Shinnok

jako postać w dlc. Osobiście nie chciałbym wolę bossów którzy powinni być od początku.

 

-i że może pojawi się dalsza część Story może jako dlc

 

Zabrakło mi, no może nie zabrakło bo i tak dużo dostaliśmy ale fajnie jakby była alternatywna kampania. Kampania "złymi" tym razem; jakby nie patrzeć pole do popisu dla dlc ;p.

 

PS. Są już jakieś pierwszy wyniki sprzedaży? Ile baniek poszło ;]?

 

Na ten moment wiadomo tylko tyle, że MK w UK było na 2 miejscu zaraz za Portal 2 z niezbyt dużym wynikiem 135 tys (na PS3). Ale trzeba czekać na wyniki z USA ;). Skoro taki słaby Mortal vs goście zakładający majtki na rajtuzy sprzedał się do dzisiaj w prawie 2,5 mln, to ten nowy spokojnie się do tego zbliży, albo i przebije.

 

 

Co do story, to o

Shinnoku

też już wcześniej wspominałem i stawiam, że pojawi się razem z Rainem w DLC, a jeśli chodzi o kontynuowanie story, to nie wiem co znowu absurdalnego wymyślą, bo

mało kto już przeżył ;]

 

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

135 tysięcy i za Portalem 2 :confused: , damn jak ta gra nie sprzeda się w milionach to będzie fail jak nic. Lub co gorsza jak sprzeda się gorzej niż wspomniany przez Ciebie MK vs Rajtuzy... Heh gdyby zrobili z MK fps-a to pewnie by już poszedł w paru milionach w samej Anglii.

 

Ta gra zasługuje na wysoką sprzedaż, na konkretny zarobek. Nie dość, że true next genowy tytuł, najlepszy Mortal, oferujący mnóstwo (sekretów, trybów, bonusów itd czego brakuje w dzisiejszych grach), w końcu coś innego niż strzelanie itd. itp. to gra po prostu WYMIATA.


 

Właśnie Rain to chyba najbardziej sensowna postać w dlc. Co prawda kiedyś nie lubiłem "ninjasów" ale w tym MK to co innego (bardziej charakterystyczni, różnorodni). Także również jestem za Rainem.

 

No wiem, wiem, że mało kto

przeżył

i cała chwała, że

na końcu polegli nie odżyli/zmartwychwstali bo szczerze mówiąc byłem pewien, że tak się stanie

;]. Ale ta końcówka no coś by mogli tam wymyślić ;p albo właśnie taka alternatywna kampania zresztą tak czy siak Story jest zaje.biste. I dłuższe niż w obecnych fps-ach haha.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

A ja, dokładając głos do dyskusji w sprawie Story, twierdzę, że w zależności od wyników sprzedaży dostaniemy kontynuację MK wraz z pociągniętymi kolejnymi wątkami, bądź właśnie DLC pociągające wątki dalej. Choć coś mi się zdaje, że jeśli gra dobrze się sprzeda i będzie nadal cieszyła się takim uznaniem wśród Graczy, jak na starcie, to na tej odsłonie się nie skończy.

Odnośnik do komentarza

To że

zabili prawie wszystkich bohaterów w Story (i to w tak bezsensowny sposób, bo jakaś Sindel ich wszystkich powybijała)

to największa wada tej gry. Na 2 miejscu jest to że

fabularnie zapuszkowali Sub-Zero, zamiast Smoke'a. Teraz będą musieli wskrzeszać ich wszystkich w durny sposób (bo masowe wskrzeszanie to jedna z najgorszych rzeczy które można zrobić fabule). Inaczej jakoś nie wyobrażam sobie kontynuacji tylko z Cagem, Sonyą i Raidenem

.

 

Co do DLC to bosów mi jakoś nie brakuje. W MKT nawet nimi nie grałem. W Tower można sobie pograć trochę Goro w jakiejś z misji, ale ten nawet skakać nie potrafi. Chyba jedyna postać której z Trilogy nie dodali to Rain (chyba najbardziej do d postać). Brakuje mi cyber-Smokea. Są dwie kobitki które wiszą na łańcuchach w planszy u Shao Khana - Jedna to ta cała Scarlet, a druga to chyba Tanya (tak mi się przynajmniej wydaje, bo jest żółta).

 

A kontynuacje Story wolał bym otrzymać jako nowy chapter w DLC, a nie nowej części.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...