Skocz do zawartości

Street Fighter III: 3rd Strike Online Edition


barth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Analog w Xie to jakaś pomyłka, trzeba ćwierć koła wykonywać bardzo dokładnie, bo często nie wchodzą, bo postać podskoczy albo coś. Albo projectile z exem to ćwiartka i dwie ręce - ciężko nacisnąć na padzie, na sticku pewnie bajka. Gra jest tak trudna, że taki fighterowy noob jak ja dochodzi do 4 postaci w drabince arcade i koniec zabawy ;/

Odnośnik do komentarza

Jako że SC IV powoli odchodzi do lamusa czekając na następcę, myślałem nad kupnem jakieś bitki z 2d/2.5d . I tu mam dylemat, bo 3rd Strike'a zawsze lubiłem na automatach, ale to co jest w online i na świecie to jakieś kosmosy. Jak zobaczyłem na YT filmik pt. Insane Ryu Combos to ku.rwa, przecież na padzie to musi być szybka droga go jakiś schorzeń dłoni na starość. W zasadzie jeśli chodzi o SF-y to preferowałem i tak postacie silne i rzucające, typu Zangief czy T. Hawk , i wiem że nimi gra to przeważnie odcisk na kciuku murowany. I teraz pytanie - czy Hugo w ogóle w 3rd strike jest liczącą się postacią i godnym następcą Zangiefa?

I w zasadzie jeszcze myślałem nad SSFIV i też nie wiem bo tych wersji teraz jest w ch.uj, nawet nie wiem o co chodzi z tą Arcade Edition czy jak to tam.

Ostatecznie chyba jednak wezmę Mortala, wydaje się bardziej casual-friendly i dużo ludzi gra.

Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak zadac pytanie i na nie od razu odpowiedziec :D

 

Jak chcesz brac cos bardziej Casual Friendly to zdecydowanie Mortal. Jak SF to bierz SSF4AE, arcade edition jest najnowsza, nie jest droga nawet nowka ze sklepu wiec przynamniej nie zbankrutujesz. SSF4 Arcade Edition to wersja rozszerzona SSF4 ktora ukazala sie na automatach, ma 4 dodatkowe postaci ale mechanika nie jest zmieniona. Ludzi gra bardzo duzo a i kod online jest ok wiec da sie grac.

 

SF3 jak na razie ma slaby matchmaking a do tego jest dosc trudny i duzo szybszy od SF4 w kwestii chocby combosow takze lepiej zostaw sobie go na deser jesli inne gry ci podpadna. Dodatkowo jesli szukasz prostszej manualnie to MK9 bedzie lepsze, w koncu X-Raya robi sie L2+R2.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...