Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy wiecie czemu w parku zapadamy się pod ziemie. Z bety usunięte są zniszczenia podłoża które w pełnej będą, coś się posrało i idąc po mapie możemy wejść pod ziemie bo w tym miejscu był by krater gdyby zniszczenia były włączone.

 

Co do battleloga... musicie się logować na EA i battlelogu mailem który macie na PSN. Na stronie EA mail musi być potwierdzony (napis przy nicku). Musicie mieć na swoim koncie EA persone z tego konta PS3, możecie ją dodać jeśli jeszcze nie macie.

Odnośnik do komentarza

Co do battleloga... musicie się logować na EA i battlelogu mailem który macie na PSN. Na stronie EA mail musi być potwierdzony (napis przy nicku). Musicie mieć na swoim koncie EA persone z tego konta PS3, możecie ją dodać jeśli jeszcze nie macie.

 

a ja mam jeszcze inaczej: loguję się starym hasłem do PSN, które miałem przed tym cyrkiem z hakerami. dopiero wtedy zaskoczyło

 

Squad Wipe Ribbon

 

In a round do 2 squad wipe bonuses.

 

o co to chodzi?

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Zabijasz jeden skład drużyny przeciwnej 2 razy w ciągu jednej rundy.

 

da się to zrobić bez ustawki? - przeca nie widać kto jest w jakim składzie w drużynie przeciwnej :(

No jasne, ja mam 11 tych ribbonów.

 

Najprostszą sytuacją jest jak wbijasz na plecy kogoś na kim się reszta składu zrespi. Magazynek i nikogo nie ma, cały skład twój.

Zresztą nie trzeba ich zabić na raz, możesz liczyć na szczęści i też wpadnie ten ribbon.

Odnośnik do komentarza

"Your account is not allowed to login" WTF? :verymad:

 

Miałem ten sam problem ale pokombinowałem trochę i się udało. https://www.ea.com/profile/register?returnurl=http://www.ea.com/ wszedłem na tą stronę i kliknąłem connect with PSN , zamiast normalnej rejestracji. Podałem swój PSN ID i hasło i okazało się, że moje konto na którym gram cały czas jest założone na zupełnie innym adresie z którego korzystam (czego nie rozumiem w ogóle bo adres mam jeden:). Tak więc zalogowałem się na battlelogu przez ten nowy adres e-mail i wszystko mi działa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Teraz wiem, że będę grał supportem, bo uwielbienie do M249 zwyciężyła ;) Osłabili nieco tą broń, i w dodatku standardowo ma 100/100 magazynek, czyli jak wersja SPW (a nie SAW), i trzeba zająć slot dodatkową amunicją :/ Swoją drogą ległem widząc tłumik do tej giwery (ponoć wersja MK 46 ma go opcjonalnie i używana przez SOCOM :D ), no nic mnie już nie zaskoczy chyba ;p Szkoda tylko, że w tym samym slocie co amunicja. No i na początku odkrywa się słabą optykę, jakąś lunetę która zasłania pół ekranu, ale potem już dochodzi holo i reflex, więc jest nieźle. Parę razy wkroczyłem i wyciąłem sporo ludków za jedną serią, a i w tunelu dobrze się sprawdza z trójnogiem do prowadzenia ognia zaporowego.

Latarki irytują :/ To jakieś reflektory a nie latarki, ale w sumie pewnie na rzeczywistym polu walki używa się ich do oślepiania wroga.

Odnośnik do komentarza

Czy tylko ja mam takie wrazenie, ze ludzie graja tylko reckon'em? 80% zgonow przez te je&^ne ustrojstwo, z SVD. Poza tym gratulacje dla DICE za tak zje^%na mape. Iscie battlefield'owska. :sleep:

 

Chyba tylko ty.

 

To prawda, że mapa nie jest "battlefield'owska', ale dla mnie to nie jest wada.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

A jak mają nie grać reconem z cholerną lunetą jak wystarczy się położyć jeden strzał i zgon :(. Jeśli by można przejrzeć staty pewnie w 60% padłem po tym ustrojstwie. Zresztą ogólnie czołganie jak sądziłem że brakuję tego w BC2 to teraz to przeklinam...powód... każda broń plus luneta chyba 4x lub 6x i mamy pozamiatane.

 

Aha co do szybkości zdobywania rangi o ile mnie pamięć nie myli to w becie BC2 też szybko to leciało a w finalnym produkcje zmieniono to

 

 

Kolejny update dotyczące bety jak dla mnie te słowa znaczą... Uwierzcie że gra nie będzie wyglądała jak w becie, czyżby słubki preordera spadały i chłopaki listy piszą :)?

 

Thank you for playing the Open Beta and making the final game better!

 

We are very excited to see so many gamers join our Battlefield 3 Open Beta. Here’s an update on the Open Beta from DICE General Manager Karl Magnus Troedsson.

 

I want to give you an overview of how the Open Beta is helping us shape a fantastic final game, what we are implementing based on your feedback, and how the Open Beta will help us deliver a robust gaming environment from day one.

 

The Open Beta is a true Beta

The Battlefield 3 Open Beta is based on software that is more than one month old. We need to test the new back end dedicated server structure we’ve built. Not only have we built a new game engine, but an entirely new back end system so that everyone can enjoy the benefits of dedicated servers on all platforms.

 

Just like normal procedure when releasing a game, the Open Beta has had long lead times due to testing, certification, and setting up. This means that the code you are now playing is actually quite early and not representative of the final game.

 

We had to do this in order to have as many people testing as possible, in order to ensure a top quality experience when the game is released. However, we’re confident in the Battlefield formula and confident that our fans will support us in order to make Battlefield 3 better.

 

Dedicated servers require dedicated testing

The biggest reason for running the Open Beta is to stress test our servers and back end. Already, we are seeing 6 times the number of simultaneous players in the Battlefield 3 Open Beta compared to the Beta for Battlefield: Bad Company 2! The fact that Battlefield 3 is clearly our biggest game launch ever by a magnitude of 6 makes it doubly important to test everything.

 

We are constantly updating the News section on Battlelog with information on what we are fixing from Open Beta to final. We appreciate your time and your feedback. The data and feedback from the Open Beta will not only directly affect the final game of Battlefield 3, but its future development and support.

 

We’re heading out on the road this week to let journalists experience all aspects of Battlefield 3. Stay tuned for their previews, and stay tuned for the final game on October 25th. The final game will look, play and sound better than the Open Beta. You have helped making sure of that.

 

Karl Magnus Troedsson

General Manager, DICE

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...