Skocz do zawartości

Ulubiona postać/postacie


Shunsui93

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lee Chaolan FTW!!!

Lubie go za wszystko...fajnie wyglada,ciosy efektowne(moj ulubiony to "-> x x x x x o" czyli 5 szybkich kopniakow lewa noga a na dokladke jeden silniejszy z prawej z obrotu).Zawsze gram w garniturku i praktycznie tylko i wylacznie nogami.Rak nie uwazam praktycznie wogole

Jak dla mnie post roku.

Odnośnik do komentarza

Juz kapuje...dostaje z*eby za zle zinterpretowanego posta ale to moja wina.Wybaczcie.Casual odezwal sie w temacie gdzie przebywa duzo pr0 i zostaje wysmiany za dobranie zlych slow.

Jest to temat "ulubiona postac" a ja od siebie dodalem "ulubiony cios i imo najefektowniejsze kombosy".Nie chodzilo o to ze gram tylko

iks, kolko, iks, kolko, ...
ale ze nogami wychodza duzo bardziej ciekawe kombosy w przeciwienstwie do rak.

 

Co do samych postaci przybadli mi rowniez do gustu Bob i Ganryu

Edytowane przez Neo3016
Odnośnik do komentarza

Moja ulubiona postać to taka,której nie potraficie sprostać.

 

Są też inne postacie,które pokazywałem mamie i tacie ale ich pewnie jeszcze nie znacie.

 

Ostatnio jak poznawałem na praktisie nowe chary to z wrażenia zaśliniły mi się wary.

 

Pomyślałem sobie ''o jaki ten teken fajny taki kolorowy,niezwyczajny''.

 

Pozdro dla wszystkich i ich ulubionych postaci -dla wszystkich moich tekenowych Braci:D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

zdecydowanie Hwo za te kopnięcia piekne. Trenujac karate nauczyłem sie paru kopnięc własnie od Hwoaranga z gry xD w sumie fajna zabawa trenowac w realu i grać w tekkena :) mozna porównac ciosy itp ;D

 

Paula jeszcze lubie, ale tylko za to że Kyokushin reprezentuje choć jego ciosy są z dupy wziete i pochodzą z kata i raczej malo maja wspolnego z normalną walką XD

 

Jin ale ten z T5 i 6 gdzie odszedl od mishimowego stylu i to jest teraz bardziej czyste karate ;P

 

Asuka, fajna dupa i niezle wykręca ręce :]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...