Skocz do zawartości

Street Fighter III: 3rd Strike Online Edition


barth

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas panelu/prelekcji Capcom'u podczas San Diego Comic-Con 2010 Yoshinori Ono, czyli producent serii Street Fighter rozpoczęcie prac nad remakiem jednej z największych i najlepszych gier swojej firmy - Street Fighter III: 3rd Strike. Pełen tytuł gry to Street Fighter III: 3rd Strike Online Edition (może ulec zmianie) i na razie jest jeszcze za wcześnie by było o nim wiadomo coś więcej niż to, że powstaje.

Capcom jest otwarte na wszystkie propozycje odnośnie tej gry. Można je składać na stronie Capcom-Unity.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ja mam tylko jedna prosbe niech Crapcom nie rusza niczego ale to (pipi) absolutnie niczego w mechanice gry, w spritach, hitboxach etc inaczej ubije jak maja to s(pipi)ic tak samo SSFIV HD Remix to niech w ogole niczego nie wydaja zajma sie tym Marvel vs Capcom 3 I niczym innym

Podpisuję się pod tym, a jak chcą coś zmieniać to niech już wydadzą czwartą wersję sf3 a 3s zostawią w spokoju.

 

Nemuś, jak znerfują Chun to kim ty będziesz grał :confused: ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wiesz, wymusza na mnie zebym sie w koncu nauczyl Yuna :) Albo moze Q ;) Nie no jaja sobie robie. Po prostu CHUN niszczy przyjemnosc z ogladania tej gry. Uwielbiam dobre walki Kurody, jak wybiera Q i miazdzy. Ale na ta Chun nie mozna patrzec. Sam ja wybieralem bo po prostu jestem w ta gre slaby i nie trenuje od jakichs 3-4 lat. Ale uwazam ze juz Ken stanowi cos ciekawszego.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, wymusza na mnie zebym sie w koncu nauczyl Yuna :) Albo moze Q ;) Nie no jaja sobie robie. Po prostu CHUN niszczy przyjemnosc z ogladania tej gry. Uwielbiam dobre walki Kurody, jak wybiera Q i miazdzy. Ale na ta Chun nie mozna patrzec. Sam ja wybieralem bo po prostu jestem w ta gre slaby i nie trenuje od jakichs 3-4 lat. Ale uwazam ze juz Ken stanowi cos ciekawszego.

Misiu, a wiesz, że na najbliższym SBO Kuroda będzie grał Kenem :D ? Już są walki z kwalifikacji ale nie chce mi się szukać.

 

EDIT: A tak w ogóle to pogralibyśmy sobie kiedyś.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Łeee, przecież Chun-li to esencja tej gry. Mirrory Chun na wysokim poziomie to czysta sztuka, footsies i mind-games all the way ;p

Widocznie oglądasz jedynie walki z Evo i murzynów z Gamestopu. Chun na wysokim poziomie ogrania jest naprawdę fajna do oglądania, zwłaszcza jeśli zna się system i tą postać. Ma najlepsze mind-game'y w całej grze.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

ja gralem w demko, mimo ze od dawna moje zainteresowanie bijatykami zmalało bardzo to jednak po zagraniu w demo zaczelo mnie kusic kupienie pelnej wersji , jest stary klimat , jest dobrze :D chociaz też to demko spowodowalo że nabralem ochoty na SSF4AE , wiec juz sam nie wiem :P

 

jedyna wada to dualshock 3 z triggerami i miękkim krzyzakiem, ale o tym wiecje napewno

Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego tak gra jest bardziej skillowa niż SF4? Z tego co ja osobiście zauważyłem, to challenge są łatwiejsze niż w ssf4. Online jeszcze nie grałem, ogarniam na razie system. Ale chyba nie chodzi o parowanie wszystkiego co popadnie w tej większej skillowości? Żeby wszystko było jasne, to nie żadne prowo, ja po prostu zacząłem grać w sf od sf4.

Odnośnik do komentarza

A kto powiedział że jest bardziej skillowa? ;]

 

Tak gadają scruby z tego powodu że w sf4 są iluś tam klatkowe okienka na reversale i srk można robić jako "d/f, d/f", a tak naprawdę to są rzeczy niemające żadnego wpływu na gameplay. Te gry są podobnie skillowe tylko po prostu skupiają się na trochę innych rzeczach, jedyne co bardzo przeważa na korzyść 3s'a to to że nie ma takiego głupiego comeback factora jak ultry. ;]

Odnośnik do komentarza

No każdy kto gra w SF, to od zawsze mi gada że 3rd strike jest bardziej skillowy niż czwórka. Najbardziej w tym sf podoba mi się to, że można sparrować całego supera. Cheap damage w postaci kulek z tego co widzę też odpada dzięki parry.

Szkoda tylko, że nie odświeżyli postaci i teł do HD, bo na dużym ekranie wygląda to paskudnie.

 

Aha i nie da się wygrać 5 rankingowych walk z rzędu :D Strasznie kolesie wymiatają online.

Odnośnik do komentarza

No każdy kto gra w SF, to od zawsze mi gada że 3rd strike jest bardziej skillowy niż czwórka. Najbardziej w tym sf podoba mi się to, że można sparrować całego supera. Cheap damage w postaci kulek z tego co widzę też odpada dzięki parry.

Szkoda tylko, że nie odświeżyli postaci i teł do HD, bo na dużym ekranie wygląda to paskudnie.

 

Aha i nie da się wygrać 5 rankingowych walk z rzędu :D Strasznie kolesie wymiatają online.

Żadna gra nie jest mniej lub bardziej skillowa bo to jak porównywanie piłki nożnej do footballu amerykańskiego. Niby to i to football ale w każdą gra się inaczej i każda wymaga innych umiejętnosci.

 

A jesli chodzi o free winsy to chyba łatwiej na xbl

Odnośnik do komentarza

No ja dopiero 4 fighty zagralem na PSN - 2 wygralem a 2 przegralem przy czym przy jednej z przegranych dalo sie wygrac a w jednej nie bylo szans, rzeczywiscie dobrze gral koles. Natomiast BADZO mi dlugo wyszukuje gre, mimo ze mam niezle lacze a do tego mam oczywiscie NAT2 w ustawieniach sieciowych, porty przekierowane. Moze ktos wie jak to przyspieszyc?

 

P.S. Zupelny Off-top - Manchester United wlasnie ogral u siebie Arsenal 8:2. Ciezko byc kibicem Kanonierow :/

Odnośnik do komentarza

Ściągłem to demko z PSN i muszę przyznać, że bardzo podoba mi się ten SF. Jedyna moja stycznosc z ta seria to kilka meczykow na mame ale po tym demku napewno kupie full wersje jak tylko bede mial kase. Szkoda, ze nie zrobili w takim stylu SFIV tylko jakies takie dziwne 2d/3d. Po wlaczeniu no filter,scan lines, arcade cabinet klimat oldschool'u wprost wylewa sie z ekranu. Genialne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.