Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Odblokowałem MAV dla Recona, niby zablokowany w becie, ale latać się da. Tylko coś jest chyba skopane, bo ciężko tym sterować i nieraz obraz mruga na biało tak, ze nic nie widać.

 

A ogólnie to snajperka w długich tunelach metra wymiata, już chyba ze 4 razy zasadziłem podwójnego headshota:)

masz moze SOFLAM?

on niby tez jest zablokowany, ale jest przed MAVem.

da sie zrzucac nim naloty?

Odnośnik do komentarza

Żeby nie było że tylko o Becie to w tygodniu na gttv będzie pokazane dwie misję ze singla :)

 

Ciekawe na jaka platforme? <_< <<<< to pytanie retoryczne

 

Komentarz ode mnie:

http://www.youtube.com/watch?v=2pyQ5xsJ11U&feature=channel_video_title

 

Od razu mówię, że gra mi się podoba, a w komentarzu uwzględniam jej wady, więc proszę nie hejtować. Co do moich zdolności komentowania to dopiero co zaczynam, więc bądźcie wyrozumiali :)

 

Masz ode mnie plusa/kciuka... cokolwiek. Rozbawiles mnie swoja miazdzaca samokrytyka "... mam nadzieje, ze komentarz jest fajny, ale i tak wiem ze jest z(pipi)anyy..." Lubie jak ludzie sa skromni. ^_^

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Odblokowałem MAV dla Recona, niby zablokowany w becie, ale latać się da. Tylko coś jest chyba skopane, bo ciężko tym sterować i nieraz obraz mruga na biało tak, ze nic nie widać.

 

A ogólnie to snajperka w długich tunelach metra wymiata, już chyba ze 4 razy zasadziłem podwójnego headshota:)

masz moze SOFLAM?

on niby tez jest zablokowany, ale jest przed MAVem.

da sie zrzucac nim naloty?

Ja go postawiłem ale nic to nie dało.To jakby taka antenka.A co do pudełkowej wersji,to mnie ona wali,jak za 50 zeta mogę mieć grę to i za dodatki mogę dać 30 zeta.

Odnośnik do komentarza

Żebyście się nie zdziwili. DICE musi się trochę ratować i myślę, że te misje mogą być z X360 albo PS3. Muszą udowodnić, że grafika z bety jest gorsza niż w fullu.

A żeby to grafika była najważniejsza ,mi np.taka wystarczy :P.Mogliby lepszą mapkę dać w becie ,z pojazdami .Co mi po obejrzeniu singla.Singla się potem przejdzie zapomni .

Ta gra to multi !!! ,Gram sobie juz z 10 godzin i mnie nie przekonała ,raczej się zawiodłem za dużo jest wpadek . Wątpię żeby wersja finalna na początku prezentowała się lepiej ,bez bugów .Takiej bety nie daje miesiąc przed finałem.

Odnośnik do komentarza

Żebyście się nie zdziwili. DICE musi się trochę ratować i myślę, że te misje mogą być z X360 albo PS3. Muszą udowodnić, że grafika z bety jest gorsza niż w fullu.

A żeby to grafika była najważniejsza ,mi np.taka wystarczy :P.Mogliby lepszą mapkę dać w becie ,z pojazdami .Co mi po obejrzeniu singla.Singla się potem przejdzie zapomni .

Ta gra to multi !!! ,Gram sobie juz z 10 godzin i mnie nie przekonała ,raczej się zawiodłem za dużo jest wpadek . Wątpię żeby wersja finalna na początku prezentowała się lepiej ,bez bugów .Takiej bety nie daje miesiąc przed finałem.

Poczekajmy jeszcze te 3 tygodnie i zobaczymy. To w końcu build sprzed miesiąca i wiele błędów poprawią. Zaś jeśli chodzi o grafikę.

W multi taka grafika mi wystarczy, w końcu w tym trybie nawet nie masz czasu dobrze pooglądać ścian(choć nie powiem woda w OM jest do H...- tylko ładnie wygląda, a cała reszta pozostawia wiele do życzenia). Gorzej jeśli chodzi o singiel. W tym trybie taka grafa u większości ludzi nie przejdzie próby i zamiast móc dyskutować o tym jak się fajnie gra będziemy czytać jaka to grafika jest denna.

Przedsmak tego mamy już teraz, a co dopiero jak gra ujrzy światło dzienne.

Cóż... Szkoda, że większość łącznie z Butcherem na czele dała się nabrać na drugą Irlandię na konsolach obecnej generacji, dlatego jeżeli komuś nie przypasiło co widział na ostatnim trailerze z gilotyny z XO to lepiej nich od razu kupi MW3 i nawet nie podchodzi do BF3 w innej wersji niż na PC.

Odnośnik do komentarza

kurde niby bedzie czytelniej ale trzeba tu wchodzic osobno, a takto wchodzac na ps3 mialem zawsze temat pod ręką,

 

btw jest to pod-dział ps3, a mysle ze to powinno byc ogolnie dla wszystkich, dla xboxa tez, a nawet dla pececiarzy , niby oni tez moga tu wejsc ale moze by to troche przestawić w bardziej ogolne miejsce,? zreszta chyba u xboxowców został temat o bf3 na ich tablicy?

Odnośnik do komentarza

mnie jest obojętne - może być wspólnie, choć z tego co wiem, filozofia forum to podział na platformy więc Twój pomysł chyba nie przejdzie.

 

ps. czy da się robić dwa identyczne tematy w dwóch miejscach? tzn tak aby został ten jeden temat ogólny w dziale PS3 i jak ktoś tam napisze, to tutaj też się od razu pojawia (czyli jakby jeden temat ale przyklejony w dwóch miejscach)

 

teraz może i się będziesz przyzwyczajać ale po premierze zacznie się fala postów o single, multi, grafice, dmg broni, klanach, wspólnych graniach, ustawkach, trophy, statystykach, najlepszych akcjach, filmikach, zwiechach, bugach.... i weź to ogarnij w jednym temacie.

 

ps. w dziale xbox mają tam 15 stron z czego większość to narzekania że BC2 jest lepsze (następni którzy porównują full wersję gry po milionach patchy z wersją beta jednej mapy BF3).

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...