Skocz do zawartości

Red Dead Redemption


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

jaki ten achievement za 10 asyst jest popjerdolony, system to nalicza jak chcę mimo że z ziomkiem dobrze się ustawiam - ja strzelam w nogi on w łeb i kill :/ Najwięcej miałem 6 asyst.

 

Ktoś ma na to dobry patent?

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 17
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Nie wolno stracić ani jednej kości w jednej grze. Może się wydać trudne, ale jak opanujesz zasady to najmniejszego problemu nie będzie. Też nie czaiłem ocb, a teraz to moja ulubiona gra w RDR. Najlepiej znajdz salon tak żeby 1 gracz był (chociaż nie wiem nawet czy z 2 graczami nie łatwiej) Ogólnie zasady gry są proste, rzucacie kościami, przeciwnik mówi jakie kości wyrzucił i jaką ilość (np. 3 x trójki) i Ty uznajesz to za blef lub mówisz, że masz 4xszóstki lub trójki itd. musi być więcej niz on powiedział, możesz blefować, z reguły przeciwnicy częsciej blefują niż mówią prawdę, albo uznają za blef. ewentualnie deklarujesz (declare spot on pod Y), że te trójki są (jak blefował to przegrałeś, jeżeli rzeczywiście są 3 x trojki to przeciwnik traci kośc). Musisz każdą rundę dobrze trafić bo jak stracisz kość to nie będzie aczika.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

czy prechodzac fabułę i robiąc wysztkie misje poboczne i główne jest możliwość ominięcia jakiegoś aczika ?

Nie, zawsze można zrobić. Jedyny jaki można spaprać, jeśli dobrze pamiętam, to pogoń za bizonami. Jest ich tylko (chyba) 21. Jest achiv za zabicie wszystkich. Jeśli po zabiciu paru sztuk, zaczniesz je gonić mają tendencję do uciekania w stronę morza. Jeśli któryś ci się utopi - to achivka nie zrobisz bo one się nie odradzają.

Po zabiciu paru odjedź i przyjedź mniej więcej w to miejsce samo miejsce za parę/naście godzin.

 

Ile czasu potrzeba na calaka z podstawki 1000/1000 ?

singiel jakieś 20 - 30 godzin. Multi - to zależy od ciebie.

Odnośnik do komentarza

Jedyny pomijalny achivment to ten żeby przejść 20 misji fabularnych bez zmiany, straty, śmierci Twojego konia. Dlatego najlepiej od początku graj pierwszym koniem bo czym prędzej to zrobisz tym szybciej będziesz miał z głowy te dosyć upierdliwe osiągnięcie.

 

No i w sumie te ubicie bizonów o którym wspomniał Milek (choć z tym, że wpadną do rzeki to trzeba mieć mega pecha ;]) dlatego zanim zdecydujesz się je zabić zrób sobie najlepiej drugiego sejva. Ale to dopiero po skończeniu drugiego aktu fabularnego możesz zabrać się za to osiągnięcie.

 

Co do potrzebnego czasu o ile achivy z singla nie są jakoś specjalnie długie włącznie z przejściem gry na 100 % tak z multi - zdobycie 50 levelu trochę Ci zajmie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...