Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż od dłuższego czasu mam problem z 2 padami od xboxa 360. A więc , tak naprawdę nie wiem czego dotyczy problem ale pady po mocniejszym uderzeniu o rękę po prostu się rozłączają . I tu pojawia się moje pytanie.

1. Czy jest to podstawą do reklamacji takiego pada.?

2. Gdzie takiego pada trzeba będzie wysłać i ile to będzie kosztowało.?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Otóż od dłuższego czasu mam problem z 2 padami od xboxa 360. A więc , tak naprawdę nie wiem czego dotyczy problem ale pady po mocniejszym uderzeniu o rękę po prostu się rozłączają . I tu pojawia się moje pytanie.

1. Czy jest to podstawą do reklamacji takiego pada.?

2. Gdzie takiego pada trzeba będzie wysłać i ile to będzie kosztowało.?

Kup sobie akumulatoryki GP 2100 a problemów ze zbyt małymi bateriami/akumulatorami miał nie będziesz. Po prostu te aku sa odrobinę większe od zwykłych baterii i dzięki temu nie ma szans na rozłączenie pada związane z chwilowym otwarciem obwodu.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

A ja mam takie pytanko zwiazane z padami i charge&kit

Mam pada białego i do niego kupiłem charge&kit (czyli akumulatorek i kabelek) - wszystko jest ok

po jakimś czasie kupiłem jeszcze pada czarnego (orginał) ale biały akumulatorek nie pasuje bo nie daje prądu do pada. W gniazdo z tyłu wchodzi normalnie ale nie zasila pada w prąd. Pady wygladają identycznie (budowa)i mają ta samą nalepke z specyfikacją

pytanko: czy do czarnych padów muszą być te czarne charge&kit'y??

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...