Skocz do zawartości

Ulubiona postać/postacie


Shunsui93

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie

 

- Law (za szybkość, dynamikę) my main character

 

- Beak doo san (ciekawe, długie,irytujące dla przeciwnika kombinacje kopnięć)

- Lei (dobry technicznie, wyjątkowo nieprzewidywalny dla przeciwnika)

- Mishimowie (wszystkiego po trochę, postacie dla dość zaawansowanych, nie najlepsze dla nowicjuszy, przez praktycznie brak banalnych do wklepania kombinacji uderzeń wykonywanych przez naciśnięcie 1,2 przycisków non-stop,jak np. X+bok przeciwnika u Yoshimitsu czy też kombinacja X,O,X,O... z przytrzymanym bokiem u Eddy'ego)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Parę lat już z leciało kiedy ostatni raz grałem,moje ulubione postacie to King za jego łapania co mnie strasznie rajcowało jak kogoś dorwałem oraz Kazuya,i tą dziewczynę co kumplowała się z Pandą nie pamiętam jej imienia,oraz Feng Wei lecz grałem każdą postacią po trochu.

Edytowane przez DreicoPL
Odnośnik do komentarza

Tekken - Law, szczególnie w szóstce, z każdą kolejną częścią coraz bardziej upodabnia się do BRUCA LEE - zarówno wygląd, sposób poruszania, większość zagrań i darcie ryja(WR+3 i CHp+3 rządzą), powinni też dopalić pp+3(przynajmniej wersję z daszem) bo to flagowy cios Bruca a u Lawka...no cóż

Soul Calibur - Kilik, poezja w wymachiwaniu kijem Bo (szczególnie jego kata w theater mode)

Street Fighter - Fei Long. no wiadomo, ta jego Ultra...

Dead or Alive - Bayman. sambo bojowe - power !

Virtua Fighter - Lei Fei

I prawie cała ekipa z Bloody Roar(moja ulubiona bitka za czasów Psx-a)

 

Brakuje mi w bijatykach dobrego Muay Thai, Bruce w szóstce prezentuje się już nieźle ale to jeszcze nie to.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...