Skocz do zawartości

High School of the Dead 18+


Sogi

Rekomendowane odpowiedzi

Okrutnie budżetowe, ale fanservice, więc jest spoko

Czy ja wiem... Moim zdaniem zgrabnie to wszystko wyglada. Plus za bohaterow, ktorzy potrafia walczyc. W sumie nie wiem dlaczego, ale bardzo mi przypadla do gustu ta seria. Prosta, bo prosta, ale z odpowiednim klimatem i bohaterami, ktorzy potrafia o siebie zadbac i zachowuja sie calkiem logicznie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 48
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ze względu na przytłaczające pokłady fanserwisu ten ep jest IMO najgorszy ze wszystkich. Szkoda, że w ogóle takie durne akcje mają tutaj miejsce, tym bardziej w takim natężeniu, bo ewidentnie widać, że kiedy twórcy nie robią sobie jaj, to anime wspina się na wyżyny zajebistości.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy później...
  • 6 lat później...
  • 4 tygodnie później...

Pamiętam jak zabrałem się za ten tytuł, gdy zaczął wychodzić :/  Survival z zombiakami nie wydawał się szczególnie oryginalny, ale za świetną kreskę i ciekawą fabułę (no i cyce, wiadomo), stał się szybko popularny. 

Najbardziej mi szkoda wydania Waneko, bo zapewne kiedy mieli już wszystko dopięte na ostatni guzik, choroba autora zbiegła się z wypuszczeniem 1 tomu. U mnie te 6 tomików na półce leży i pewnie tak już zostanie.

Autorem rysunków był jego brat i fabułę na zakończenie pewnie dawno zna, ale skoro od 4 lat nowego chaptera nie było to manga została zawieszona bezpowrotnie. Szkoda.

 

W dniu 5.11.2017 o 22:05, Shen napisał:

Dlatego już od dawna nie zabieram się za niedokończone pozycje

Niech bozia ma w opiece fanów Berserka :frog:

Odnośnik do komentarza

Dzięki Bogu Jojo  jest  budowany segmentami . Zresztą Araki to wampir albo użytkownik hamonu i dlatego się nie starzeje . Bardziej bym się bał o Ode i Togashiego. Bo ani One piece  i Hunter x Hunter nie są nawet blisko końca a jeden i drugi zdrowotnie nie wyglądają najlepiej.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Shen napisał:

Oda przynajmniej pracuje regularnie i ma już w głowie zakończenie. One Piece niby w 2/3 już ukończony.

Niby tak  ale zobacz Oda to tytan pracy. Śpi niewiele, do tego pomaga przy kinówkach , eventach itd i max co 3 chaptery ma tydzień przerwy co jest nakazem od Shueishy(chcą uniknać tego co sie stało z Togashim) Sam Oda może zaharować się na śmierć bo gdy przyszedł do niego nowy edytor to Goda z poważna miną mu powiedział "masz być gotowy umrzeć dla One pieca"

Co do 2/3 mangi  to zabawa z Big Mamą miała trwać do do końca 2017 .Na papierze mamy tylko wątków ,że nie zdziwiłbym się gdyby całość zakonczyłaby sie w 2028. Nie bez powodu One piece jest nazywany  Shounenem z najbardziej rozbudowanym światem.

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.